reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Nie martw się na zapas - to na penwo Ci nie pomoże :*******
Gdzieś ten stan zapalny musi być i antybiotyk Ci powinien go wyleczyć :)
A bóle brzucha kochana to ma każda z nas :) Powiększamy się, więc musi boleć!
Ciesz się, że nie dopadła Cię rwa kulszowa - mnie skutecznieje utrudnia wstawanie z krzesła, przewracanie na drugi bok w łóżku itp. I nie ma na to rady :D Na stojąco jest już git, ale wstawanie z krzesła rozkładam na raty jak robot hahahahaha

Może jak Vetka zajrzy to Ci jeszcze fachowo coś powie jako lekarz o tych wynikach :*
 
reklama
Fredzik chyba zrozumiał, że jego pan tak prędko nie wróci i przyszedł do mnie na kanapę :)

A ja się pochwalę, że wreszcie dopełniłam wszelkich formalności i widnieję już w spisie członków Bałtyckiego Stowarzyszenia Tłumaczy oraz w rejestrze tłumaczy FSNT - NOT (Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych - Naczelna Organizacja Techniczna) :DDDD To takie moje pierwsze kroczki w stronę uniezależnienia się i założenia własnej działalności tłumaczeniowej :D Póki co jednak pozostaję na usługach korporacji, bo chociaż jakaś kaska na zwolnieniu i macierzyńskim leci, a na swoim to wiadomo - nie pracujesz nie zarabiasz..
 
uuuu, Malina, to ty sie robisz szycha ;-) Gratuluje serdecznie i zycze wytrwalosci :)

Ona, a myslalam dzisiaj o Tobie :-) Lekarz na pewno wie co robi, a za to czytanie to Ci nakopie do tylka! Masz zakaz wchodzenia na strony o bolu brzucha, bo naprawde wiele jest powodow tego i pamietaj, ze kazda kobieta jest inna przeciez!
A na pocieszenie dodam,ze...jak trafilam ostatnio do szpitala to mialam CRP ponad 200... A gdy bylam w ciazy w Olafem to jakos 80... I wszystko ok!
Duomox jest takim sztandarowym antybiotykiem ciazowym, wiec nie masz sie co martwic, ze moze zaszkodzic. Trzymam kciuki, zebys jak najszybciej sie lepiej poczula...a w ogole...to przy okazji- stres moze powodowac bol brzucha! I nie tylko zoladkowy, ale i skurczowy.
 
ona moje wyniki kiedyś były tak koszmarne pomimo, że wcześniej brałam antybiotyk. lekarz spokojnie przepisał mi mocniejszy, przecież oni wiedzą co robią, nie zapisali by nam czegoś, co zaszkodzi dzidziusiowi. wzięłam go przez tydzień, dolegliwości minęły i wyniki kolejnych badań były już całkowicie w normie. nie stresuj się, bierz leki i słuchaj ginka
 
Dziewczynki dziękuje ze własnie jestescie :*

Harsha trosszku mnie pocieszyłas, staram sie nie martwic bo wiem ze to

szkodzi dzidzi ale widze ze jest to silniejsze ode mnie... A naczytałam się o CRP , nie

o bólu brzuchola, ale wiem ze tez nie powinnam czytać do czego prowadzi

podwyzszone CRP... Ale mnie zszokowałas z 200 i 80 :szok: ciesze się ze

wszystko ok, i ze tutaj wlasnie znajdzie sie ktos kto miał cos podobnego;) bede spac

spokojniej ! dziekuje :****
 
ona moje wyniki kiedyś były tak koszmarne pomimo, że wcześniej brałam antybiotyk. lekarz spokojnie przepisał mi mocniejszy, przecież oni wiedzą co robią, nie zapisali by nam czegoś, co zaszkodzi dzidziusiowi. wzięłam go przez tydzień, dolegliwości minęły i wyniki kolejnych badań były już całkowicie w normie. nie stresuj się, bierz leki i słuchaj ginka

Scarletka
dziekuje :** I tak bede chyba robic... troszku mnie zdenerwował bo ani nie powiedział czy przyjsc po wybraniu antybiotyku , czy ponowic wyniki ,itd Luteine tez dał na 15 dni, i nie wiem co dalej , a z tych nerwów to nawet nie zapytałam...ale powinien powiedziec np jak skonczy Pani antybiotyk , prosze sie pokazac czy cos.. ajć! A takie miałam o nim dobre zdanie :/ mam wizyte 4tego grudnia , a po 10ciu dniach wybrania antybiotyku chyba sama sobie pojde sprawdzic jeszcze raz CRP...

A głowa mi pęka... :/ ale to chyba od myślenia o tym..
 
Przy tym 200 to byl ze mnie wrak, nerki obie mi wysiadly, a z bolu nie kontaktowalam. Doslownie nie pamietam polowy pobytu w szpitalu...

