reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witam mroźnie, musiałam wszystkie szyby skrobać w aucie:confused2: - następne o ile kupimy z webasto ma być:tak:.
A ja przez to moje samopoczucie miałam nie przespany cały świt:( przed 5 siku i coś zjeść bo mnie ssało. Potem pól godz.kręcenia się w łóżku:( a potem spanie jakby z jednym okiem otwartym i ze śniącymi sie głupimi koszmarami. Śnił mi sie szpital, potem zmiana pleneru i jakiś wypadek samochodowy koło mojego domu- ah same głupoty....
Miluś, ja miałAm podobną nockę, kilka razy budziłam się bo mnie suszyło i napić się musiałam zmarły sąsiad teściów mi się śnił, że siedział z nami przy stole, rozmawiał jak gdyby nic i wszyscy wstydzili się go zapytać jak tam jest:confused2::baffled::eek:. I nad samym ranem to prawa ręka mi cala drętwiała i szpilki w niej miałam.
Na jutro mam spore zamówienie więc mniej mnie będzie:tak:.
 
dzień dobry:-), witam się przy kawce. U nas dzisiaj pięknej pogody ciąg dalszy, tak więc wstawiłam pranko i planujemy zaraz wypad na plac zabaw. A co trzeba korzystać z ostatnich ciepłych dni.

Nie mam dzisiaj pomysłu na obiad :baffled:, może kluski na parze zrobię, hmmm i jakąś zupkę :tak:

Miłego dnia :-)
 
Dzieńdoberek :-)
U mnie zimno jak diabli..mróz dopiero puszcza.Dobrze że nie musiałam z rana nigdzie się zrywać bo też bym skrobała szybki pewnie :-D
Scarletka no to współczuje ,napewno już koniec tego fatum i już będzie dobrze:-)
Co do bóli to mnie też bolało ale w nocy i to chyba rana po cc chyba bo też już miałam pietra ,ale jak troszkę pochodziłam i zmieniłam pozycje to przeszło -nie wiem czemu tak miałam-może źle leżałam i dzidzi uciskało :no:
Dziewczyny sny Wasze są niezłe !:-D dobrze że mi się żadne okropności ostatnio nie śnią :-D
futrzakowa tylko nie przeginaj z tą pracą ;-) a co do chrapania to już pomału zapominam jak to jest i nawet mi się tęskni za chrapaniem mojego M:-D

Witam nową koleżankę basię :-)
miłego dnia :-)
 
Ja się dzisiaj czuję fatalnie. Trzy miesiące rzygałam jak głupia i już myślałam, że wracam do normy. Od dwóch tygodni żadnego pawika a dziś czuję jakbym miała kamień w żołądku :( Do tego znowu czuję się osłabiona, zatoki mi padły i dostałam antybiotyk.... Normalnie masakra! Siedzę w pracy jak zombie i modlę się cicho, żeby nikt do mnie interesu nie miał. Bo myślenie mi dzisiaj w ogóle nie wychodzi w żadną stronę.....

Czytałam o Waszych wynikach i tak sobie myślę, że ja jestem jakaś kosmitka czy co? Tyle czasu rzygania i niemożności normalnego zjedzenia a ja mam wyniki lepsze niż przed ciążą.... Chociaż dostałam zalecenie pojedzenia sobie witamin przynajmniej przez okres jesienno-zimowy. Wcinam, ale dopiero od trzech dni więc różnicy nie czuję i nie widzę. Podobno ma pomóc na skórę i włosy - chciałabym bo włosy gubię jak liniejący pies a gębę mi obstrzeliło jakbym wczoraj skończyła szesnaście lat :(

Pocieszam się, że jeszcze tylko piątek i jak nic poleżę przez trzy dni i wcale nigdzie się nie ruszę. Przywalę się kołderką, kotami i będę zalegać. Może jakoś się pozbieram bo czuję się teraz jakbym się miała rozpaść na części pierwsze.
 
reklama
Do góry