reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Wyczytałam, że wit. B6 pomaga na mdłości i wymioty u ciężarnych :) od początku biorę witaminki i może dlatego nie przechodziłam tego etapu tak źle.
A jeszcze czytałam, że po witaminach się bardziej tyje...
 
reklama
Na mnie iwtaminy nie działały - rzygałam równo. W końcu przestałam brać bo po co jak i tak wracały spowrotem? Teraz znowu biorę bo mi rzygawka przeszła. Ale zamierzam sę nimi dokarmiać tylko przez okres późnej jesieni i kawałek zimy. Nie zamierzam potem mieć problemu z urodzeniem dziecka giganta upasionego na witaminach....

Nie wiecie przypadkiem co można zrobić z depresją w ciąży? Próbuję już uśmiechać się na siłę, bo podobno uśmiech z twarzy działa pobudzająco na dobry nastrój w środku ale nie działa.... :( Jest coraz gorzej. I trochę się tego boję. Przecież dla zdrowia dziecka powinnam być pogodna i szczęśliwa a tu.... ciemna dupa :( Nie chcę urodzić nerwusa a wszystko na to wskazuje.... Buuu....
 
Inzela- uważaj na siebie- trzymaj się dzielnie bo zbliża się czas typowy na przeziębienia- zdrówka Ci życzę:)

Katjusza- ułożyły się tak jakby się nawet uchwytu pod sufitem trzymały w tym tramwaju:):-D
A z tym zakazem to super wiadomosc ja strasznie nie lubię siedzieć w towarzystwie nałogowych kurzoków:-(

Ruda- ja jak tylko co rusz widzę że mój eM pije piwo to ślinie się jak zwierz:-p- normalnie nieraz mam wizje ze przysysam sie do takiego piwka czy wina i pije duszkiem:)mniammmmmmmmmmm ale sobie smaków narobiłam:)

Ewi-
ty to masz życie z przebojami..a raczej z nerwami i paranojami:)W roli głównej występuje akurat zawsze Twój brat:-)

Marta
- współczuje nalotu teściowej- trzymaj sie dzielnie:)

Koncia- takie buciki to bym "zjadła" sa takie słodkie:):-D

Mistres- ja nie mam takich problemów jak Ty. Ale proponuje zrobić badanie moczu, bo przy infekcji nie koniecznie musi Cie cos bolec! Kurcze a szyjka?hmmm chyba to nie powinno miec z siusianiem nic wspólnego!


A ja właśnie dostałam od mamy stertę naleśników. Po im skonsumowaniu załaczam pierwsze wyprawkowe pranie maluszkó:):):-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
trzebiaska, jak tylko możesz, to zdecydowanie SEX! :p

I czytam też, że po Maternie kobiety mają większe mdłości i rodzą wielkoludy :D

No i po zbyt dużej ilości białek rodzą się duże dzieci. 3-4kg to jeszcze norma.

Teraz zdecydowanie lepiej brać witaminki, bo wolę to niż się rozchorować i brać antybiotyki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Trzebiska- proponuje wspomnieć o tym ginowi- może sa jakieś dobre tabletki (witaminki) ktore poprawia Twoje samopoczucie. Druga jest sprawa taka ze Twój organizm nie dosc ze obciążony ciążą to jeszcze może tak reaguje na zmianę pór roku. Duzo zwykłych ludzi często ma w tym okresie taką przypadłość jak stany depresyjne więc nie ma sie co i Tobie dziwic:)
 
Kochane Marcóweczki! dosłownie Was tylko przeleciałam;-) nie mam nawet za bardzo czasu na pisanie:-( aż teskno i smutno mi się zrobiło, że nie mogę być z Wami na bieżąco:-( z tego co looknęłam to raczej wszystko dobrze u Was i byle tak dalej, tylko trzebiska smuteczkiem jest, więc życzę poprawy samopoczucia;-)

moja Lilianka fika i kopie, i wczoraj wieczorkiem pierwszy raz M. poczuł jak się rusza:-)

a dzisiaj odprawiłam rodziców przed 11, potem poszłam na zakupy z Hanką i tak nawieszałam siatek na wózku, że jadąc po chodniku najechalam na jakąś nierowność, i wózek z dzieciem przechylil się do tyłu, na szczęście nic sie nie stało, moja Hania już taka śpiąca że chyba nawet nie zauważyla że wylądowała nogami w górze, ale w pierwszym momencie sie wystraszyłam, nawet nie sprawdzałam w jakim stanie sa jajka które zakupiłam, ale moze być kiepsko, bo byly na dnie siatki...
Hania ma drzemkę, ja krótki odpoczynek i dalej do roboty - jutro do południa najazd gości:-) zostało jeszcze troche do posprzątania, muszę pościel wyprać, no i za pieczenie się zabrać... a czasu tak mało:-(
miłego dnia życzę , no i weekendu, bo pewnie nie zdołam do Was wpaść później...
 
Trzebiska - w sumie to wszędzie na około wszyscy mówią że ciążą należy się cieszyć...byc pogodnym i się usmiechać... oczywiście...to jest stan idealny:-) ale nie sziała 24h na dobę ... myślę że na lepsze wyjdzie zajęcie się czymś niezwiązanym z ciążą :-) niż stresowanie się tym że ma się depresję i ż emoż eto zaszkodzi dziecku ... ja jak zaczynam mieć takie stany to zaczynam myśleć i robić zupełnie coś innego :-) szukam spraw z których mogę się cieszyć:-) na krótka metę działa np... napaść na eMka i łaskotanie go a potem wojna na gilgotanie i przewracanie się na łóżku:-D a potem do końca dnia jest 100x lepszy humor:-) nie wspominając już o fantastycznym pomysle konci:-D
 
Czesc gwiazdy u nas pogoda do bani ciemno wiatr wieje ze głowy urywa i deszcz cos co lubie normalnie!!!!!!!!!!!1 wlasnie wciagnełam gulasz z pieczarkami i zaraz do pracy trzeba sie zwijac a taaaaaaak mi sie nie chce ze szkoda gadac:cool::cool:


Patik 80 no to czuje sie przelecona haahhaha:-):-)

Trzebiska- głowa do góry ja tez mam takie dni do D... naprzykład dzis depresja ze ohohoho buziaki dla was
Misters- ja tez czesto chodze siku bo duzo pije i synus wali mnie po pęcherzu jak oszalały czasami z toalety wyjde i zaraz wracam:happy::happy:
Milut- to tobie tak slina na widok browara cieknie jak mi ahhaahh a normalnie piwa nie lubie:-p:-p az te ciężarne:-D:-D
Marta- ja mam tesciowa 2000km stad na poród przyjedzie mam nadzieje ze tylko na 2 tygodnie bo inaczej kulka w łeb:szok::eek:


a jesli mowa o syylwestzre to w domciu bedziemy odkąd jestem w Uk to jakos zbabiałam normalnie i na zadne imprezki chodzic mi sie nie chce:no::confused2:
 
reklama
Do góry