reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

asze super, że chrzciny udane:-) mąż się spisał.. świetnego masz męża (pisałyśmy to już nie raz)
niekat świetnie, że się tak wybawiłaś:-) mnie się wydaje, że z takim dzieckiem do pół roku jest znacznie łatwiej niż z rocznym.. takie małe impreze prześpi, a i przyzwyczajenia jeszcze nie takie silne i wiele rzeczy mu nie przeszkadza.. jak ja byłam na weselu Marysia (miała wtedy niepełne 2 miechy) spała spokojnie, a kuzynka z córcią (rok i 4 mies.) musiała do domu jechać, bo małej hałas przeszkadzał i chciała do swojego łóżeczka... no i nie ma to jak poczciwe ciotki:-) choć zawsze się jakaś zołza trafi:-):-):-)
 
reklama
My juz bylismy proszeni na 2 wesela ale sie odmówiliśmy po pierwsze dzieciaki chore a po drugiem mam dość wesel:wściekła/y: co roku srednio mamy 3 wiec w tym roku sobie odpuszczamy:tak::-p
a za rok juz mamy 2 na które musimy być mojego brata i szwagra wiec nie wypada nie byc;-)
 
Mrowa, od tygodnia nie byliśmy na spacerku... było wilgotno i wietrznie, ale od jutra zapowiadają słoneczko, więc trzeba się hartować:tak:

Niekat
, dzięki za odpowiedź... Jola jeszcze ma problemy tuż przed zrobieniem kupki... aż mi jej szkoda, ale robi ich z 5 codziennie...
Ale Ci zazdroszczę dobrej zabawy na weselu... no i dzieci ładnie się sprawdziły, a mąż też skoro wesolutki był:-)


Mrowa, wow:szok: tyle wesel... to musisz mieć wieelką rodzinkę... a najważniejsze, żeby być tam, gdzie chcesz a nie musisz:tak:
 
Wszystkiego dobrego dla Milenki!!:-):-)
Dzięki za pochwały męża( kiedyś troche nabroił, więc teraz jest kochaniutki):tak:
Mrówa ja to bym chętnie sie na jakies weselisko wybrała a tu u mnie albo wszyscy juz po albo im sie nie spieszy:crazy:
Niekat super, ze imprezka udana i że dzieci pozwoliły Ci sie tak wybawić!!:-) A ciotką sie nie przejmuj - może nie miała okularów???:rofl2:
 
Witam i ja z wieczorka. Nie było kiedy wejść na kompa więc WSZYSTKIM DZIECIACZKOM SPÓŹNIONE ŻYCZENIA!!!

Asze, Niekat - super że sie imprezki udały i dzieciaczki się spisały :-)

A u nas porażka! :-( Od 2 dni zaczęłam Małą dokarmiać Nan-em i wczoraj wieczorem był taki krzyk że nie mogłam jej uspokoić, aż sinieć momentami zaczęła :-( Wreszcie zasnęła bidulka zpłakana jak nie wiem. Dziś odstawiliśmy juz tamto mleczko i cały dzień była tylko na cycu. Byliśmy w odwiedzinach u pradziadków i znowu o tej samej godz (18:30) ryk. Co prawda mniejszy niż wczoraj ale ... nie wytrzymałam i wróciliśmy do domu, spakowałam książeczkę i na pogotowie i tak jak przypuszczałam ... KOLKA!!! Pan dr kazał odstawić mleczko i inne mleczne produkty, zapytał dlaczego twierdze że mam mało mleka i czym się stresuję. Że mam wyluzować a mleczka będzie więcej (ale jak tu się nie stresowac jak mi ojciec wczoraj dopierdzielił jak tak płakała a babcia ją nosiła- "przecież nie wolno dziecka nosić na rękach!" - WRRRRRRRRRRRRR ja chce już do swojego domku!!!

Nadzieje mam że jutro już będzie lepiej z tą kolką, bo juz dziś mniej płakała w porównaniu z wczoraj, nic zobaczymy.

A tymczasem, dobrej nocki życzę!
 
weronika a dziadek nie dodał na czym to dziecko mozna nosić? na barana?na szyi?na uszach?
kuźwa - przepraszam bardzo za wyrażenie aletakie teksty to mi ciśnienie podnosza jak mało co!!Jak to nei wolno nosić do cholery.Odłozyć i patrzec jak dziecko płącze z bólu!!!ehhh....:crazy:
 
hejka
sorry ze wszstko z malej litery ale mam niunke na rekach
No to zapialysmy 1000czna strone:szok: na w. glownym
Milenko wszystkiego naj... naj......
Niekat swietnie ze weselicho sie udalo,no widzisz jakie masz kochane-imprezowe dzieciczki
asze gratuluje malzonka poraz kolejny:) i udanych chrzcin
oki gonie spac bo juz padam buziole papa
 
Weronika, od kiedy to faceci mają patent na dawanie matkom rad, jak mają postępować ze swoimi dziećmi:no::wściekła/y::angry: Nie dawaj się, wiem że to stresujące jak malutka płacze i nic nie jest jej w stanie przynieść ulgi...:-( powodzenia w walce z kolką:tak:
 
reklama
Do góry