reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

witam marcowe mamusie:-), ja dopiero śniadanko jem, bo dłużej w łóżeczku poleżałam. Maleństwo w brzuszku akurat się obudziło, więc nie chciało mi się wstawać, zwłaszcza, że mój mały śpioch tak rzadko kopie.

My również zastanawiamy się nad imieniem i powiem szczerze, ze dla dziewczynki jest tyle pięknych imion a dla chłopczyka już mniejszy wybór. Jakby była dziewczynka to moja córcia wymyśliła imię Issabella, no ale to chłopczyk, wiec chyba będzie Dawid, mi się też podoba Mateusz i Szymon, ale mężowi niestety nie :no:

Inezela mi też się bardzo podoba imię Lea, mam koleżankę, która ma tak na imie

Justysia1 już pisałam , że Karolinka to śliczne imię, Wiktoria zresztą też, nasza córeczka ma te dwa imiona Karolina Wiktoria, myślę, że Wiktoria coraz bardziej popularne się robi


uciekam kawkę sobie zrobić :-)
 
reklama
Witam Myszki moje!
ja już tyle dzisiaj obskoczyłam. synka do przedszkola zaprowadziłam, obyło się bez spotkania z panami ze straży miejskiej;) poleciałam wywołać pierwszą partię zdjęć( a mam ich ponad 500 do wywołania:szok:), bo w niedziele jadę do dziadka na imieniny i zażyczyli sobie zdjęć prawnuka:-D. obleciałam tez kilka sklepów, myślałam że dopadnę coś w H&M, ale dalej ani widu przecen:-(

widzę, że tu dyskusja o imionkach. My już mamy wybrane i jeżeli płeć się do wtorku nie zmieni, to u nas pozostanie Bartoszek:-) Agnes Dawid piękne imię, mój Piotruś miał być Dawidkiem, ale rodzinka kręciła nosem, że najbliższy kuzyn tam się nazywa, a ja głupia dałam się im namówić na zmianę:crazy:

a tak poza tym, to wszystkie imionka wybrałyście piękne i pozostaną nadzwyczajne, bo nosić je będą nasze najcudowniejsze dzieciaczki!
 
Potem tak jest, że dzieci pedagogów są jeszcze gorsze :rofl2: i faktycznie znam co najmniej 2 takich i aż się boję.:szok:

moja mama jest pedagogiem :-D


u nas z imieniem jestesmy dalej w lesie :)
czekam ,az moj m. cos wymysli a jemu sie nie spieszy :) tzn. on by chcial Jasia,bo na niego janek mowili ;-), ale po 1sze to Bartoszek ma na drugie Jan, a po drugie to nasze nazwisko zaczyna sie na Jan.... ,wiec podejrzewam,ze podajac tutaj imie i nazwisko to irlandczyka bedzie ciezko zapisac :-D bo nie beda wiedziec o co chodzi z tym jan jan... heheh Choc samo imie mi sie podoba.
no ale zobaczymy, ma wybrac jeszcze jakies i potem zdecydujemy.

A imie dla dziewczynki to najbardziej podoba mi sie Milenka ,potem Kinga

Wczoraj zostawilismy synka u tescia, a sami skoczylismy na troche do knajpki z kuzynem i znajomym mojego m. kurcze,ale mi sie glupio siedzialo przy kawie i koktajlu :-D
plus taki,ze tu zakaz palenia w pubach wiec nawet ciezarna moze posiedziec :)
 
Ostatnia edycja:
Rudzielcu - u nas też od 15-go będzie można posiedzieć, wchodzi ustawa, która nakazuje wydzielenie oddzielnych, klimatyzowanych i separowanych pomieszczeń dla palących a w tych głównych ma być zakaz palenia jupi!!! :-D chociaż wiadomo... Polak potrafi wszystko obejść...
 
katjusza no wlasnie cos slyszalam,ze w pl. tez ma byc zakaz. Fajnie, zawsze na papieroska mozna wyjsc na zewnatrz. Choc tak jak piszesz ,polacy wszystko potrafia obejsc wiec zobaczymy jak to bedzie w praktyce.
 
no właśnie te wszędobylskie pety są powodem, że knajpy omijam:/ poza tym nawet idąc spacerem główną ulicą miasta odór papierosów mnie powala i muszę się wędzić z palaczami. w ciąży jestem na nie jeszcze bardziej wyczulona i ten zapach jest dla mnie nie do zniesienia.

rudzielcu widzę, że Bartoszek to jedyne, wymarzone twoje imię. naprawdę żadnych typów nie masz? mojemu emkowi jeszcze się Szymon podoba i mówi, że ładnie się komponuje z Bartoszem;) hehehe no tylko musiałabym mieć bliźniaki;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny.

