reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Also- gratuluje synka:):) i faktu ze wszystko jest ok- tak trzymać:)

Scarletka- czy Ty tez tak czasem masz ze "białej" dostajesz jak Ci sprzedawca wciska na sile stanik choc Ty mówisz ze on na pewno będzie mały!!!!????? Ja pare razy zagiełam tak takie baby- przymierzyłam bo sie upierały a potem wołałam je do kabiny i mówie: A NIE MÓWIŁAM ŻE BEDZIE MAŁY???????????????? I wychodze wielce oburzona a one siedzą już cicho!
 
reklama
milutek w takim razie muszę przejść się do Tesco po namioty:sorry2::-D
hehehe a co do upierdliwych bab, to miałam tak samo, dlatego teraz lubię intymne, duże sklepy w których sobie mogę spokojnie poszukać i wygrzebać coś dla mnie. nie jeden raz przemawiałam do rozsądku babie zza lady:/
a tłumaczenie jedno: bo pani taka szczuplutka:/ to, że mam 70 pod biustem nie znaczy, że w misce nie mam porządnie hihihihi

also gratuluję zdrowego chłopaka:-) oby tak dalej:tak:

ewi paskudna sytuacja, sama bym się chyba poryczała, bo co sobie możesz pomyśleć? ale tak to jest z rodzinką, najlepiej z nimi wychodzi się na zdjęciach, a na co dzień byle na odległość;)
 
Ostatnia edycja:
Milutek ja tez boje sie przez neta kupowac ale niby mozna zawsze wymienic;) tez masz nie ciekawie z kregosłupem:(
Ewi olej ze tak powiem ta rodzine bo sie tylko denerwujesz,za te pare miesiecy to Ci powiedza ze nie mozecie ich odwiedzic bo przeciez maja małe dziecko i jeszcze je czyms zarazicie;)
Musze juz spadac bo M mnie goni bo on jeszcze musi swoje farmy zaorac;)
Dobranoc psiapsiołki,miło mi z Wami,pa
 
Scarletka- dodam ze w Tesco staniki sa w cenie nawet 39 zł:) także dla mnie była rewelka:)

Ola- oj to bym chyba na przesyłki wydała tyle co na stanik- paczka szla by tam i z powrotem:)

Oki uciekam spać:)bo padam na twarz:)

Kolorowych snów:):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Rocznica totalna klapa!!! Mąż wrócił do domu jak zbity pies. Aż sie wystraszyłam. Okazało się że jego brat dzisiaj zadzwonił żebyśmy zmienili termin wizyty u niego bo jego kobieta będzie się żle czuła w naszym towarzystwie a musi leżeć w łózku bo jej lekarz zalecił. Też jest w ciąży w 7 miesiącu. M mu tłumaczył że my do nich chcieliśmy wpaść tylko na 2-3 h a nocowalibyśmy u M kuzyna. Tak też było zaplanowane wcześniej. Na to brat M zaczął coś kombinować zebyśmy odłożyli wizytę za 2,3 miesiące. Szkoda ze nie pomyślał że ja już wtedy będę w 9 miesiacu a on nie mieszka we wsi obok tylko za Olsztynem a to ponad 400km. Planowalismy ten wyjazd miesiac a tu dwa dni przed taki cyrk. Ja ją rozumiem że leży i że musi itd. ale w czym to przeszkadza żeby brat sie z bratem spotkał na 2h nawet gdzieś poza domem? Nie wiem o co chodzi tej kobiecie. Jak byliśmy u kuzyna M na Sylwestra i po jechaliśmy do nich porozmawiac na godzinkę przed powrotem do domu to brat M zadzwonił że ona się żle czuje i nie chce się spotkać! Na nasze wesele też nie przyjechała i powiedzieli nam dopiero dzień przed. Jak M z siostrą tam pojechali kiedyś to schowała sie w sypalni i udawał ze śpi. Paranoja!!! Nie wspomnę już że wyganiała swojego faceta a brata M z domu, wyzywając go od biedaków a on dalej tam siedzi. Zero ambicji! Nic z tego nie rozumiem. M zdołowany, ja się poryczałam, wszystkiego mi się odechciało. I teraz mnie głowa i oczy od płaczu tylko bolą. I taka to rocznica była...

Bardzo mi przykro Ewi, mam nadzieje, ze nie odlozycie wyjazdu i chociaz do kuzyna M pojedziecie... Glupie babsko..No, ale niektorym ciaza na mozg za przeproszeniem pada...
U nas tez troche lipa, ale nie z naszej winy- tesciowie obiecali zajac sie malym, wrocili kolo 8 i zdziwieni, ze my juz nie chcemy wyjsc do kina i restauracji...
 
Hello ;) Wita Was poranny ptaszek :p hehe ;)

Ewi faktycznie zrypana rocznica :( Nie przejmujcie się, wiem ze łatwo

pisac, ale staram sie zrozumieć co czujesz, jeszcze będąc w ciązy :**** a Ona

tez bedąc w ciązy powinna Cie rozumiec, ze nie mozna robic z kogos wariata, raz

tak sie umawiac raz inaczej :no: <tule>

Milutek mam nadzieje ze Cię tylko straszą a tak naprawde 3mam kciuki

zeby się okazało ze bedziesz miała jeden z najlżejszych porodów :****


Harsa
Plaszczyk giciorrrr ;)))) Podoba mi sie ;)
 
reklama
Witam znad porannej kawy! To ja wczoraj po no-spie zaległam w łóżeczku, a Wy produkowałyście i produkowałyście :-)

Ewi
, biedulko, jak mi Cie szkoda! Co za dziwna kobieta z żony brata M. i w sumie - dziwny facet z brata M. Ja wiem jak boli, jak coś się zaplanuje i potem z planów wychodzą nici :-( Ale mam nadzieję, że i tak uda Wam się jakoś fajnie spędzić czas.

Ona, widzę, że już humor nieco lepszy i jesteś spokojniejsza. Cieszę się!

Scarletka - w Krakowie masz możliwość kupienia dobrze dobranego biustonosza! Z szybkiego googlowania brafittingu w Krakowie znalazłam Ci 2 sklepy:
Bielizna Kraków - stylowa bielizna w Krakowie
http://www.intimo4you.com/Promocje_Freya,k51.html

Milutek
, dla Ciebie mam sklep w Bielsku-Białej:
http://www.brafitka.pl/

Generalnie wszystkim babkom choć trochę biuściastym polecam brafitting. Nieco dziwne wydaje się na początku, że doradczyni włazi z nami do przymierzalni, sama proponuje konkretne modele i egzotyczne rozmiary jak 65GG, pokazuje "manualnie" jak umieścić odpowiednio piersi w miseczkach - ale warto. Biust wygląda o niebo lepiej w dobrze dobranym staniku, wierzę, że dobrze potraktowany pozostanie dłużej jędrny, a i kręgosłup będzie mniej bolał.

Harsharani, jednak podejście angielskich rodziców do dzieci, nawet jeżeli już dorosłych, sporo inne niż w Polsce, co?
 
Ostatnia edycja:
Do góry