reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Truskawka, mam do Ciebie pytanie. czy ty nie bylas juz kiedys zarejestrowana na tym forum? Pamietam, ze pisalysmy kiedys z dziewczyna na wrzesniu 2007 i albo miala nick baaaardzo podobny do twojego, albo to wlasnie ty.


o_O nie to nie ja, to moja pierwsza ciążą, a histori nicka proponuje poszukac tutaj truskawkaM ;)

swoja drogą śliczny płaszczyk, nie mam zaufania do kupowania ubrań przez internet; płaszczyka na zimę też nie mam ale naszczęście mam cos na oku w c&a wypatrzyłam zielone cudeńko;)

ona :*
 
Nadrabialam Was, nadrabiałam i nawet 1/10 tego, co chciałam poodpowiadać nie została mi w głowie. Albo mam już zupełnie "baby brain", albo, co bardziej prawdopodobne, jestem najzwyczajniej zmordowana harówką przedurlopową. Zanim zacznę ten #$%@ urlop, to wyląduję w szpitalu na kroplówce wzmacniającej.

Ona, masz totalny zakaz czytania na forach o podwyższonych wartościach CRP i bólach brzucha! Paranoi dostaniesz!!! Chl...ra, skąd w naszym kraju niemal 40 milionów domorosłych lekarzy? Słuchaj Vetki, bo dobrze mówi!!!
ONA - 16 tyś leukocytów u ciężarówki no naprawdę cout ponad norme bo 10 tys to dla normalnego, nieciężarnego człowieka a CRP 20 jest troszke podniesione i u ciężarówek tez jest zawsze wyższe niez u nieciężarówek. Duomox jest BEZPIECZNY w ciąży, a infekcja może byc bezobjawowa wg ciebie ale twójh układ immunologiczny zareagował. Bierz leki i słuchaj lekarz:)
Ja WBC mam co prawda od początku ciąży w normie, ale już w rozmazie CRP nieco podwyższone od samego początku ciaży, podwyższony poziom neutrocytów, a obniżony - limfocytów. I to wszystko jest w normie! Z lekarzem nadal uważamy moje wyniki za super :-) Musisz pamiętać, że ciąża to nie jest zupełnie normalny stan dla organizmu i zwykłe normy nie do końca nas obowiązują.

mam wizyte 4tego grudnia , a po 10ciu dniach wybrania antybiotyku chyba sama sobie pojde sprawdzic jeszcze raz CRP...
Za wcześnie po 10 dniach. Po co masz się znowu nakręcać i denerwować? Daj organizmowi co najmniej 20 dni, zrób może badania z tydzień przed wizytą? Nic bardzo złego się nie dzieje na szczęście. Dbaj o siebie, zdrowo odżywiaj, ciepło ubieraj - będzie dobrze!!!
 
ona - musisz zaufać ginkowi... ja WBC też mam podwyższone ale mój gin mówi żeby się tym nie przejmować... więc być może twoje podwyższone WBC + jakieś inne wyniki dały info o twoim stanie zapalnym... Na pewno nie masz co sie martwić! Gdyby było inaczej na pewno gin by cię poinformował... a tak...wiadomo... w ciąży jak i nie w ciąży różne paskudztwa się czepiają człowieka... i wystarczy z nimi dobrze się rozprawić i wszystko będzie dobrze:-)
 
Cześć Pączuszki:-)
Moje przeziebienie okazało się być anginą:-( Dostałam antybiotyk i taką sól do picia 3x dziennie:baffled: Nadal czuje się kiepsko ale na szczęście apetyt wraca do normy o ostatnio zjadłam jedną kanapka przez cały dzień:dry:
Wybaczcie Kochane że za dużo nie pisze ale na więcej nie mam za bardzo siły a i do majówek musze zajrzeć no i do mam bliźniaczych no i do objawów od których zaczęła się moja przygoda zBB :********
 
