reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

milutek F,G???? :szok:no chyba bym już oszalała:/:/ podziwiam cię, że takie klocki potrafisz unieść. ja wczoraj w Cubusie dopadłam 2 fajne staniczki z miseczką E i z dobrym obwodem, ale jak ubrałam, to sie załamałam:/ jeden nie trzymał w ogóle, a w drugim każdy cycek rozjechał się w inną stronę. jak to ma tak wyglądać, to lepiej się bez męczyć:wściekła/y:
a powiedz mi gdzie poza Tesco trafiasz na taką rozmiarówkę, bo ja jestem załamana:sorry2:
 
reklama
Malinka ja wiem ze Ci przykro jak on tak spi moze połoz mu koc i połoz sie z nim obok?:tak: Nasz nigdy nie piszczał jak zostawał sam (jak pracowałam to nawet 10godzin sam był) ale jak sie za bardzo przyzwyczai do mnie to nie wiem jak to bedzie:-(.Najgorzej jest jak wychodzimy bez niego z M w niedziele,wtedy stoi pod sciana na korytarzu i robi te swoje oczy ''zbitego bernardyna'';-)
Milutek ja tez mysle ze moze ten pas ciazowy by Ci pomogł,a co masz z kregosłupem? ja mam skolioze i tez sie boje co to bedzie pozniej jak brzuch bedzie mega albo po porodzie jak bedzie sie dzidzie nosic na rekach:no:Co do odbioru domu to wspołczuje,masakra jest z mieszkaniem a co dopiero z domem:baffled:
Poziomeczko Ty mi tylko nie wykracz tego rodzenstwa;-).Kuruj szybko ta anginke a sol emska na pewno szybko pomoze choc smaczna to ona nie jest;-)
Sabrina do dzieła;-),trzymam kciuki:tak:

Zjadłam bułe i kanapke razowa i jestem nadal głodna,aaa jeszcze wczesniej zjadłam 1/3 pudła ptasiego mleczka....
 
Milusia, Scarlet przynajmniej Wasze maleństwa będą miały co jeść ;))))

Życzę Wam dobrej nocy i uciekam do wyrka, bo zaczyna mnie ssać, a obiecałam sobie nie wpieprzać na noc!!!!
 
Kurcze o stanikach to i ja musze pomyśleć bo wypływam:-D
Jak na razie potrzebuje 85 DD i pewnie zbyt dużo juz nie przybędzie;-)

Milutek co się da zwalaj na innych:tak: ja powoli ucze się tego bo cały czas robiłam wszystko za innych i efekt jest taki że ja zaległam a gary wypadają ze zlewu a na podłodze nie ma centymetra wolnego:baffled::wściekła/y:
 
nasza oleńka ma apetycik:)

malinka złudne jest, to myślenie, że mega cyc, to dużo jedzonka. wiele dziewczyn jest potem rozczarowana. ja jednak nie narzekałam, pokarmu miałam ful.
 
To wcale nie jest smieszne,ja bym mogła jesc na okragło,tylko dzis mało jadłam bo od 13 do 19 byłam ''w drodze''.Dzis gin do mnie mowi'' no to jak zawsze poł godziny przed sniadaniem tabs na tarczyce potem syropek na zaparcia ,no to sniadanie wypadnie ok 13'' a ja na to ''ze o 13 to ja juz obiad jem ewentualnie drugie sniadanie'' ,usmiał sie ze mi tak apetyt dopisuje;)
Co do stanikow ja juz kupiłam 65G i jest juz ciasny,mam naszej polskiej Dalii.Ja znalazłam fajne sklepy internetowe,co prawda jeszcze z nich nie kupowałam ale jak sie zna firme i rozmiar to mysle ze warto,tym bardziej ze maja rozmiary nie tylko ''75B''
Biustonosze | Biustonosze, Staniki, Bielizna Malinez. Sklep Malingerie4u
Biulandia
 
ja muszę jednak wszystko na żywo mierzyć, bo fason fasonowi nie równy. rozmiar może być dobry, ale zawsze jest coś nie tak. Albo mi się rozjeżdżają, albo w ogóle nie podtrzymuje..
 
