reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Wszystkim marcajneczkom z okazji ich rocznic które przypadaja w tym tygodniu życze wszystkiego naj naj naj i dużo kopniaczków
wybaczcie że tak hurtem ale z moja skleroza do końca tyg o połowie bym zapomniała:)

Obiecałam sobie wczoraj że wstane o8 ugotuje dla babci rosołek i polece do niej do szpitala yhy jasne z ciężkim trudem wstałam o9,20 i dopiero gotuje może koło12 uda mi sie do niej myknąć z ciepłym obiadkiem niech mi ktoś zasponsoruje auto żebym nie musiała chodzić pieszo!!!!:)

po wczorajszym wieczorze jestem w 100% pewna że nosze pod serduszkiem dziewusie bo juz ma babskie triki:-Dwczoraj ja nagrzana em też chcemy działać a tu zonk sucho jak na pustyni mimo że cały dzień to ze mnie kipi wiec jedyne co mogłam sobie zasponsorować to obtarcia bo żadnego żelu nie mieliśmy:( za to jak zdruzgotana położyłam sie na spokojnie to moje dziecko tak sie cieszyło że aż mi brzuch podskakiwał:) mała terorystka a jak juz mi emocje opadły to oczywiście zrobiło sie tak jak powinno tylko em już stwierdził że nie bedziemy robić nic na siłe bo widocznie nasze dziecko nie lubi trójkątów:baffled:
futrzak u mnie to do tej pory było tak że ja jexdziłam i robiłam prezenty i mojej najbliższej rodzinie i ema w zeszłym roku 5dni przedemna były im tescia ciotki i kuzaja ja byłam na wszystkich no więc jak przyszły moje to jak co roku naszykowałam kupe żarcia i placków a przyjechała tylko babcia z ciotka i kuzyni tesciowie nawet smsa nie napisali a na 2 dzień przyjechał szwagier z babcia z pusta reka i stwierdzili że jak dostana kase to wplaca mi na konto bo zbierałam wtedy na prawko oczywiscie ani widu ani słychu do dzis a ja naszykowałam sie jak głupia dla nich, odrazu po świetach ma imieniny mój em i jak byliśmy u mojej babci(mieszka z ciotka i kuzajami) to dali mu prezent sweter na starego dziada i powiedzieli że to od nich wszystkich wsciekłam sie jak osa bo ja kurka robiłam prezenty każdemu osobno i to nie małe. I Ciotka wypaliła z tekstem że w zwiazku z tym że em jest ostatnim solenizantem w roku to od nowego koniec z prezentami i wystawnymi imprezami bo ona czuła sie głupio jak na swoich postawiła tylko placek z galaretka a u mnie była tydzień później wystawka jak na wesele i ewentualnie możemy przyjechac z kwiatkiem i na placek mysle sobie wporzo luzik no i po nowym roku sie zaczeło bo miało nie być imprez a moja babcia zrobiła taka impreze ze szok no ale babcia to babcia tesciowa nie robiła nic a ja o urodzianach wszystkich oprocz babci pamietałam tylko w smsach no i teraz znowu sie zaczyna bo tak ciotka z tesciem ma imieniny13 kuzaj 11a ja18 no i miało nie byc imprez prezentów itp tylko za nim babcia poszła do szpitala to mi sie pytała kiedy robie imieniny bo oni wszyscy sie wybieraja a ja szok z leksza i teraz nie wiem kompletnie co mam zrobic bo tak tesciu mnie olał a napewno w środe do nich pójdziemy kuzajowi nie kupie kwiatka (14lat ma ) tylko musiałabym dac kase a ciotka to wogóle nie wiem bo ona ma tylko urodziny. Njalepiej to bym wcale do babci domowników nie jechała ale jak oni nagrzali sie na moje imieniny to chyba nie wypada robic popy i nie jechac do nich rece opadaja i nie wiem kompletnie co mam zrobić:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziendobry Panią:)

kasienko- współczuję i łącze się w bólu :*

sto lat z okazji rocznic :):):)

u mnie noc masakra prawie nic nie spałam, ale na szczęście samopoczucie dziś dużo lepsze, mimo to probowałąm sie dostac dzis do lekarza i po raz kolejny przekonałam się ze w poniedziałki graniczy to z cudem (u mnie cudu nie bylo, niestety) i tak sie zastanaiwam czy isc jutro do lekarza rodzinnego czy isc na badania okresowe i do ginekologa.... hm.... zobacze jak się bede czuć dzis


ps. strasznie mi sie rozdwajają paznokcie od jakiegoś czasu, ma ktoś podobny problem ?
 
Dzięki za współczucie

Dziś juz napewno jest lepiej, bo nawet cała herbatka się przyjęła i pół suchej bułki.Ale tak mnie wykończyły te dwa dni i nie przespana noc,że jestem jak wypompowana. Córka zawiedziona ponioeważ wczoraj mieliśmy jechać do nowootwarego parku wodnego, nawet ich już wypychałam żeby jecheli ale mój troskliwy mąż bał się mnie samej zostawić.
 
