reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Daria - trzymajcie się jak najdłużej, kciuki mam zaciśnięte ;) USG rzeczywiście czasem przekłamuje, ale lekarze wiedzą co robią. Koleżanka urodziła w 27 tc synka i jest z nim wszystko ok, chodzi z W. do przedszkola. A pokoik to spokojnie, spędzicie po porodzie trochę czasu w szpitalu, więc tym sobie głowy nie zawracaj.
Pisz co u Was słychać.

Przejde sie dzis do apteki, moze uda mi sie cos takiego kupic.
Bierz magnez, nospe w razie silniejszych skurczy i leż dużo. To przepis mojej gin. z 1 ciaży, teraz na razie brzuch mi stwardniał 2 razy, wiec się nie martwię. Jutro ide na wizytę i popytam, czy już macica moze się szykować?

pozdr Was wszystkie cieplutko z łóżkowa - znowu nawrót choroby /w sobotę wyszłam na ok godzinkę z domu i mam :(/
 
reklama
hej :)


mi no-spy lekaz nie zalecal,mowil,ze lepiej sie polozyc i odpoczac nic brac no-spe.a co do magnezu- bralam w poprzedniej ciazy,codziennie (bo tak mialam zalecone),ale z tym tez trzeba uwazac bo podobno magnez moze zmiekczac szyjke ;)
A po 20tym tyg. podobno niektore kobiety moga juz odczywac skurcze Braxtona-hicksa

bosano tak, rodzinka potrafi podbudowac.... :eek:

ja ostatnio rozmawialam z mama przez tel. chcialam cos z apteki na krwawiace dziasla (w poprzedniej ciazy cos na to dostalam), z tylu slysze ojca 'to przez zle odzywianie napewno' :wściekła/y: mialam ochote trzepnac sluchawka ,bo ja zawsze szczupla bylam a on od zawsze twierdzi,ze zle sie odzywiam :-Da no i zawsze mialam blada cere a on zawsze trul,ze jestem blada bo...zle sie odzywiam :-D nie wazne ze wczesniej jadalam to co oni :-D dobrze,ze mieszkam daleko i nie musze tego na codzien sluchac

scarletka a co jest dziwnego w imieniu Bartosz?? bo ja myslalam,ze synkowi dalismy imie ,ktore w polsce funkcjonuje dosc dlugo i nie jest niczym 'nowym' i nieznanym,a przy tym,nie jest na szczescie az tak bardzo popularne,zeby nosilo go co drugie dziecko ;-)
No i ja tez moge powiedziec,ze to sliczne imie :-D
A ja czekam az moj m. cos wymysli, a mam nadzieje,ze niedlugo wymysli cos fajnego bo sie do Jasia zaczynam przyzwyczajac :-D:-D


daria trzymam mocno kciuki,zeby wszystko bylo dobrze.Ale lekarze musza byc dobrej mysli skoro chca ryzykowac i ciac juz teraz. teraz dzieciaczki przy dobrej opiece maja bardzo duza szanse na przezycie, skoro chca podjac taka decyzje to znaczy ,ze maja odpowiednich specjalistow i sprzet i wszystko sie uda! powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Pastela...kuruj się i zdrowiej!!!;-)

Rudzik...masz rację ,ale ja mówię o magnezie tylko przez jakiś czas ...ja brałam dwa tygodnie i bardzo pomogło ;-) i no-spa w granicach rozsądku i tylko kiedy trzeba jak mówisz!;-)
 
Ostatnia edycja:
Daria, mojej koleżanki córka (też z BB) po urodzeniu ważyła 500 gram! W tym roku poszła do pierwszej klasy i jest z nią wszystko ok. Fakt, że to była ciąża pojedyncza, ale nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie, jeżeli chodzi o wagę. Wierzę, że z Twoimi maluchami też będzie wszystko dobrze.

Bosonóżka, współczuję tych komentarzy na temat imienia. U nas w zasadzie jeszcze nie jest na 100% ustalone jakie imię będzie nosić nasze dziecko, ale już widzę reakcje.
 
Hej dziewczyny.
Powiem tylko 6 slow:
siostra K.-nasza kasa- wielka awantura....

pisalam,ze dostalismy troche kasy ostatnio (duzo zaleglego rodzinnego) i mama k. sie jej pochwalila...nie w zlych intencjach,tylko wiecie jak to jest jak sie na cos czeka... i wyszlo znow 'ta polka' itd....A ze nie lubie glupich tekstow i K. wie ze na tym tez szacunek wobec siebie polega- ten stanal w mojej obronie...no i awanturka o 8 rano. Bosko.
 
ja nie wiem....niektórzy ludzie muszą być bardzo nieszczęśliwi... że przy każdej nadarzającej się sytuacji szukają powodu do awantury czy zaczepki...
 
reklama
Do góry