Rocznica totalna klapa!!! Mąż wrócił do domu jak zbity pies. Aż sie wystraszyłam. Okazało się że jego brat dzisiaj zadzwonił żebyśmy zmienili termin wizyty u niego bo jego kobieta będzie się żle czuła w naszym towarzystwie a musi leżeć w łózku bo jej lekarz zalecił. Też jest w ciąży w 7 miesiącu. M mu tłumaczył że my do nich chcieliśmy wpaść tylko na 2-3 h a nocowalibyśmy u M kuzyna. Tak też było zaplanowane wcześniej. Na to brat M zaczął coś kombinować zebyśmy odłożyli wizytę za 2,3 miesiące. Szkoda ze nie pomyślał że ja już wtedy będę w 9 miesiacu a on nie mieszka we wsi obok tylko za Olsztynem a to ponad 400km. Planowalismy ten wyjazd miesiac a tu dwa dni przed taki cyrk. Ja ją rozumiem że leży i że musi itd. ale w czym to przeszkadza żeby brat sie z bratem spotkał na 2h nawet gdzieś poza domem? Nie wiem o co chodzi tej kobiecie. Jak byliśmy u kuzyna M na Sylwestra i po jechaliśmy do nich porozmawiac na godzinkę przed powrotem do domu to brat M zadzwonił że ona się żle czuje i nie chce się spotkać! Na nasze wesele też nie przyjechała i powiedzieli nam dopiero dzień przed. Jak M z siostrą tam pojechali kiedyś to schowała sie w sypalni i udawał ze śpi. Paranoja!!! Nie wspomnę już że wyganiała swojego faceta a brata M z domu, wyzywając go od biedaków a on dalej tam siedzi. Zero ambicji! Nic z tego nie rozumiem. M zdołowany, ja się poryczałam, wszystkiego mi się odechciało. I teraz mnie głowa i oczy od płaczu tylko bolą. I taka to rocznica była...
 
Scarletka- ja z reguły od 2 lat kupuje biustonosze w rozmiarach obwodowo za dużych i zmniejszam u krawcowej. Mam nawet ok.6 perełek z ESOTIQa które były w rozmiarze 85D. Teraz z nich mi bokami i dołem wychodzi. Miała swego czasu pare z firmy Ava ale jest to samo. Więc na obecną chwile pozostało mi tylko Tesco i rozmiary jak namioty. Pisałam malinie- następną fotkę zrobię z ujęciem biustonosza jednego z Tescowych:)

Ola- ja mam lordozę z uciskiem na nerw w rwie kulszowej po lewej stronie. Do tego od tego łapie mi kolano- czasem komicznie sobie strzela jak wciskam np.sprzęgło:):)

Malinka- duży biust to niestety żadna gwarancja dużej ilości pokarmu i dobrego karmienia!!!!!:(

Poziomki- oj nie martw sie- szkole cały czas moejgo M zeby sprzatał za soba a jak go juz na czyms złapie to nie dopuszczam:):) Niech sie uczy bo bedzie potem coraz gorzej mi cokolwiek zrobić w domku:)

Ewi- Ty to masz naprawdę przeboje w tej rodzinie i wśród znajomych. Za te 2-3 miesięcy to się już zapomni o całej imprezie- oni będą mieć mała dzidzie a Ty torbę do szpitala pod łóżkiem:)
Nie smuć się- przytulaski dla Ciebie:)


A staniki tez musze mierzyc!!!!!!!!!!! Nic przez internet no chyba ze drugi egzemplarz jesli juz jeden mialabym sprawdzony w domu:) tak to ni huhuhu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, przepraszam, ale nie doczytałam, bo strasznie dużo naprodukowałyście i wymiękłam.

Malinaa, Twój post przeczytałam i uważam, że nie powinnaś się takimi hipokrytami denerwować. Ja jestem wierząca i chodzę do kościoła, ale uważam, że lepiej być uczciwym człowiekiem i żyć bez ślubu niż wziąć ślub "dla ludzi" i gryźć się jak pies z kotem (chociaż oczywiście nie zawsze tak jest). Ja trochę też mieszkałam z mężem przed ślubem, no jako dziewica też do ołtarza nie szłam, też się zabezpieczałam przed ciążą. Każdy człowiek ma jakieś słabości, kurcze, ale ważne, żeby umieć się do nich przyznać przed samym sobą nawet jeśli to nie jest do końca zgodne z jego wiarą. Ja nie chcę sobie wybierać jak ze stołu szwedzkiego, ale często lepiej jest żyć w ten sposób niż brać ślub tylko po to, żeby ludzie nie gadali i żeby potem szybko się rozwieść. Przecież taki ślub jeśli nie jest brany z miłości to i tak tak naprawdę się nie liczy. Twoje dziecko jest pełnowartościowym człowiekiem i najważniejsze, że ma kochających się rodziców i myślę, że nie ma dla niego znaczenia czy macie jakikolwiek ślub, czy tylko cywilny. Ważne, żeby czuło się kochane i bezpieczne ze swoimi rodzicami. No to się napisałam.

Byłam dzisiaj na usg 3d. Potwierdzony chłopak (widziałam jajka i siusiaka ;)). Mały waży 470 gram. Wszystko jest ok, łożysko się podniosło. Nie dał sobie tylko dobrze zbadać serduszka, bo był ułożony tyłem do mojego brzucha, jednak z tego co było widać to wszystko jest ok. Wkleję to też na wątku z wizyt, żeby nie robić bałaganu.

Buziaki i dobranoc.
 
Ostatnia edycja:
Do góry