Futrzakowa kup mu czekoladę i złóż życzenia i już. Jak on się nie wysilił to i Ty się nie wysilaj. U mojego M w rodzinie nikt nikomu prezentów nie robi z żadnej okazji a u mnie najbliżsi sobie coś zawsze kupują. I dziwnie się czuję jak ja mamie, bratu itd. coś kupuję, wybieram a on tylko zadzwoni "wszystkiego naj..." i tyle. Niedawno M miał imieniny i zaprosiliśmy i jednych i drugich rodziców i rodzenstwo. Moi przyjechali wszyscy i każdy przyniósł jakiś drobiazg a jego rodzice nie przyjechali a siostry były i tylko życzenia złozyły. W czasie imprezy zadzwonił mój 80 letni dziadek z życzeniami i M był w strasznym szoku. Później dostał od niego jeszcze 100zł to nie wiedział jak ma się zachować. Mój brat jako pierwszy wyskoczył z prezentem imieninowym na co M zareagował tekstem "to jest pierwszy prezent imieninowy jaki dostałem w życiu";)a latma 29 i był taki szczęsliwy w ten dzień:) jeszcze na koniec dostał pierwszego kopniaka od córki;)

Papciorkowa bierz moje auto od 2 tygodni do niego nie wsiadałam;)

Truskawka ja mam wręcz odwrotnie z paznokciami w ciąży. Są mocne jak nigdy i pierwszy raz w życiu aż takie długie! Może brakuje Ci witamin? Jak Twoje wyniki badań???
 
Ostatnia edycja:
Cześć Mamusie:)

Harsharani, Ola wszystkiego najlepszego! Przygotowujecie coś specjalnego na tą okazję??? Bo ja się zastanawiam czym mogę zaskoczyć mojego M w naszą rocznicę i nic jeszcze nie wymyśliłam a już za 6 godzin z pracy wraca...
.
No właśnie ja tez jeszcze nie wymyslilam, przypomnialo mi sie wczoraj... I troche lipa...No, ale jakby nie bylo to K. tez cos cicho od rana, teraz pojechal z Olem do przedszkola... Moze go namowie na wypad do Ikei, bo ostatnio jak mielismy jechac to wiadomo- wypadek mial...

Ja nie wiem co sie dzieje w UK, i starzy i nowi znajomi z Polski generalnie mnie rozczarowuja. Nie wiem czy to jakies hamulce puszczaja, czy ludziom naprawde tylko o kase chodzi... Ja nie utrzymuje zbytnio kontaktu z Polakami, ale to tylko dlatego, ze wyszly jedynie wielkie ploty,wielkie awantury... A poza tym to oni srednio mowia po angielsku, a nie chce zeby K. sie zle czul tez....
 
u mojego eM w rodzinie to jest tak że kazdy chciałby kupic prezent ale nigdy na to nie ma "czasu" ... i tak od dwóch lat obkupuje całą ich rodzinę w prezenty świąteczne (biorę od nich kasę i wszystkim kupuję...)... i jak teściowa ma ur to biorę kasę od teścia i kupuję ...i na odwrót... hehe... ja po prostu nie rozumiem jak można nie kupić prezentu! choćby małej czekolady czy lizaczka!
 
Ewi jaka Ty kochana dziewuszka jesteś :)
ja to kurcze nawet z głupiego malucha bym sie cieszła no po to przecież prawko robiłam niby ojciec ma mi coś kupić w maju jak dostanie kase za odejscie na emeryture ale ile w tym prawdy to nie wie nikt
 
ewi zazdroszczę tych paznokci, z wynikami do tej pory ok, zobaczymy jak to będzie w tym miesiącu...

prezenty.... uwielbiam dawca, zwłaszcza mężusiowi ;)
 
Witam sie i zaraz zmykam:)
Pogoda okropna ,ciagle pada i wieje a ja musze gnac autobusem do Gdyni po wyniki a potem kolejka do Gdanska do ginka bo M niestety nie mogł wziasc dzis wolnego:(
Dzieki wielkie za zyczenia,buzka
ps
Ewi ja nic nie szykuje bo dzis brak czasu,po zatym brak kasy i M mnie wkurzył ze nie załatwił na dzis wolnego,a tak wogole to po tylu latach juz brak mi pomysłow;)

Miłego poniedziałku.
 
reklama
Czesc dziewczyny


ale jestem dzis niewyspana szooooooook:tak::tak: a zaraz do pracy musze smigac bo dzis towar wiec dzien bardzo pracowity:sorry2::-p nie wiem czu uda mi sie do was jeszcze dzis zajrzec ale jak by co to teskinc nie bedziecie:-D:-D

co do prezentów to ja zawsze cos drobnego kupie tym ktorych lubie i od których sama dostaje natomiast do tych którzy dzwonia tylko z życzeniami ja robie tak samo.........:-p szkoda sie wysilac...............


ok lece sie ogarnąc miłego dnia brzuchatki
 
Do góry