reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Wczoraj wieczorem jak mała się uspokoiła to dostawiłam ją ponownie do piersi i przy piersi usnęła:tak: Noc minęła pięknie, obudziła się o 3 na jedzonko i o 6. A jak już chciała wcinać o 9 to znowu za mało mleczka miała :zawstydzona/y: i płakała:zawstydzona/y:. Później ją przystawiałam co kilka minut do cycusia i co jakiś czas czułam, że otwiera się cycuś i ona ssie. I tak zasnęła na 30 min. i teraz jest spokojna. Odciągam laktatorem ale ona nie chce pić tego odciągniętego mleka i mi szkoda, że się marnuje:zawstydzona/y: ale dlatego przystawiam ją co 30 min. Może coś to da i duuużo piję.
A i zadzwoniłam po doradcę laktacyjnego ma być u mnie na wizycie ok. 14 (taka przyjemność kosztuje 160zeta) ale ciekawe co powie. Bo w poradni laktacyjnej strasznie się długo czeka na wizytę (ok. tygodnia).
 
reklama
PM u mnie też tak jest ,że Gabi ssie ssie i nagle w ryk-ale wtedy tak jak dziewczyny piszą daję smoka,uspokoi sie i znowu przystawiam.Ewentualnie do pionu i też cisza nastaje i zaczynamy od nowa:sorry2:
WSZYSTKIEGO NAJ DLA TOSI,KONDZIA,MARYSI,MICHAŁKA,TYMONA I INNYCH O KTÓRYCH ZAPOMNIAŁAM
Właśnie wróciłam ze spaceru bo coś się zachmurzyło:crazy:a miało być dzisiaj 20 stopni,a coś mi nie wygląda...
Jutro wyruszamy nad morze stąd dzisiaj mam full prasowania,pakowanie itp.
skaba fajnie że wybawiliście sie na weselu bo my nie bardzo:sorry2:
ninja robią wrażenie:tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)
 
a ja miałam na dziś takie plany i nic bo Zuzia od ran leży przy mnie jak tylko się gdzieś ruszę to w ryk najedzona jest bo ile to można jeść od 9 do tego herbatka nie pomogło kołysanie bujanie w foteliku :-(
wykorzystałam 15min snu i chociaż się ubrałam ale na tym koniec
a miał być spacer zakupy a tu teraz się zachmurzyło porażka 13 godzina a ja się czuje jakbym dopiero wstała i nic nie zrobione :zawstydzona/y:
lecę do niej
 
Giza - jesteś wielka! Dzięki za namiary!!!!! Okazało się, że apteka z tej sieci jest również u mnie (a bez netu rotarix kosztuje tam 58 zł drożej :baffled:) Dziewczyny!!! - rzucać się tu po szczepionki: Dbam o Zdrowie - portal o zdrowiu i apteka online - www.doz.pl

Moje dziecko dało mi w końcu pospać - pobił rekord spania w nocy - od 22.30 do 02.00 :-p , od 03.00 do 05.00, od 05.30 do 06.40 a o 07.00 po jedzonku wzięła go moja mama, która dziś ma 1 dzień urlopu i spałam az do 09.00!!!! :-D:-D:-D Po prostu fruwam!

Remeny - cieszę się, że Jacek grzeczniutki - widocznie było coś w tym naszym terminie porodu ;-);-);-)
Skaba - świetnie, że tak się wybawiliście - oj należało Ci się! :tak:
Niekat - od początku mamy sporo wspólnego, ahahahaha :-D
Sabincia - z tym Bebilonem to co lekarz to opinia - mój i brata pediatra kazał Majeczce (bratanicy) zmienić mleko właśnie na Bebilon i kolki i inne dolegliwości minęły (NAN miał za dużo żelaza):sorry2:
 
Witajcie Mamuśki!
Wpadłam się przywitać i zarazem pożegnać, bo pakuję się na majówkę:-)!!! Dodam, że robię to od rana i mam wrażenie, że nadal jestem w lesie....:baffled: Nie spodziewałam się, że przy dwójce dzieci będzie taaaaaka wyprawa... Wyjeżdżamy do moich rodziców na wieś żeby złapać oddech i trochę odespać;-):tak: - mam nadzieję, że nam się to uda...:sorry2:

Ninjacorps to ładnie dał Ci Nygusek pospać :tak:! Tylko pozazdrościć dobrego samopoczucia ;-)!!!
Darinia doskonale Cię rozumie, bo ja przez to pakowanie to biegam jeszcze po domu w piżamie...:-p:zawstydzona/y::-p
mamma80 pięknej pogody i udanego wypoczynku nad morzem Wam życzę!!!:-)
PrzyszłaMamusiu mam nadzieję, że doradca Ci pomoże i rozwieje Twoje wątpliwości :tak:;-)!Przystawiaj Tosieńkę jak najczęściej, a zobaczysz, że wszystko będzie dobrze!

Dobra, lecę się dalej pakować, buuu
Życzę Wam wszystkim udanej majówki, pięknie przespanych nocek i jak najwięcej chwil z rodzinką:yes::wink::yes:!!!

Wszystkiego naj dla Michałka i Kubusia!!!:-):-)

 
PM a czemu dajesz Tosi to mleczko które odciagnełas? nie lepiej zamrozić np? ja własnei zamrazam i mam zapas na jakies wyjscie;-)
za porade od laktacji to troche sobei biora :eek: :baffled:
Mamma i Stefanna to udanego wypoczynku na łonie natury:-)
ja mam komunie mojej siostry wiec długi weekend w domciu spedzamy:-)
Ninja to Tymon zaszalał ze spaniem:-D to do 9 tylko myślałam ze pociagniesz jak za dawnych czsów do 11:sorry2::-D
 
mrowa- nie zamrażam, bo nie ma czego :zawstydzona/y: jak odciągam po karmieniu to jest zaledwie 10 ml. A pomiędzy nie odciągam bo ją przystawiam. Aby wreszcie się najadła.
 
Witam kobitki i malenstwa
Ja standardowo tylko na chwilke
Serdeczne zyczonka i mleczne buziaczki dla Michalka i Kubusia
Ninja ale masz balony:-D:-D:-DPodzielilabys sie z kolezanka:-D;-)ja milam nadzieje ze po ciazy bede miala co w stanik wlozyc a tu dalej doopa:-:)zawstydzona/y:
Stefanna ,Mamma udanych wyjazdow zycze i wszystkim ktore wybieraja sie na jakas majowke.U nas J znowu pracuje no i lipa ale moze latem sobie odbijemy;-)

Matki kochane:) Poje**lo ich w tej polsce z cenami szczepionek to chore jakies:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Jakbym mieszkala w Pl to musialbym wydac cala wyplate zeby zaszcepic dzidzie no i nie wiem czy na wszystko by mi wystarczylo i jeszcze durne teksty lekarzy.A jak kogos nie stac to co???:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Sorry ale mam nerwa

Beti z tym spaniem w lozeczku to masakra nie myslalam ze az tak zle bedzie mala spi tam co najwyzej 5 min i w ryk.ZALAMKA

Uciekam moze do pozniej papa
 
Tymon ma biegunkę :no::no::no::no::no: Najgorsze jest to, że w tym wieku nie podaj esię żadnych leków przeciwbiegunkowych. Lekarz kazał tylko dawać mu Lacidofil - takie kapsułki osłaniające przewód pokarmowy... Mam nadzieję, że to przejściowe a nie żadne bakteryjne bo wylądujemy w szpitalu :-:)-:)-(
 
reklama
Do góry