reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ja właśnie włożyłam babeczke do piekarnika i mam zajebiaszom ochote na wszystko o czym piszecie pizza bigosik na słodko naleśniki placki ziemniaczane o rety oszaleje od nawału śliny a moja maleństwo jak tylko usłyszy głos mojej babci to szaleje na maxa a teraz odpoczywa sobie po wizycie u niej a ja sie relaxuje przy kompie i w miedzyczasie zdarzyłam pokłocić sie z emem zajebi***
 
Ostatnia edycja:
reklama
Truskawa nic nie straciłaś ;) Jak Ty możesz spać w dzień?? Ja nawet w I trymestrze skimałam może ledwie z kilka razy w ciągu dnia, szkoda mi jakoś czasu na spanie (;)

Papciak też mam ślinotok :p Dopiero co o 15ej zjadłam big obiad, a już bym coś konkretnego wsunęła.............

Ewi to niezłe tempo mieliście ;)

My poznaliśmy się 23 kwietnia 2007 roku, przez dwa tygodnie spotykaliśmy się co 2 dni, potem codziennie ;) pomimo, że mój eM pracował do 18ej to potem przyjeżdzał do mnie i jechał do domu o 22ej, a rano na 6 znowu do pracy, schudł wtedy strasznie, ale szybko to nadrobił jak zamieszkaliśmy razem w kawalerce 10 sierpnia, oświadczył mi się dokładnie w rocznice naszego poznania, a 20 września 2008 roku wzięliśmy cywilny ślubik, żeby być mężem i żoną :D Też nam dość szybko poszło (;)

Kochane powiedzcie mi co ja mam zrobić z moim Fredzikiem.. eM wyszedł o 11ej do pracy a ten mały skubaniec leży pod drzwiami w przedpokoju i czeka na niego.. Co uda mi się go zwabić do pokoju i trochę zabawić, to usłyszy jakiś hałas na korytarzu i już stoi znów przy drzwiach.. Mężu wraca dopiero nad ranem :/ Wczoraj było to samo, tyle że eM wyszedł o 15ej a wrócił o 22ej, a Fred wciąż na niego czekał..
 
MALINA a wy długo macie tego psiuta? nasz też zawsze czeka pod drzwiami np za tata ale nie aż tak że cały czas za to jak em idzie na popołudnie to pies wogóle nie je dopiero jak em wraca do domu.

a my poznaliśmy sie przez mojego eks gdy miałam 15lat i tak nam razem zeszło rok przed 18 em poszedł do woja i powiedział że jak za nim poczekam to sie ze mną ochajta no wiec ja czekałam a na18stke dostałam pierscionek zareczynowy po niecałych 2latach braliśmy ślub dokładnie w nasza rocznice
 
Mamy go od maja, 5ego listopada skończył 7 miesięcy.. Dotąd był przyzwyczajony do mnie, że jak już ktoś w domu to pańcia, a pan to zawsze w pracy.. Tak mu się zrobiło jak eM był 2 tyg na zwolnieniu i teraz ma różne godziny pracy, więc Fred nie wie czego się spodziewać :/
Właśnie skusiłam go ciastkiem, to przyszedł :) "Powiesił" ze mną pranie, odwrócił się i znowu zaległ przy drzwiach..
 
hej Kochane !!

HeLp..

Kurka wodna u mnie sie troszke narobiło... byłam z wynikami u lekarza i Wbc

wyszło mi podwyzszone norma max to 10 a ja miałam 15,9 i wyslał mnie na badanie

CRP , zrobiłam i norma max 5 a mi wyszło 20,5 więc wylądowałam u lekarza i jest

infekcja zapalna, ale nic nie powiedział czego itd . Dał mi antybiotyk Duomox, nie

wiem co robic bo wyjde z siebie tak się martwie. Z jednej strony lekarz moze wie

co robi a z drugiej moze pojde skonsultowac z innym... :/ Brzuch ciągle boli, tzn

podbrzusze... Naczytałam sie na necie tyle o tym rzeczy ze szok... i teraz siedze i

myśle... A jeszcze posprawdzałam wczesniejsze wyniki WBC najpierw były 9,9 ,

pozniej 12,9 a teraz 15,9 boje się ze On wczesniej nie zareagował :/ Czy któraś z

Was miała podwyzszone te wyniki ??
 
ja miałam co prawda zajebiaszcze leukocyty ale też brałam ten antybiotyk jest on jak najbardziej bezpieczny dla kobiet w ciązy a wbc nawet badanego nie miałam jak teraz spojrzałam na wyniki
 
Martuś...placki wyszły the best!!:-) ale Twój obiad też chodzi mi teraz po głowie :-D jak ten sos chrzanowy zrobić???????

Barbra...
placek doleciał? Smakował??:-D no i weź no-spę a lekarza podpytaj i daj znać co Ci powiedział:tak:

Koncia...gratuluję zasłużonej 4 !!!:-)

Harsah...
placuszki smakowały??;-) uuuu no i Twój K. zaszalał superrr :-)

Milenka...ja czuję ruchy w różnych miejscach , już czasami nawet nad pępkiem:tak:;-)

Ewi ...za mnie starła maszynka:-) ale zostało więc zapraszam:tak:

Bosa...lanie dostaniesz za to Twoje tempo!!!:tak:

Ona...no to kurcze sporo ponad normę...ale mam nadzieję,że lekarz wie co robi i ,że lada moment będzie lepiej. Nie stresuj się kochana- jesteśmy obok!!
 
WBC to jest chyba w podstawowych wynikach krwi, liczba bialych krwinek. A CRP musialam zrobic wlasnie jak WBC wyszlo za wysokie.
 
Ja miałam raz minimalnie podwyższone, ale to było po przebytym przeziębieniu, więc miało prawo :)
A Ty się nie martw kochana, weź ten antybol i wylecz stan zapalny! Dopiero jak potem zrobisz wyniki i będzie źle, to się martw..
A na razie pomyśl od czego to.. Przecież też byłaś niedawno chora i to nie raz, prawda??
Może masz coś z zębem, albo infekcję pochwy, albo migdałki.. Duomox powinien załatwić sprawę :)
 
reklama
Ja miałam raz minimalnie podwyższone, ale to było po przebytym przeziębieniu, więc miało prawo :)
A Ty się nie martw kochana, weź ten antybol i wylecz stan zapalny! Dopiero jak potem zrobisz wyniki i będzie źle, to się martw..
A na razie pomyśl od czego to.. Przecież też byłaś niedawno chora i to nie raz, prawda??
Może masz coś z zębem, albo infekcję pochwy, albo migdałki.. Duomox powinien załatwić sprawę :)

Własnie kurcze byłam tylko raz na poczatku chora, ale to takie 2 dniowe przeziębienie, a tak to oprocz moich bóli brzucha to nic sie nie dzieje :( zadny ząb, ani infekcja pochwy, migdałek niccc :(
 
Do góry