Cześć Pączuszki:-)
Moje przeziebienie okazało się być anginą:-( Dostałam antybiotyk i taką sól do picia 3x dziennie:baffled: Nadal czuje się kiepsko ale na szczęście apetyt wraca do normy o ostatnio zjadłam jedną kanapka przez cały dzień:dry:
Wybaczcie Kochane że za dużo nie pisze ale na więcej nie mam za bardzo siły a i do majówek musze zajrzeć no i do mam bliźniaczych no i do objawów od których zaczęła się moja przygoda zBB :********


kochana w takim razie zdróweczka dla ciebie!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam brzuchatki :-)
Dzieki wam wszystkim dziewczyny za mile slowa i wsparcie :-) z wami to mozna konie krasc :tak: :-D
I tak jak wspomnialyscie w tym cyklu nie mysle o tym juz tak jak w poprzednim:tak: wrzucilam bardziej na luz :-) i co ma byc to bedzie ;-)
Harash plaszczyk wyglada super :tak:
A tak ogolnie to pogoda do bani u mnie :eek: leje juz od paru dni a dzisiaj w dodatku wialo caly dzien ehh nic tylko siedziec w cieplym domku i nigdzie sie nie ruszac :tak: :-)
Poziomeczko zdrowka Ci zycze :-) no i musze pogratulowac hohoho blizniaki podwojne szczescie gratki i zdrowia wam zycze :-) :tak:
 
Ostatnia edycja:
ale sie wpeniłam o 20 przyszedł administartor że zebranie wspólnoty jest i sie tak wku*** że masakra bo se ciołek wymyślił wymiane instalacji elektrycznej w całym budynku do tego mamy sie zrzucic na plombe która on przez przypadek zerwał szkoda tylko że se wymyslił taki remont przed świetami w dodatku jak w kasie wspolnoty jest50zl bo ikt niechce płacic czynszu co to to nie żadnej kasy odemnie nie dostana ja juz 2raz malowałam korytarz za swoja kase i nikt mi złotówki nie oddał po czym pan stwierdził że mu na korytarzu smierdzi od psów no rzesz ku*** mać mój pies jest czysty a załatwia sie na naszej działce wiec niech spada bo jak jego żona otworzy drzwi od chaty to trzeba wietrzyc korytarz pół dnia nie spominajac o tym że ona szoruje cement wiadrami wody a wszystko mi w moje sciany wsiaka a potem mi tapeta i farba w chacie odlatuje i kto mi ku** za to kase zwróci nikt a jak mu ostatnio zwróciłam o to uwage to stwierdził że nic za nia nie może !!! za to jak mi ona zapachała smietnik ostatnio to mu wszystko wywaliłam pod garaż ja za siebie też nie moge dobrze że em poszedł na to zebranie bo bym chyba h** zabiła na miejscu
 
reklama
No w koncu przeczytałam Wasze elaboraty dzisiejsze:-);-)
Do tych co maja bole w boku -moj gin dzis powiedział ze jak sa zaparcia albo wzdecia to moze własnie tam bolec,kłuc itd wtedy mozna spokojnie wziasc nawet do 4tab no-spy na dzien,jest to bezpieczne bez wzgledu na powod bolu.
Ona nieprzejmuj sie tak bardzo tymi wynikami,ja tez takie mam tzn na 1badaniu wbc było 9,na 2 ponad 16:szok:(dwa dni kataru) gin sie troche przejoł i kazał po m-cu powtorzyc i dzis na 3 badaniu wyszło 15 stwierdził ze tak moze byc i te normy to sa dla nieciezarnych.
Malina daj Fredowi troche czasu,musi sie przyzwyczaic do zmiany.Ja mam inny problem z moim grubasem,boje sie ze za bardzo sie do mnie przyzwyczaja,nawet do wc chodzi za mna,chyba musze go czesciej i na dłuzej zostawiac w domu bo od konca lipca praktycznie jestem z nim 24/24 ,a co bedzie po macierzynskim jak wroce do pracy...
Ewi super jest Wasza historia przed i po slubna:-).
U nas to tak wszystkie zmiany układaja sie same co ok 4-5lat.Poznalismy sie w 1997,po kilku miesiacach pomieszkiwalismy po pare dni to u mojej mamy to u jego rodzicow,w 2002 wzielismy slub i oficjalnie zamieszkalismy u mojej mamy razem,w 2006 wprowadzilismy sie do swojego mieszkanka,mineły kolejne 4lata i jestem w ciazy;-).Jak pomysle ze prawie poł zycia juz jestem z moim M to az wierzyc sie nie chce,tak ten czas leci:-)
Czytałam jaklie Wy dzis pysznosci gotowałyscie i mi slinka kapała bo ja dzis tylko sniadanko i w drodze dwa bananki,teraz trzeba cos na kolacje upichcic;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry