reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

weronika - no maja @ właśnei tak wyglaała.3 dni na wkłądkach jechałam i po kłopocie - nawet za bardzo przerwy w sexie nie trzeba było robić:-p
Marcelowi troszkę jakby wchodzi ta ciemieniucha ale przypuszczam ze gdybym miała lepszy specyfik szło by szybciej.Ale i tak nie jeste źle.
Idę się wyleżeć w wannie:laugh2:jutro wesele:tak:choć nie widze tego wesela z Marcelem... jaka szkoda ze nie mamy z kim go zostawić.Wszyscy na to wesele proszeni:dry:
mrowa kciukasy zaciśnięte dla Kondzika:tak:
 
reklama
Znów nie mamczasu na pisanie:crazy:...narazie śpia to kozystam...
U nas narazie okropnie przez tą pogodę:wściekła/y:,mam nadziee że juz będzie ładniej!!W święto nawet w kosciłku nie byłam..P.musiał do pracy,zreszta wczoraj też(dobrze że dziś nie idzie).zresztą padało..i niemiałam jak z dzieciakami wyjsć..A jak tatus wrócił to była już 17..Wczoraj to dobrze że po poł.wziął Alexa do babci..to miałyśmy z Tośką trochę czasu dla siebie,sprzątanko,i dłuuugi spacerek:tak:.
weronika z tą@ to zbieg okolicznosci że tak zaraz po butli...Ja jeszcze niemam..i tamtym razem to dostałam po 10miesiącach:rofl2:..Ciekawe za ile tym razem?
niekat to udanego weseliska:-)!
Mrowa kciuki zaciśniete za Kondzika..I duuuużo zdrówka!:happy:
Beti mam nadzieję że z tą kupą unormuje się..Całe szczęście że my nie mamy tych problemów (oby ich nie było)..Tosia robi kupke prawie jak Tymon,no może parę razy mniej;-)
Asze udanych chrzcin!
Sabincia ja tez jestem za basenem..U nas nie prowadzą takich zajęć dla maluszków,a szkoda:-(,bo pewnie też chodzilibyśmy..(wiem że od 3-4miesiąca),Alex jak chodzi z tatą..to i tak jest najmłodszy (przynajmniej był w tamtym roku).
Tośka jak zwykle (i mama też..;-)) wyspana do 5.30..Pocyckała trochę..i śpi dalej..i teraz to tak do 8-9tej..
 
Wszystkiego najpiekniejszego i zdrówka dla Marcelka na 2 miechy!!!
..i dla mojej Tosi również:-):happy::-)
 
BUZIACZKI DLA 3MIESIęCZNEJ TOSI ORAZ 2MIESIECZNEGO MARCELKA I ANTOSI :-* :-* :-*

A my po przespanej nocce męczymy się i czekamy na uwolnienie gazów:-p

Asze, dużo pogody ducha na chrzcinach...

Nieka
t, wybawcie się na weselichu... :-D
a o Marcelka się nie martw, w końcu już ma te 2 miesiące;-)

Ewa, 10 miesięcy bez @:szok: no to nieźle:tak:
 
Ja poprzednio dostałam po 8 mieś.,ale teraz czuję że wcześniej bo coś lekko od 2 dni mnie brzuch pobolewa:baffled:
ninja dzięki-już wiem że kupiłam nie to co trzeba choć pani sytwierdziła,że to można dzieciom:sorry2:
 
Wszystkiego najlepszego dla Antoś i Marcelka!!!!:-):-):-):-)
Wszystkiego dobrego dla Zuzann i Joann w dniu imienin!!:-):-)
My z Zuzią świętujemy już od rana!! Każda dostała swoje bukiety kwiatów (teraz tata musi kupować podwójnie), od babci też kwiatki:-D:-D:-D
Za 5 godz chrzciny a Zuzia od dwóch dni nie robiła kupki, trzymajcie kciuki żeby nie zrobiła w kościele:baffled::baffled::baffled: bo gdzie ja tam przebiore??
Niekat miłej zabawy!!
Ninja jak się bierze cerazzette to można dostać "okres", plamienie po prostu pomimo brania bez przerw.
 
Tosiu Ewy - Wszytskeigo naj naj na dwa meisiączki:tak:dzięki za życzenia dla Marcelka:sorry2:
asze udanych chrzcin życze:tak::-)
 
Marcelku Tosiu wszystkiego najlepszego:-)
Beti ja nie miałam @ 9 miechów :-)
Niekat to wychulaj sie na weselu:-)

a z Kondziem byłam dzis u lekarza prywatnie i oistał antybiotyk bo mu sie pogorszyło i wogóle chciałam z nia skonsultowac ten szpital naszczescie nie musimy isc ufffff
jedno mnie zastanawia czemu wczoraj tamta lekarka nam nie dała:baffled::dry:
 
reklama
PRZYŁĄCZAM SIE DO ŻYCZEŃ DLA TOŚ I MARCELKA:-*no i oczywiście wszystkim udanych imprez życzę:)Bawcie się kobitki na całego....
A wszystkim innym miłego weekendu:-)
 
Do góry