reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

pinka moja siostra przy obu ciazach na poczatku wygladala jak smierc taka chuda byla az jej kosci wystawaly:-D kazda ma inny przyrost masy:-D
 
reklama
Pogma znam ten ból, w ciąży z synkiem miałam już nawet E, ale u mnie nie ma tak łatwo. po porodzie schudłam 25 kg, a cyce jak były wielkie tak został mi rozmiar d:-( juz przestałam z nimi walczyć, bo nie zmienię tego
 
Nie wiecie czy moge sobie pozwolic na czekoladki z wisnia w likierze? Nie lubie wisni ale tak mnie tu kusza ze slinka mi cieknie.:-)
 
A mi dzis brzuch wyskoczyl :-) Taka kulka normalnie. Ciazowy. Strzele sobie fote pozniej. W poprzedniej ciazy mialam fotki co 2 tygodnie robione i super teraz sie czuje jak ogladam :)
 
fifi jedna pewnie nie zaszkodzi, ale nie pudło:-D
harsharani to czekam z niecierpliwością, u mnie za 2 tyg tez już będzie widać
 
mi tez juz brzuch wyskoczyl ale nic dziwnego jak ciagle tylko jem:)

a jesli chodzi o biust to mi nie urosl na cale szczesice bo i tak jest duzy:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marcepanek - przepraszam, slonko, ale ile ty masz lat? Chyba ci sie pomylilo oddanie dziecka do zlobka, na kilka godzin dziennie z oddaniem go komus, nie sprawdzajac komu...Wedlug ciebie jak kobieta decyduje sie na dziecko, to automatycznie ma rezygnowac z siebie? Ze swojego rozwoju? Zamienic sie w zdolowana siedzeniem w domu dzikuske w dresie? Taka co gotuje obiadki i zyje kupa dziecka? No, prosze cie - przeciez jesli ty chcesz siedziec w domu, bo nie masz zainteresowan poza, to ok. Ale nie opowiadaj klamstw, ze matki pracujace robia krzywde dziecku i nie interesuja sie nim. Najlepsza matka to szczesliwa matka, a kobieta lubiaca sie realizowac na gruncie zawodowym nigdy nie bedzie szczesliwa w domu. Obecnie mozna pogodzic i prace i wychowanie dzieci. Wyjdz moze z 19 wieku, co? Zlobki sa instytucja SPRAWDZONA, a nie przechowalnia dla dzieci, realizuja program wychowawczy i edukacyjny, czyli czesto wiecej niz dziecko dostaje w domu. A po kilku godzinach spedzonych z fachowcami, wraca do domu do szczesliwej mamy i ma czas na przytulanie i wyglupy

Zoszka - no, skoro wzrost sie zatrzymal, to chyba naprawde jest juz po. Przykro mi.

Ja chodze po scianach, jestem tak nerwowa, ze az mnie nosi - wszystko przez niepalenie. Moj chlop to juz dzis powiedzial, ze moze lepiej zebym sobie zapalila, a jak on, zdeklarowany przeciwnik palenia, tak mowi, to cos w tym jest. Oczywiscie bylam twarda i nie zapalilam. Rzucajac pozbylam sie wszystkich fajek z domu bo nie dalabym rady inaczej.
 
Do góry