reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
SSabrinka- trzymam mocno kciuki:)i nie trać wiary:) My staraliśmy sie praktycznie 6 miesięcy- takze wszystko przed Wami- choć wiem ze czlowiek może od tego myślenia zwariować. Przede wszystkim Kochana nie myśl o tym za bardzo- ponoć zbytnie myślenie i chęć na zajście w ciąże to jedna z najskuteczniejszych metod antykoncepcji pod wzgledem blokady psychicznej. Także luzik i powodzenia:)

Ewi- dziękuje za wybaczenie:)..to ja mogę powiedzieć ze 11.11 zaczęliśmy z eM byc para- w sumie będziemy ze sobą juz 6 latek:)
 
Ostatnia edycja:
Sabrinka trzymamy kciuki żeby się udało:) Zaglądaj do nas częściej:)***

Milutek to dla nas listopad jest szczęśliwym miesiącem:) 6 lat duuużo czasu a u mnie dopiero rok hehe;)

Dziewczynki uciekam spać bo padam. Dobranoc, kolorowych snów i do jutra! Buziaki:)***
 
Ostatnia edycja:
Uciekam spać bo mnie juz nawet włos na głowie boli od tego kręgosłupa. Pali jak cholera- łącznie z żebrami!!!!!!
Miłej nocki:)
 
Odnośnie rocznic to przestałam pamiętać :-pi robić dla M niespodzianki:tak:, skoro on o tym nie pamięta i potem mam pretensje do całego świata że ja zawsze coś szykuję a on nic:no::sorry2:.
To i ja wybywam, pogram dla zabicia czasu.
Miłej nocki.
 
Harsh i Ewi i Milutek my z M jutro mamy 13 rocznice ''bycia razem'' ;)

Skorzystałam z chwili jak M siedzi w wannie bo w niedziele to on okupuje kompa ,fajny temat dzis miałyscie ''brudy w wiaderku'';)Co do pralki Frani to moja tesciowa jeszcze pare lat temu miała i ja i automat ale uzywała tylko Frani, ewentualnie prała w wannie recznie bo automatu szkoda i wody i pradu za duzo idzie;)
Uciekam do wyrka,jutro jade po wyniki i do ginka:)
Kolorowych snow kochane mamuski.
 
Cześć dziewczyny :-)
To była długa i nieprzespana noc. 3mjcie mocno kciuki, o 7.40 zaczną się tortury (czyt. zaliczenie).
Wstałam sobie wcześniej, bo co mi da przewalanie z boku na bok:confused:
Zresztą głoduję od 22 dnia wczorajszego. Po nieciekawej przygodzie z wagą postanowiłam jeść mniej i niestety kolacja o 19 jest skromna :-p ale może kiloski nie będą już tak gnały do góry :baffled: Maksiu nie był zadowolony i dawał się we znaki całą noc.

Hars, wszystkiego najmilszego, najcudniejszego, najkochańszego z okazji waszej rocznicy :-D
images



 
Mnie dzisiaj czeka biurokracja:(- muszę iść do nadzoru oddać dom do użytku. Mam nadzieje ze wszystko pójdzie szybko i sprawnie.

Koncia
- ty się nam wariacie nie zagłodź!!!!!!!! Trzymam kciuki za zaliczenie &&&&&&&&;-)

Ola- wszystkie najlepszego w dniu takiej ciekawej rocznicy :-). I czekam na wieści z wizyty u gina ;-);-).
 
reklama
No to jak Futrzak się wita, to ja tez!
po weekendzie jestem gorzej zmęczona niż przed i jakoś zupełnie bez formy i humoru:/ hormony nieźle pracują echhhhhh

koncia
mocno trzymam kciuki za ciebie!!!!!!!!! ty za mnie w sobotę;)

oleńka i harsh buziaki z okazji waszych rocznic!

spadam na jakieś śniadanko i już nic nie gadam, bo nie nadaję się do niczego:(
 
Do góry