reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Dziewczyny ja jeszcze raz o suwaczku. Już sobie wybrałam, ale nie wiem który kod wybrac. bo jest BBCode, HTML, Ezcode i URL Obrazka?

Skopiowałam i wkleiłam i tak to mam wszystko na swoim profilu. Kiedy tu piszę nic się nie wyświetla:wściekła/y:....i na dodatek tamtego nie mogę usunąc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aliza wybierz kod BBCode ,skopiuj,wejdz w 'twoj profil' potem 'panel kontrolny' a potem po lewej stronie znajdz 'edytuj sygnature',wejdz w to i tam wklej ten kod. powinno byc ok
 
Dziewczyny tu Aliza. Zmieniam ten nick na mój stary, nareszcie odnalazłam hasło:-) Będę musiała tylko wkleic nowy suwaczek, reszta jest.
Dzięki 86ruda, zaraz sprawdzę!
 
Dziewczyny - gratulacje!!

nastoria!! i Ty powróciłaś na bb:) może i do nas wrócisz:) Twój piłkarski sen pamiętam:)
Trzymaj się ciepło i rośnij bez dolegliwości!
 
hej dziewczyny:-) i jak samopoczucie ? ja póki co spokojnie bez większych dolegliwości ...może ciut śpiąca jestem ale poszłam późno spać :-) a do kibelka pewnie latam co 20min bo piję dużo wody :-D byłyście już u ginków?
 
Cześc Sylwia! Widzę, że Ty również czekasz na maleństwo i 10.10.2010? Super, może będzie jak z Olcią :) Moja ciąża z zaskoczenia. Jestem przerażona:szok: - nie ukrywam!
Na pewno zajrzę na nasz sierpniowy wątek. Pozdrawiam Ciebie cieplutko i życzę spokojnego dotrwania do terminu.
Nie mogę znaleźc Ciebie na NK, a musiałam na nowo założyc konto.
Napisz jeszcze czy któraś dziewczyna "od nas" też się spodziewa?:-)
 
Ja kompletnie żadnych objawów czy dolegliwości ciążowych nie mam: żadnych mdłości, ospałości, żadnych bóli piersi (nawet trochę się nie powiększyły :-( ), żadnych bóli brzucha. Kompletnie nic, na ogórki kiszone też mnie nie rzuca, raczej na świeże gruntowe+pomidory - to mój codzienny wieczorny zestaw :-)
 
reklama
u mnie tez poki co bez dolegliwosci..... oprocz bolu brzucha,ktory dzis wyjatkowo nie daje sie we znaki. Ale to dopiero poczatek wiec pewnie niedlugo sie zacznie ;)
 
Do góry