Ja to mam jakiś felerny tydzień! Poszłam do biblioteki wypożyczyć książki a biblitekarz do mnie że jestem nie poważna bo nie oddałam poprzednich a już pół roku mineło. Ja zdziowiona że nie mozliwe i żeby jeszcze raz sprawdził. No i on dalej że nie oddane. Więc dzwonię do brata którego prosiłam o oddanie w czerwcu przed ślubem jak miałam mało czasu i pytam czy oddał a on na to "oj soryyy zapomniałem", ja już wkurzona pytam "gdzie te książki" a on że nie wie!!! Znalazły się później w bagażniku jego auta... I jak tu sie na niego nie wkurzać!!!

Druga akcja. Zamawiałam nauszniki i wczoraj przyszły. Ja do płacenia a kurier mówi że zapłacone. Zdziwiona wziełam paczkę i otworzyłam. Nauszniki były ale dwa inne i niby już zapłacone. Dzwonię uczciwie do gościa i mówię jaka sprawa.On dziękuje za telefon i prosi o wysłanie pieniędzy itd., obiecuje gratisowo wysłać te które pomylił w paczce i już bez oddawania tych co ja mam. Za chwilę dzwoni znowu że on rozmawiał z osobą która pakowała i że tam było 5 a nie 4 i każe mi dokładnie sprawdzać jakbym była jakaś upośledzona i nie umiała do 5 liczyć! Później musiałam opisywać każde, mąż sikał ze śmiechu na łóżku! Ja uczciwie zadzwoniłam żeby przelać pieniądze a on mi mówi że ja mam jedne więcej i się upiera że na pewno mam. Nie wiem co to miało się do całej sprawy! Staneło na tym że wysłałam mu pieniądze na konto a on ma wysłać brakujące nausznika. Zamieszanie jakieś i tylko się zdenerwowałam.

Ja nie mogę zdecydować się na imię. Mam długie 11 literowe nazwisko i nic mi się pasuje do niego!
 
Bosonozka, u nas prawdopodobnie jesli bedzie dziewczynka to bedzie Ella- przy czym wkurza mnie aktualna popularnosc na wyspach, wiec chcemy skomponowac imiona w fajny sposob, lubie tez Tegan (Tigan)
Poza tym na wyspach...jest taka roznorodnosc kulturalna, ze popularnosc imienia wyglada inaczej calkiem niz w PL, kiedy to 10 Kubusiow i Julek wlasnie w jednej grupie jest...

Nie lubie imion typowo polskich szczerze mowiac....
 
reklama
witajcie...Dawno mnie tutaj nie było-miałam remoncik w domku takze chociaz nic nie robiłam przy nim,to trzeba bylo przypilnowac majstrów...
Futrzakowa-przeczytałam cos ze doskwiera tobie kłócie w brzuchu,ja tez mam cos takiego od wczoraj,dzis bylam w laboratorium i chciałam przy okazji pochodzic troche po sklepach ale nie dałam rady jednak i wróciłam do domu.moje malenstwo we wtorek na wysokosci pępka jakby kopalo mnie ale takie mocne kopniaki az było widac gołym okiem jak skóra unosi sie,po tym zdarzeniu małą uspokoiła sie znacznie,tez zaczynam sie obawiac,chociaz niekiedy czuje delikatne muśnięcia ale znacznie słabsze i rzadziej niz zazwyczaj,moze taka grzeczna sie zrobiła...a u Ciebie jak z ruchami?wiem,ze w tym tyg-ja 19tydz,jeszcze nie czuc niekiedy tak dokładnie i czesto ruchów ale mimo to denerwuje sie
 
Do góry