reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ewi to tylko jajko na miękko a i tak spać nie idę bo mam małe zamówienie na jutro i ciasto jeszcze nie wyrosło do końca a potem jeszcze ponad godzinę piec:tak:. Jak na razie to waga stoi lub się cofa :-p
 
reklama
Marta jak waga stoi to możesz małe jajeczko zjeść. Ja mam plus 9 więc muszę się ograniczać. A co to za zamówienia??? Jakieś ciacho dla kogoś pieczesz?
 
Nie smiejcie sie ze mnie, ale ja generalnie nie jestem taka strasznie...przywiazana do dat...
I przypomnialo mi sie, ze jutro mamy rocznice... Szybko. Caly czas myslalam, ze to za tydzien, dwa... I tak patrze na tym forum..ze dzis jest 7.11.....
 
Harsharani jaką rocznicę??? Ja 8 listopada rok temu poznałam mojego M;) więc też rocznica nanana;)

Milutek no jak Ci łyso to ja sie juz mniej gniewam hihi:)

Marta ja dzisiaj sobie też chleba napiekłam:) Trzy bochenki razowca w tym jeden ze śliwkami;)
 
reklama
Witam was kochane Marcjaneczki :-D
Zagladam do was czasem no ale jakos nie odpisuje bo tyle postow ze zanim przeczytam to juz musze uciekac wiec na odpisanie brak czasu :-D
Milutek na kogos zawsze trzeba zwalic :-) przed ciaza na faceta potem na ciaze a na koncu dostaje sie dzieciaka :-D :-D A ja to skleroze mam hohoho moj sie czasem smieje ze mnie ze kiedys to glowy wlasnej zapomne gdzies :-D
Ja to nadal na etapie staranek jestem no i powoli konczy mi sie juz cykl,24dc wiec z kazdym dniem coraz blizej konca az sie boje ze kolejny bedzie nieudany :no: no ale nadzieja zawsze jest,nadal wierze :-D :tak:
Milej nocki wam zycze brzuchatki :-D poglaskajcie brzuszka na dobranoc :-D
 
Do góry