reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ona -super ze ty masz tak cudowne wiesci oby tak dalej i gratulacje z całego serca;-)


ale jestescie nienajedzone heeheh ciagle tylko jedzenie wam w głowie a ja niby ochote na cos mam ale na tym sie konczy bo w lodówe pełno jedzenia ale ja nie mam co jesc
 
reklama
pinka ja niby tez mam pelna lodowke a jak juz mi sie czegos chce to wlasnie tego nie mam:-D ja to bym ciagle jadla tylko ze male ilosci
 
fifi83 scarletka - walniete jestescie ahahahah dobrze ze apetycik wam sprzyja bo ja to chudne a moj moz sobie dzis zażartował i powiedział tak????
czy ty jestes w ciazy???? czy to tylko jakiś chwyt marketingowy?? hahahhaah bo taka chudzina ze mnie;-)))))))
 
Ja i tak sie ciagle smieje bo juz mi sie miseczka powiekszyla z A na prawie B:-D tylko nie wiem czy to przez ta ciaze czy przez to jedzenie
 
reklama
Do góry