reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam:-)

Drugi dzień siedzę z dzieckiem w domu i już wiem, że na L4 ze względu na ciążę jeszcze zdecydowanie za wcześnie:no::zawstydzona/y:;-)

koncia toś trafiła!!!:-D:-D:-D ja nauczycielem jestem:-D w sumie podobna branża do Twojej;-)

a mi się podobają staropolskie imiona:tak: za granicę się nie wybieramy, dlatego mamy Zosię a teraz Franek/ Helenka/Ignacy/Jan

cliford czy Ty z tego Dębna w Małopolsce?

ciąg dalszy "mamuśka doskonała" dlatego idę z dzieckiem na spacer:happy:
P.S. wygrałyśmy walkę z owsikami i noce bez darcia! jupi!

życzę smacznych obiadków, my w piątki i niedziele nie gotujemy:-) taki mamy zwyczaj i już! jemy w restauracji
 
reklama
I ja się witam :-) Dzisiaj pierwszy dzień mojego L4. W końcu koniec bieganiny jaką miałam przez ostatnie.. Uczciłam to spaniem do 11 :zawstydzona/y:

My też wczoraj zastanawialismy się jak nazwiemy naszego skarba. Przejrzeliśmy listę imion nadanych w ostatnich latach w Warszawie i stwierdziłam, ze niektorzy ludzie nie mają fantazji (albo mają jej za dużo). Jak można nazwać dziecko Myszon albo Żyraf? :szok: Nasz dzidziuś nadal pozostaje Dzidziusiem, bo w kwestii imion męskich nie ma między nami porozumienia. A jak już jedno nam się wspólnie podoba to jest inny problem - mamy nazwisko jednego z polskich sportowców-celebrytów i imię podoba nam się też takie jak on nosi, a ja jego fanką wcale nie jestem.. ;-) Chyba zacznę trzymać kciuki, żeby to jednak dziewczyna była :-D
 
futrzak w pirwszej ciąż ruchy czułam dopiero pod koniec 21 tgodnia a takie kłucia w brzuchu też miałam i po badaniu lekarz orzekł, że to rozciągająca się macica działająca na środek ciężkości, tak więc nic poważnego
 
Katjuszka, Bosa dzięki za argumentację :)Bo mi ta Ela bardziej podchodzi niz Julia... zobaczymy co K. na to powie.

Ruda ja Sylwestra spędzałam w Dublinie własnie dlatego, że moja ciężarna wtedy koleżanka (marcówka 2010) mogła tam swobodnie świętować. W PL to musielibyśmy jakąś domówkę zrobić a nikomu nigdy się nie chce, bo potem bałagan.
Z niecierpliwością czekam na 15.11, mam nadzieję, że jednak Polacy się jakos dostosują...

Pabelka też czytałam ten spis i nie mogłam wyjść z podziwu dla "kreatywności" naszych rodaków...
 
Ostatnia edycja:
Wpadłam tak tylko na chwilkę- dzisiaj to jestem strasznie zabiegana:) Pochwale sie tylko ze zakupiłam dzisiaj pare superowych ciuszków w ciucholandzie:)...a pojechałam tylko do apteki:) Fotki wrzuciłam na odpowiedni wątek:):)
Ale co Wam powiem to Wam powiem że wcale się nie dziwie ze ludzie o życie handlują na allegro takimi zajefajnymi zestawami ciuszków używanych. W ciucholandach można znaleźć świetne rzeczy a jak ktos ma czas to cuda za grosze wykopać:) Zaczne sie zastanawiać czy nie opłacało by sie tak połazić trochę po tych ciuchach i wystawiac potem je na allegro w zestawach!!! Co Wy o tym myślicie?????
 
scarletka tak, Bartosza chcialam miec od zawsze i jakos innych 'szczegolnych' typow nie mam, dlatego tez zgodzilam sie na to,zeby dla drugiego smyka imie wybieral moj m. ;-) ma wybrac 2 a ja potem sobie wybiore ktores z nich :)

ewi nasze nazwisko 13 literowe ;)

fifronka no wlasnie to jest tu dobre i to,ze nie ma 'granicy wieku' itd. na klubach spotkasz i 40tki,ktore sie swietnie bawia i nikt na nie krzywo nie patrzy. Do pubu mozna isc ze znajomymi i z dziecmi na piwko, co czesto sie tu spotyka i nikt nie patrzy na rodzicow jak na alkoholikow ;)
 
Hej. Już jestem po zajęciach, teraz 15-19 praktyki i wolne!:biggrin2:
Dostałam dziś słodziuśne skarpetki od psiapsióły. Idealnie mi pasują do gustu Maksa :rofl2: no dobra do mojego ;-) Obraz 002.jpg

Inez, ja też jak znam kogoś o ładnym imieniu i go nie trawię, to imię już nie nadaje się dla mojego dziecka, bo źle mi się kojarzy :tak:

biedna katjuszka, poigraszkuję za ciebie ;-)

ruda, dziecię pedagoga, jesteś grzeczną dziewczynką? :rofl2: ja akurat znam 2 niegrzecznych chłopaków. :sorry:

w PL zakaz palenia, no wydzielą pomieszczenie, które będzie większe dla palaczy, a dla niepalących 1 stolik :-D
na przystankach też nie można palić, ale ludzie chyba myślą, że jak jest papieros w kółeczku, to znaczy, że można. :confused2: Zamiast stać pod wiatką, chowam się za nią, żeby smrodu nie wdychać.

Scarletka, u mnie bliskie spotkanie z palaczem kończy się myciem włosów i praniem odzieży, taka jestem przeczulona...

Ewi, fatalna sprawa, ale wybacz kulam się ze śmiechu :rofl2:

Hars, też nie lubię imion typowo polskich :happy:

pabella, no ciekawe imiona, jakim cudem je zatwierdzili? I ciekawe macie rozterki z tym imieniem sportowca, ja bym się nie szczypała, co was obchodzi co ludzie pomyślą :rofl2:

fifronka, a ja kompletnie nie wiem co chce robić w sylwestra, chyba w domu zostanę, bo wszyscy dookoła palą :baffled: do szwagra bym poszła, ale on i jego znajomi palą nie tylko papierosy i w zeszłym roku o 11 już kompletnie nie kontaktowali. Żadna frajda :confused2:

Milut, jak masz siłę łazić po ciucholandach,to czemu nie ;-)
 
Hej Kobietki, macie też taki problem a mianowicie siusianie co 20 minut ? no ja myslalam z poczatku ze to zapalenie pecherza ale nic mnie w sumie nie boli tylko sikam co chwilka i to nie za duzo tak troszke , najbardziej sie martwie ze to moze sie skracac szyjka macicy ;< co o tym myslicie dzis chyba zawitam do ginki bo bardzo sie niepokoje tym
 
reklama
Mistres ja też sikam bardzo często, no może nie co 20 minut, ale latam. raczej wydaje mi się, że u ciebie, to jest normalne, może maluch ci siedzi na pęcherzu i uciska, jak zmieni pozycję, to będzie lepiej. w pierwszej ciąży tak właśnie miałam.

koncia buciki zabójcze, ja mam takie papcie po Piotrusiu tylko różowe świnki

ruda ja mojemu bałam się dać wolną rękę, bo on mi zawsze wybierze coś nie w moim guście np: Jacka, Roberta, Norberta, Antoniego...
 
Do góry