reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
wzięłam sprawy w swoje ręce szybko ubrałam małą i na spacer od razu zasneła małe zakupy zaliczone no i ogródek nawet udało mi się coś na nim porobić teraz trochę padam idę coś zjeść bo pewnie zaraz mała będzie płakać
Tymon trzymaj się żeby szybko przeszło
mamy na majówkach miłej zabawy
 
A ja siedzę i ryczę :-:)-:)-:)-(, bo była ta babka (doradca laktac.) i okazało się, że Tosia w 8 dni nic nie przybrała na wadze:-:)-:)-(. Mimo, że od wczoraj dopiero jest problem z jedzeniem:-:)-:)-(. Ona twierdzi, że główną przyczyną jest smoczek, bo przeanalizowała wagę Tosi od początku i ma tendencję spadkową.
Odciągnęłam laktatorem przy niej 70 ml pokarmu (metodą 7'-5'-3') i podałyśmy przez sondę i palec. Teraz niunia zasnęła. I chyba będę ją musiała dokarmić:-:)-(. Ale strasznie się boję, że mała się przyzwyczai do sztucznego. Bo nawet zauważyłam, że jej bardziej odpowiada ssanie palca i sondy, bo mały wysiłek a dobrze leci. A jak przystawię do cyca to już płacz nawet nie pociągnie.
A ja tak bardzo chcę karmić piersią....buuuuuu:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(.
 
PM - podaje się pierś-butelka-pierś, żeby dziecko nie kojarzyło przystawiania z butlą.

A my mamy raczej kiepską noc przed sobą bo mam go co godzina przystawiać do piersi, żeby się nie odwodnił. Na szczęście nic go na razie nie boli (no chyba, że twardziel po tatusiu, to nie pokazuje;-))
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH DWUMIESIęCZNIAKóW!!:-):-)
My dzisiaj byliśmy u pediatry bo oczka nadal ropieją, jutro jedziemy do okulisty. Milo chory, ma zapalenie gardła, dostał antybiotyk:baffled:, mam nadzieję, że nie zarazi mi Zuzi.
Ważyłam małą dzisiaj i przybrała rzez tydzień 330 g:szok:, ale to chyba dobrze, znaczy że jej moje mleczko służy:tak:
Sabincia głowa do góry, ułoży się wszystko:tak:
Ninja zdrówka dla Tymonka, żeby szybko przeszło!!! Cycorki masz niezłe, moje też są większe od Zuzi główki, ale małżonowi się podobają....
PM powodzenia w karmieniu, a jak bedziesz musiała przejść na sztuczne to nic się nie stanie, ważne żeby Tosia rosła i była zadowolona.
Mamma, Stefanna miłej majówki!! My nigdzie się nie wybieramy, no bo przeciez mieszkamy na wsi, łono natury pod nosem. w sobotę tylko wpadną goście bo w niedzielę mam urodziny i jakiegoś grila musze zrobić.
Maluchna teraz spi, czyli znowu pójdzie spać ze mną o 23:baffled: Moje życie erotyczne umiera......:baffled:
Miłego wieczorku!!
 
a ja właśnie mam problem bo mała po spacerze dostała pierś od 16 nie była karmiona piła ładnie i nagle po 10 minutach wszystko jej się ulało zaczęła płakać i znów karmienie i po 10min to samo :zawstydzona/y: a teraz płacze przy piersi powalczę jeszcze może się jej przejdzie:baffled:
 
PrzyszłaMamusiu, na pewno uda Ci się przemycić mleczka mamusi dla Tosi, więc na pewno córeczka skorzysta:tak:

Ninjacorps
, mam nadzieję, że szybko Tymonkowi przejdzie i znowu będziesz mogła latać po dobrze przespanej nocce ;-):tak:

Mamma, Stefanna, miłej majóweczki i dobrej pogody...
ja podobnie jak Asze mieszkam na wsi, więc wszystko czego mi potrzeba do odpoczynku na łonie natury mam w zasięgu ręki:-D

Asze, to jak Wam udało się uczcić rocznicę?:-p:laugh2:
 
reklama
a ja właśnie mam problem bo mała po spacerze dostała pierś od 16 nie była karmiona piła ładnie i nagle po 10 minutach wszystko jej się ulało zaczęła płakać i znów karmienie i po 10min to samo :zawstydzona/y: a teraz płacze przy piersi powalczę jeszcze może się jej przejdzie:baffled:

Darinko, ja dzisiaj miałam podobnie... nie wiem czym to jest spowodowane:-:)zawstydzona/y: przejedzeniem?:baffled:
 
Do góry