Kupilam plaszcz sobie w koncu, mialam kupic z New Look, ale mi promocje skonczyli dzien przed tym jak chcialam kupic i cholerka jasna musialam szukac na Ebayu. i tak:
Zobacz załącznik 298982

A w ogole to K. zarezerwowal stolik w restauracji na 7, ale tesciowie zagineli... I nie wezmiemy Olafa przeciez... Mi to tam wisi troche, ale siostrze K. nigdy by takiego numeru nie wywineli i widze, ze K. to bardzo zdolowalo.


Truskawka, mam do Ciebie pytanie. czy ty nie bylas juz kiedys zarejestrowana na tym forum? Pamietam, ze pisalysmy kiedys z dziewczyna na wrzesniu 2007 i albo miala nick baaaardzo podobny do twojego, albo to wlasnie ty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam sie wieczornie:tak::tak:

ale natrzaskalyscie stron fiu fiu:-D:-D ja mam dopiero teraz chwilke poczytałam was troszke kolacja zdjedzona i synus szleje w brzuchu a ogólnie padam na pysk normalnie!!!! pogoda do bani leje jak scebra do tego wietzrycho masakra jednym slowem:cool2:

Milutek- kochana kolka nie mineła i juz mam jej dosc:-):-)
Agnes- ja jzu takie 2 sytuacje przerabiałam i powiedziałam stop niech nawet głodem ludzie przymieraja nie pomoge juz nikomu!!!!!!!!!!!!!!
Barbra- tak troszeczke tylko nosze same lekkie rzeczy reszte brudnej roboty odwala mąż............
Cliford- co do klucia z boku to mnie męczy juz 2 dzien ze ledow chodze ja to nazywam kolką ahahh ale fakt faktem ze bardzo to uciązliwe mam nadzieje ze ciebie tak dlugo meczyc nie bedzie.......
papcia- ale numer eheheheh w takim razie miej zelik zawsze z pogotowiu:-D:-D
Kaienka77 zdrówka dla ciebie dobrze ze juz troszke lepiej a corcia napewno zrozumie ze mama sie zle czuje.........dobrze ze maz byl w domu i cie troszke odciązył...
Katjusza - w takim razie odpoczywaj kobito ile wlezie i graj na tym pianinie!!!!!!!!!!
Malina - dawaj tu troche tego sniegu!!!!!!! ale bez deszczu bo tego mam pod dostatkiem:tak:
Sabrina- a wiec czekamy na wiesci!!!!!!!!!!1 tzrymam kciuki!!!!!!!!!!!
Cornelka- co ciekawego kupilas dla maluszka????????
trzebiska- ja mam tak samo jak ty ni wyprawiam urodzin czy imienin bo mi sie nie chce juz z tego wyrosłam jak ktos chce i pamieta to wpada do mnie i jest super...... u mojego męża w rodzinie to kazde imieniny urodziny rocznice są wyprawiane jak dla nie to kosmos:szok::szok:
Marcia- i jak prasowanko skonczone??????? ja uporałam ze sie wszystkim w sobote ale co z tego jak juz noa kupka sie zbiera brrrrrrrrrr:tak::tak:
ona- nie martw sie tak jak dziewczyny piszą lekarz wie co robi i napewno nie zaszkodzi dziecku ani Tobie.......
KOncia- gratuluje 4 widzisz jak sprawnie poszło??? a tak sie denerwowałas.....
Bosa- jak ja ci zazdroszcze tego urlopu kochana!!!!!!!!! u mnie to dopiero po porodzie cos sie moze wykreuje:cool:


a co do slubu to my po 6 latach sie zdecydowalismy...........


ide siku:shocked2:
 
reklama
Scarletka dziekuje :** I tak bede chyba robic... troszku mnie zdenerwował bo ani nie powiedział czy przyjsc po wybraniu antybiotyku , czy ponowic wyniki ,itd Luteine tez dał na 15 dni, i nie wiem co dalej , a z tych nerwów to nawet nie zapytałam...ale powinien powiedziec np jak skonczy Pani antybiotyk , prosze sie pokazac czy cos.. ajć! A takie miałam o nim dobre zdanie :/ mam wizyte 4tego grudnia , a po 10ciu dniach wybrania antybiotyku chyba sama sobie pojde sprawdzic jeszcze raz CRP...

A głowa mi pęka... :/ ale to chyba od myślenia o tym..

ONA - 16 tyś leukocytów u ciężarówki no naprawdę cout ponad norme bo 10 tys to dla normalnego, nieciężarnego człowieka a CRP 20 jest troszke podniesione i u ciężarówek tez jest zawsze wyższe niez u nieciężarówek. Duomox jest BEZPIECZNY w ciąży, a infekcja może byc bezobjawowa wg ciebie ale twójh układ immunologiczny zareagował. Bierz leki i słuchaj lekarz:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry