reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Mrowa dobrze że poszłaś skonsultować i dobrze że ten szpital was ominie.Szkoda tylko że Kondziorkowi się pogorszyło-dużo zdrówka...
 
Mrówa dziękujemy!! Zdrówka dla Kondzika bo nie ma nic gorszego niz chore dzieci. Na szczęście szpital Was ominął.:tak:
 
Mrówa a jaki ten antybiotyk dostał? bo my dostaliśmy antybiotyk w zastrzykach 10 seri biofuroxynu, syropki calcium i ambroksol do tego zowirax krople do inchalacji..cebion ale to juz wczesniej brał do tego od 2 tyg walcze z plesniawka i dupa ciagle jest i jest :p ale nie wiem ktora z Was polecała debridad na kolke kupiłam go ostatnio tak przy okazji kontroli poprosiłam o recepte i jak złoto! kolki juz nas nie meczą :D co do tego basenu to własnie u nas w aqa parku jest cos takiego dla tatusiów z dzidziusiami a mamy siedza i patrza mysle , że dla rozwoju Nikodema to by było niezłe zwłaszcza ze to wodniczek wode lubi :D

a tak w ogole to jestem w szoku bo dostalismy tez masc na zabkowanie ... co prawda zaówazylam ze sie mocniej slini wiecej nazeka płacze i " obgryza" raczki i wszytscko co jest w zasiegu buzi ale myslałam ze to o tak nerwy albo takie o maluchowe zachowanie ale macała mu te dziasełka i stwierdziła zeby na wieczór smarowac...to smaruje zobaczymy;] nie wyobrazam sobie Nikodema z zebem :p:p.
 
Witam -dawno mnie nie było.
Serdeczne zyczonka dla Tosiaczków i Marcelka oraz dla imieninowych Zuziaczków i Asze
Wszystkim choraskom zycze powrotu do zdrówka|
U nas tez cos zaczyna sie dziac:baffled:mała ma katar budzi sie przez niego i płacze jak mecze ja grucha (scigając gilaski)jest wrzask:szok: We wtorek gonie do lekarza.
MrsF -szczesliwej podrózy oby mały zniosł ja dzielnie
@ tez juz miałam i to strasznie obfita jak musialam wyjsc zakładałam 2 podpaski wiec jestem w szoku ze na wkładkach jechłyscie:szok:
Oki musze uciekac Buzaki 4 All
 
Befatka zdrówka dla Kayi:-)
Sabincia mamy cadex w zawiesinie bo teraz jest podobno zakaz dawania zastrzyków 3-miesiecznym dzieciom :szok::baffled:
 
Befatka zdrówka dla Kayi:-)
Sabincia mamy cadex w zawiesinie bo teraz jest podobno zakaz dawania zastrzyków 3-miesiecznym dzieciom :szok::baffled:
tak jest zakaz dlatego ja jezdzilam i bagałam o zrobienie zastrzykow bo w szpitau nas zostawic nie chcieli a jak pojechlam tam na zastrzyk tez odmówii...
 
reklama
no proszę:no: trochę nie zaglądałam i choróbska nam się rozprzestrzeniły:no: niestety.. u nas też:no: ja smarkata i wszystkie kości i mięśnie mnie bolą.. masakra.. Bartek też śpikaty, a Marysia miała wczoraj stan podgorączkowy.. zobaczymy co się z tego wykluje:no: a a tydzień chrzciny.. mam nadzieję, że wszystkim nam przejdzie..

trzymam kciuki za walczących z choróbskami i ciemieniuchą!!

ja też jestem za basenem dla maluszków.. już odliczam tygodnie:-) a @ jeszcze nie przyszła.. i nie tęsknię, choć straszy lekkim pobolewaniem podbrzusza.. poprzednio dostałam po 6 miesiącach (a karmiłam bez dokarmiania tylko 2 miechy, a z dokarmianiem 4,5)
 
Do góry