reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
witam nowe marcoweczki :)
brzuch znowu daje o sobie znac ;/
byle do konca weekendu,bo teraz jeszcze sprzatanie,pieczenie tortu,salatki na imprezke urodzinowa synka.potem troche zwolnie obroty...mam nadzieje :)
lece upiec biszkopt i bede mogla sie troche polozyc i odpoczac
 
Dzień dobry!!!!
Witam serdecznie nowe marcóweczki!!!

Jeżeli chodzi o dolegliwości ciążowe to mnie ciągle boli brzuch,podobnie jak przed okresem,piersi mam twarde i obolałe,urosły już conajmniej o jeden rozmiar.Jestem rozdrażniona i humorzasta.:-) I dopada mnie już chyba syndrom gniazda,wszystko bym chciała zmienić w domu,począwszy na zasłonach ,a kończąc na meblach:-D

Zmykam ,mam dziś mnóstwo do zrobienia:sprzątanie,gotowanie....
gorąco pozdrawiam.
 
Strasznie nie lubię tych upałów:( męczą mnie...
co do remontów i zmian- mam tak samo- najchętniej już bym malowała i szykowała pokoik dla maleństwa:tak:. Zarządziłam już malowanie salonu więc początek remontu już jest:-D
Moje piersi chyba nie urosły, bolą przy dotyku, ale chyba zaczynają mi się mdłości, na ta chwilę raz na jakiś czas tak zamuli, ale mam przeczucie, że to dopiero początek:baffled:
 
u mnie brzuch dalej dokucza, choc jak poloze sie na 15-20 min to czasem przechodzi,a potem od nowa. Poza tym narazie nic....i sama nie wiem czy to dobrze czy zle. Przy Bartku mialam wszystkie mozliwe objawy ,ksiazkowo :-D choc mdlosci zaczely mi sie jakos w 6-7 tyg. wiec jeszcze maja czas ;)
Mam nadzieje ze wszystkie tutaj dotrwamy do konca i ,ze jeszcze nas troche przybedzie :)
 
Mi póki co nic nie jest ...tylko lekko śpiąca i może ciut bolące piersi... ale zobaczymy jak będzie dalej...:-)

ja mam do was pytanko... no bo już wyczytałam że ciążę liczy się że ma ok 40tyg i liczy się ją od pierwszego dnia ostatniej miesiączki ... ale w takim razie czemu jak wezmę jakikolwiek kalkulator ciąży to liczy mi od czasu teoretycznego poczęcia? Znacie jakis kalkulator gdzie liczy od ostatniej miesiączki? :-D
 
dzień dobry :-) chciałabym się przyłączyć do marcóweczek. Moja ciąża nie jest potwierdzona jeszcze przez lekarza, ale test robiony 2 dni temu pokazał dwie kreseczki :happy2:
Pozdrawiam i życzę wszystkim przyszłym mamusiom spokojnych 9 miesięcy :tak:
 
reklama
futrzakowa gdzies sie na taki natknelam chyba,jak sobie liczylam,ale nie moge teraz nic takiego znalezc....
ale jesli potrzebne ci do suwaczka to suwaczki przy wpisaniu daty porodu przewaznie licza od ost. miesiaczki.

agnes witamy :)
 
Do góry