reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam troszke mnie nie bylo ale to dlatego iz mielismy remont i naszczescie juz po bo nie mialam juz sil niby nic nie robilam ale caly dzien na nogach to jednak juz dla mnie duzo nogi zaczynaly bolec a piety to az sie wytarly od chodzienia:p dzis mam dzien odpoczynku i robie nic wiec mam nadzieje ze mniej wiecej nadrobie i bede z wami na bierzaco:)
 
reklama
Ewi spoko, miły pan napisał, żebym nie przejmowała się fakturą, tylko odesłała zasłony z wnioskiem reklamacyjnym z ich strony, a postarają się jak najszybciej naprawić swój błąd :) W tym paskudnym dniu to naprawdę pocieszająca wiadomość :)

Dziękuję Futerzaku :*

Scarlet niestety nie odbijemy, bo na początku będzie dostawał mniej niż w starej pracy.. eeee będę się martwić jak zabraknie kasy, bo teraz to nie mam na nic siły :/

Milusia w takim razie zaczynam wypatrywać tego słoneczka :)

Ola a gdzie dokładnie ta hurtownia??

Nawet Fredzio wyczuwa chyba od wczoraj mój nastrój, bo albo śpi na kanapie, albo chodzi po kątach, żeby się nie narażać, albo straszliwie się tuli do mnie całym cielskiem :) Maleństwo też jakoś mniej ruchliwe dzisiaj.. Właśnie nakarmiłam go pączusiem od kumpeli i chyba mu się spodobało ;)
 
Cześć dziewczyny, witam się tylko z Wami. Tyle naprodukowałyście od rana, że nie jestem w stanie nadrobić póki co :).

Jeżeli chodzi o usg 3d to ja się zapisałam w Gdyni w Gamecie i tam razem z nagraniem kosztuje 250 zł, natomiast w Inviccie w Gdańsku 280 zł. Wiem, że w mniejszych miejscowościach często jest dużo taniej, bo szwagierka płaciła 160 zł z nagraniem.

Pozdrawiam Was serdecznie!
 
Ostatnia edycja:
malina, widze ze mamy humor podobny...

Mialam koszmary cala noc..i to calkiem prawdzie- dotyczace porodu. Plakalam przez sen do tego stopnia, ze K. mnie budzil, bo myslal, ze cos nie tak....Generalnie zadna masakra mi sie nie snila,normalny porod.... I w takim nastroju obudzilam sie, ze lepiej nie gadac- dowiedziec sie tylko, ze tesc byl taki zlosliwy poniewaz ma nawrot raka i nikomu nie chcial powiedziec...ale przyjechala pielegniarka do domu i sie wszystko wydalo.

W ogole...posprzatalam wieczorem, wstaje- a tu burdel od nowa i w koncu skonczylo sie na placzu.
 
Witam Was moje kochane brzuchatki ;-)

Dzisiejszy dzień jakoś tak mało nakręcający do działania, jest sennie, brzydko, ponuro i leniwie...:-( do tego z dnia na dzień czuję się coraz cięższa...brzuch mi rośnie ostatnimi dniami jak jakiś oszalały:baffled: jutro ok 11 na szczęście wizyta u ginka i mam nadzieję ,że dowiem się ,że wszystko jest w porządku bo czasem mam wrażenie jakby nie było:zawstydzona/y: do tego +4 kg na wadze...jakoś mnie to dobija bardziej niż myślałam...ech no ale dosyć marudzenia..bo aż Wiktor się wkurzył i kopie :tak:;-)

Zaraz trzeba trochę ogarnąć włościa...no i pomału szykować się do obiadku- dziś serwuję FASOLKĘ PO BRETOŃSKU - więc jeśli ktoś lubi i ma ochotę to zapraszam bo caaały duży gar nagotowany :tak:;-)

No i chwalę się ,że dziś zaczynam 22 tydzień...wow..ale to wszystko leci dziewczyny , dopiero co był początek a tu już ponad połowa a nim się obejrzymy koniec :szok::szok::-) niemniej mimo ,że końca się obawiam to nie ukrywam ,że chciałabym go mieć już przy sobie - takiego namacalnego, móc go poprzytulać, dotknąć...ach...;-) cały czas myślę jaki On będzie...Wy też tak macie??

Wybaczcie ,że ostatnio tak rzadko tu bywam ale albo brak czasu albo sił- jednak zawsze o Was myślę i jestem z Wami myślami :tak:

A teraz kilka słów co do niektórych ;-)

Poziomka
...Tobie przede wszystkim MEGGGGA gratulację no i dbaj o siebie kochana!!!:tak:;-)

Inezela
,Also,...witam! Bo chyba nie miałam jeszcze okazji ;-)

Latife...super ,że malutka się rusza :tak:
;-) a ja biorę Feminatal N i Prenetal DHA -takie mi ginek polecił;-) a Michalinka bardzo ładne imię!!

Ewi ...tymi pierogami to narobiłaś mi meega ochoty :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
A niestety urzędowe sprawy to do siebie mają ,że wykańczają człowieka echh:baffled::baffled: nie łam się tylko idź i kup coś maleństwu na poprawę humorku!!

Pinka...Ty ranny ptaszku, co Ty spać nie możesz?? Lepiej teraz nadrabiaj bo później może być kiepsko;-)
heheh a kawał zaje...isty :-D

Katjuszka...widzę ,że i Ty za nocne nadrabianie się wzięłaś:-) a ja miałam ostatnio takie wyniki ja Ty i powiem Ci ,że lekarz mój się zbytnio tym nie przejął więc czekam na to co Twój Ci dziś powie!!!

Koncia
...ja niestety też się borykam z lekkim snem ale jeszcze nigdy tak szybko nie zasypiałam jak w ciąży...:tak: zaś co do córci...to ja póki co też myślę ,że jak już będzie większe mieszkanie to wtedy - i na pewno Wiktor jedynakiem nie będzie:tak:;-)
Gratki z powodu umowy!!!!:-)

Milutku
...Wy wszystkie jesteście tu THE BEST!!!!:tak:;-) a co do wyników to kurcze uważaj i dbaj o Was - a co lekarz na to dziś powie to zobaczysz i daj znać!!:-( ech mam nadzieję ,że jak swoje zrobię to nie będzie tragedii :zawstydzona/y:

Ona...czasami jest tak ,ze do 22 tc dziewczyny ich nie czują...spokojnie na pewno nic się nie dzieje!!!:tak: a nim się obejrzysz maleństwo zacznie szaleć!!
A i tak jak mówisz jak zobaczyłam wyprawkę - to też się przeraziłam ,że tyle tego jest :szok::-)
A niedługo będziesz mogła zaśpiewać - już za 100 dni poród :-D

Daria...z trójką maluszków w sobie myślę ,że masz prawo się tak czuć ale bądź silna i pamiętaj ,że jesteśmy obok!!:tak:;-) a teściową olej kochana bo nie jest jak widać warta zainteresowania!!;-)

Papciarkowa...ja chyba kluchy też jutro zrobię bo mam taaakiego smaka na nie:-) i czekam na wieści po wizycie!!!:tak:

Fifronka...to te nasze maleństwa chyba tak mają ,że jak czują tatę to robią psikusy i udają ,że śpią ...,że takie niby grzeczne :-D

Patik....z mężem czasu spędzaj jak najwięcej bo później będzie go BRAK :tak:;-) ja mojego zaczęłam "wykorzystywać" póki mogę :-)

Marta...no wiesz? ,żeby żelazko z Nami wygrało ?? ale nas podsumowałaś :-D

Agacina...już stuknęło ponad 1000...nim się obejrzymy będzie 1500:-D

Malinka...a ta twarda górka to chyba plecy co?? bo też tak mam i się zawsze zastanawiam "co to?";-)
Zazdroszczę ,że masz tak dobrze z tą psiapsiółą...:tak:

Justysia...gratuluję dziewuszki Karolci!!! :-) no i ja też nie mogę się już doczekać narodzin Wiktora:tak:;-) a pogoda...okropna to mało powiedziane:tak:

Bosunia
...piękna kobieta to krągła kobieta - i tak też jej powiedz:rofl2: a do marca to będzie ponad 2000 jak nic :-)

Basia1103...witam Cię wśród nas i mam nadzieję ,że znajdziesz tu ukojenie dla swoich obaw i myśli!!!:tak:;-)

Anetka..dużo zdrowia dla Natalki a dla Ciebie dużo cierpliwości!!!!!

Poziomki...genetyczne nie robi się do 14 tc...ale do 23 nawet ..także spokojnie!!!:tak:;-)

Harash ...ja zawsze robię zupę mleczną z dyńki...pychotka;-)

Scarletka...mnie czasem też tak pobolewa jak mały się wypycha....ale ogólnie współczuję Ci emocji z samego ranka:baffled:;-)

Futrzaczku...
bądź silna i nie daj się !!! Trzymamy kciuki :tak:;-) tylko pamiętaj - wszystko z głową bo będzie przez kolano:-) a gołąbki to ,że niby tak po cichu sama w koncie??:eek::eek::-)

Trzebiska...kurcze wykorzystaj ten weekend na rehabilitację samej siebie bo się bidulko wykończysz...:-( trzymam kciuki aby było lepiej !!:tak:

Rudzik...witamy śpioszku ;-)

Olcia...no to wykorzystaj męża a jak wrócisz to koniecznie się pochwal co tam zakupiłaś:-)
 
reklama
Clifordzik też myślę, że to plecki :D A czasem mój aniołek bawi się z mamą w chowanego, macam cały brzuch i nigdzie go nie ma ;) Chyba musi się gdzieś głębiej chować ;)
Moja psiapióła to skarb - oł jeeeeee!!!! Znamy się od dnia, w którym razem byłyśmy ochrzczone hahahahahaha Jej mama zawsze opowiada, jak to ona się darła na cały kościół, a ja spałam jak aniołek ;) I tak zostało do dziś ;)
Też nie mogę się doczekać już opieki nad maluszkiem i tego niemowlęcego zapachu mmmmmmmmmmmmmmm
 
Do góry