reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Poziomki, anginko nasza - kuruj się i bierz grzecznie antybiotyk, bo z tym anginowym dziadostwem nie ma żartów. Trzeba porządnie wyleczyć!

Papcia
, bojowa bądź, ale nie denerwuj się zbytnio, bo i dzidzia się zdenerwuje, zacznie wierzgać i nie da Ci spać ;-)

Ssabrinko kochana, bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki!

Harsharani
, zapomniałam Ci powiedzieć, że baaardzo mi się podoba Twój płaszcz!
 
Harszka fajny marynarski płaszczyk :)
U mnie doszły dzisiaj rajstopki, czekam jeszcze na sukienkę i na swetry grrrr..

Pineczko speszyl for ju Zobacz załącznik 299056

Bosa uważaj na siebie.. może lepiej troszkę odpuścić dla dobra swojego i Stellki, od razu świat się nie zawali kochana :*

Poziomeczko życzę szybkiego powrotu do formy :* Dbaj o swoje podwójne szczęście ;))))

Olka mi go po prostu szkoda, bo on śpi pod tymi drzwiami aż chrapie, a do mnie tylko na parę minut jak się z nim bawię, albo daję mu smakołyki, a jak już nuda, to zwwrotka i pod drzwi ;p Ale uparciuch z niego!! A Wasz piesek piszczy jak go zostawiacie w domu?? Bo nasz jak razem wychodzimy, to czasem aż na dole go słyszymy, ale stoimy tak długo, aż jest cisza, zazwyczaj 2-3 minutki i się czymś zajmie na szczęście, a mi i tak serce się kraje..

Papciak współczuję Ci, że musisz się użerać z gupkami, ale niestety na głupotę nie ma lekarstwa :p Nie denerwuj się tylko tak bardzo, pamiętaj o małym serduszku w środku :*

A mój syn chyba będzie bokserem :D Takie mi ciosy zadaje w prawy boczek, że aż się dziwię, skąd te małe kończynki tyle siły mają ;))))
 
Witam się wieczorkowo.
Domu nie udało się mi oddać do użytku- kierownik coś źle wypisał a ja powiedziałam ze nie będę się więcej denerwować i następnym razem M pójdzie:) Gosciu z nadzoru zasypał mnie taka ilością pytan ze sie wscieklam i ze zlosci stanęły mi swieczki w oczach! Ah brak słów!!!!!!!!!
Całe popołudnie potem prze leniuchowałam...i prasowania był ciąg dalszy:)
Jutro z rana poczytam co tam dzisiaj naskrobałyście bo znowu tak bardzo boli mnie kręgosłup ze jest mi słabo, mam plamy przed oczami i wszystko co tylko można sobie wyobrazić!!!!!!
Miłego wieczorku:)
 
Ojoj Milusia :* Odpoczywaj i niech te bóle prędko miną!! A wszystkie sprawy z domem oddaj w ręce faceta! Ja wiem, że my byśmy to lepiej, sprawniej i na pewno dokładniej załatwiły, ale widzisz - szkoda Twoich nerwów :*
 
Ojoj Milusia :* Odpoczywaj i niech te bóle prędko miną!! A wszystkie sprawy z domem oddaj w ręce faceta! Ja wiem, że my byśmy to lepiej, sprawniej i na pewno dokładniej załatwiły, ale widzisz - szkoda Twoich nerwów :*
Masz racje........niech on po męsku za tym lata:):)
A ja następną fotkę jak będę robić to postaram się uchwycić mój biust:(wtedy na własne oczy ujrzycie co mi tak daje popalić po kręgosłupie od wysokości klatki po sama kość ogonowa!!!!!!!! Noramlnie parzą mnie plecy- szok a lekarz ortopeda i neurolog mnie uprzedzali...mam pewna dysfunkcje kręgosłupa...i zawsze padało pytanie: rodziła Pani???? Ja ze nie- a oni oj to współczuje!!!!!!!
 
Masz racje........niech on po męsku za tym lata:):)
A ja następną fotkę jak będę robić to postaram się uchwycić mój biust:(wtedy na własne oczy ujrzycie co mi tak daje popalić po kręgosłupie od wysokości klatki po sama kość ogonowa!!!!!!!! Noramlnie parzą mnie plecy- szok a lekarz ortopeda i neurolog mnie uprzedzali...mam pewna dysfunkcje kręgosłupa...i zawsze padało pytanie: rodziła Pani???? Ja ze nie- a oni oj to współczuje!!!!!!!

bardzo ci kochana współczuję:/ znam ten ból, mnie z moim rozmiarem E tez plecki wysiadają:/ nie przemęczaj się i duzo wypoczywaj

sabrinko jesteśmy z tobą i trzymamy kciuki za wasze szczęście!

poziomki kuruj się nam z tej anginki, oj jak nieprzyjemnie!:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Futrzaczku- staram się cały czas nie denerwować....a jak już się to zdarza bo wiemy jak to jest- ze nie da się pewnych spraw uniknąć- to wtedy robię głębokie wdechy i zmieniam szybko tok myślenia:):)

Malinka- pas ortopedyczny mam od ponad dwóch lat. O ciążowym nie myślałam bo "chciałam" nie mieć takiej potrzeby. Z tym ze dobre pasy są drogie, moj byl refundowany z NFZ a ciążowe nie sa!!!!! A tu pojawia się kłopot kwestii finansowej!!!!!

Scarletko- kochana jesteś:) Ja przed ciążą miała rozmiar 75 F/G w zaleznosci od firmy a teraz zadna z moich ulubionych firm nie ma rozmiaru strikte dla mnie. Kupilam ostatnio stanik w TESCO w rozmiarze 95DD i obwód pod pasem zwężała mi krawcowa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry