reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Czesc dziewczyny

Ja rez zostane marcową mamą;-)) czy moge sie do was przyłonczyc???????

jestem Paulina i mam 28 lat obecnie mieszkamy w uk ,mam jedna corce i fajnie by bylo gdyby 2gi synek był......
 
reklama
Witam Was serdecznie i z wieką radością przysiądę się do Was :-)
Nasze dwie kreseczki wczoraj zostały potwierdzone przez lekarskie USG. Rok czasu czekaliśmy na tą chwilę. W grudniu straciliśmy Fasolkę, dlatego nasza obecna radość jest jeszcze większa...

Gratuluję Wam wszystkim i cieszę się razem z Wami...
Pozdrawiam.
 
Witajcie Marcóweczki:)
Podczytuję wątek od samego początku, ale bałam się zapeszać więc nie pisałam, teraz odważyłam się uwierzyć, że będzie dobrze dlatego piszę:) Bałam się bo dwa tygodnie i tydzień temu plamiłam bardzo delikatnie, ale się zdarzyło... dzisiaj znowu się bałam bo piersi przestały bolec, ale to chyba tak chwilowo:) Staraliśmy się o maleństwo ponad rok i teraz towarzyszy mi ciągły lęk o to czy będzie dobrze.
Na ta chwilę z dolegliwości ciążowych mam zaparcia:baffled:, ból piersi al tylko przy dotyku, delikatnie wrażliwe sutki, ciągle świdruje mi w brzuchu, czasem pobolewa... a no i zmęczenie- najlepiej jest jak zaliczę drzemkę w ciągu dnia...
USG miałam robione 28.06 - jak plamiłam- wtedy było widać, że coś w macicy się dzieje, że bąbelek dobrze się zagnieździł... kolejne USG mam wyznaczone na 21.07 nie mogę się doczekać...;-)
 
mim, pinka25, nina25 gratuluję !!!

86ruda, AgniesiaP zazdroszę Wam że nie macie żadnych dolegliwości, bo ja mam jedno po drugim jak nie senność to znowu mdłości, ale na szczęście bez wymiotów.

Jutro moje pierwsze usg, nie mogę się doczekać i już zaczynam się bać:szok:

Dziewczyny piszcie jakie macie wrażenia po usg?? jak przebiegła wizyta??
o co głównie pytać gina??
 
Witam dziewczyny!
i ja nieśmiało do was pukam. u mnie beta dzisiaj potwierdziła 4tygodniową ciążę. na zapas się nie cieszymy, bo mam za sobą juz poronienia i rozczarowania. ostatnie było miesiąc temu, za namową lekarza spróbowaliśmy starać się od razu, kiedy organizm jest jeszcze nastawiony na ciążę i udało się za pierwszym razem:)
modlę się żeby tym razem było wszystko dobrze.
Jestem Aneta, mieszkam w Krakowie i mam już 3letniego synka.
przyjmiecie mnie marcóweczki?
 
Witam Wszystkie nowo przybyłe mamy. Tym, które mają przykre wcześniejsze doświadczenia szczególnie życzę spokojnych 9, a w zasadzie już 8 m-cy.:-)
Co do dolegliwości to ja również nie mogę narzekac - puki co:tak:. Czasami kręci mnie w żołądku, ale delikatnie i nie mam specjalnie apetytu.
 
ja również żadnych objawów, tak jak w szczęśliwej ciąży z synkiem. a w poprzednich poronionych ciążach od pierwszych dni czułam się fatalnie i bolały mnie strasznie piersi. może to dobry znak?
 
scarletka- napewno dobrze.... mnie np z corcia brzuch nie bolał i juz mnie mdliło natomiast teraz jak narazie jest ok mdłosci nie ma apetyt fiu fiuuuu;-))) ale za to rzuszek jak na okres boli.... co mnie wykancza;-(( al dobrze ze plamnien jak narazie nie ma chociaz to tez nie zawsze oznacza najgorsze....trzymaj sie cieplutko i duzo spokoju

wszystkim dziewczynoom z przykrymi doswiadczeniami zycze wszystkiego co najlepsze wiary i wytrwałosci.....

spadam na kolacje bo juz mnie ssie ihihih
 
reklama
Gratuluję wszystkim marcóweczkom i życzę spokojnych 8 miesięcy:-)
Scarletko - gratulacje, bardzo się cieszę, że tak szybko się udało:-) Tym razem będzie już dobrze:-)
 
Do góry