reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Futrzakowa to ja tu chciałam pomóc a Ty mnie do sprzątanie i gotowania gonisz! Zupełnie jak z mężem... Ja już i tak jestem jak kura domowa!

Maż mnie wkurzył rano. Codziennie zmienia dzwonek budzika i teraz ma jakieś durne Muminki które sie drą o 6 rano :Czas wstać, ile można tak spać itd.

Papciu trzymam kciuki i czekam na same dobre wieści;)
 
reklama
Justysia, no to może być problem, jak nie lubisz :D to może czosnek spróbuj? Zmiksuj z serkiem i na chlebek. Pychota!

A ja się muszę pochwalić. Dziś było zebranie w pracy u M i dostanie umowę na stałe od listopada! Jupi! :D Może wreszcie minie zła passa. Maksiu przyniósł nam szczęście ;)

Ewi, rozbawiłaś mnie tą reakcją mamy! :D
Ok, muminki przebiły mamę. Teraz to się kulam ze śmiechu. :D
 
Futrzakowa
Maż mnie wkurzył rano. Codziennie zmienia dzwonek budzika i teraz ma jakieś durne Muminki które sie drą o 6 rano :Czas wstać, ile można tak spać itd.

ja się dzisiaj w nocy też wściekłam, bo nie dość, że mi Piotruś kaszle jak najęty, to jeszcze nie mogę oddychać przez ten nos, taka byłąm zezłoszczona i poirytowana, że mojego biednego emka skopałam:/ boooo.... spał za blisko mnie i nie miałam przestrzeni hihihihihi biednyyyyyyy

koncia wreszcie dzisiaj jakieś dobre wieści! jupi!!!! gratuluję umowy. Ależ ten synek wam przynosi szczęście!:D


no nic spadam robić klopsy z kiełbasek z sosem pomidorowym i ryżyk na obiadek:D
 
Ostatnia edycja:
Czesc robaczki:-)
Dzis deszczowo i szaro a miałam kwiatki sadzic na ogrodku:-(.Moj M ma wolne do wtorku bo ma te egzaminy na asystenta i musi sie uczyc;-) wiec go dzis wykorzystam i smigniemy do najwiekszej hurtowni dzieciecej w Gdyni;-).
Moj sen dzisiaj był super;-) sniło mi sie ze trzymałam moja dzidzie na rekach i karmiłam cycem,była taka malutka i leciutka i miała malutki płaski nosek:-)
Co do wczorajszego wieczora piszecie ze prawie kazda z Was zle sie czuła,to chyba cos z pogoda musiało byc bo ja tez jak szłam spac miałam kołatanie serca i było mi niedobrze i jakos tak ogolnie bleee.
Miłego dnia:-)
 
Faktycznie od rana jakieś przykre wieści i problemy:(

Malinka- głowa do góry:) Musi byc dobrze...zresztą sama sie już kiedyś przekonałaś. Że po burzy wychodzi słoneczko- byle tym razem szybko....:)

Ewi- a wspominałam Ci już dawno temu ze jak Ci już sie tak zaczęło z Zusem to Ci będzie ciężko. Bo generalnie oni zawsze na wszystko maja czas, a i jeszcze tylko czekać az każą Ci udowadniać ze jesteś wogóle w ciąży- tak jak to zrobili mojej znajomej która była już wtedy w 7 miesiącu ciąży:szok:. Życzę Ci dużo cierpliwości:)
 
reklama
Do góry