reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Witam....
Nulcia serdeczne gratulacje:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Wszystkiego naj........ dla Zuziaczka Matreczkowego z okazji 1-go miesiąca:-D:-):-D
Kasia powodzenia zycze oby było jak najmniej bolało
Weronika a Ty gdzie sie podziewasz??
Mrsf- :szok::szok::szok:To Ty juz gotowa do rozpakowania!!!

Ja tez sie troche wczoraj przestraszyłam zaczeło mnie ,,czyscic'' i nasiliły mi sie skurcze w pachwinach sama nie wiem co o tym myslec.Ale raczej fałszywy alarm ale dzis jest lepiej.Ja chciałabym urodzic zaraz po swietach:-)
 
Kasiu powodzenia!!!
Befatka a ja bym chciała urodzić za chwilę, ale chyba nic z tego :no:. Chciałabym być z małą na święta w domu.

Weronika daj znać co u Was. Ale skoro tyle czasu Cie nie ma to pewnie się rozpakowałaś.
 
Witajcie Mamuśki!!!
U mnie noc spokojna i na szczęście bez niespodzianek:yes::yes::yes:! A teraz Mężuś wraca już do domku, więc jestem już spokojna :-)!

Kasiu_s powodzenia! Życzę Ci, żeby poszło szybko i mało boleśnie:tak:. Trzymaj się i czekamy z niecierpliwością na wiadomości!
Coś czuję, że Weronikaa też wróci do nas rozpakowana, bo za długo jej nie ma....:happy::confused:!! I martwiła się wczoraj , że Nelcia się nie rusza, więc pewnie wylądowała w szpitalu..:unsure::hmm:???
ewa33 w takim razie powodzenia jutro! Daj znać co zdecyduje lekarz i trzymaj się dzielnie:tak:;-)!!
Nulcia super, że nocka minęła Wam dobrze. Czekamy na opis porodu i fotki córuni:-)!
Befatka1982
jak też sobie wczoraj patrzyłam w kalendarz i stwierdziłam, że ten koniec marca nie jest taki zły...;-)! Bardzo podoba mi się data 28.03.2008, hehe:-D
No i pomyślałam sobie, że jakbym miała urodzić szybciutko, to mogę się nawet przeterminować:wink:
Dla Ciebie wszystko córeczko:yes::-):yes:!
 
Witam nadal w podwojonej wersji :-)
Stefanna nie martw się , jestem zapewne trochę przewrażliwiona, i drugą ciąże znosze o wiele gorzej niż pierwszą, dlatego też jakies bóle przed terminem były dla mnie dziwne, i te wszystkie objawy, w pierwszej ciąży do końca nie wiedziałam jak to jest z bólami porodowymi :-)


Bóle ostrzejsze minęły, więc zaliczam je do fałszywego alarmu.
Zresztą jak pisałam wcześniej chciałabym zamknąć listę ciążowych marcóweczek, więc urodzę w samym końcu marca lub na początku kwietnia :-)

Ale mam życzenia co ? :-D:-D

Życzę Wam kochane miłego dzionka na dziś, mimo iż znów robi się zimno na dworze. :-)
 
Monika A, ja mam bebybean. Teraz to się nazywa bebelulu model lulu. Dostałam od kolegi z pracy po jego synkach. Przy Przemku miałam nosidełko, ale się nie sprawdziło. Jak tylko go wkładałam to włączał syrenę i tyle.
 
reklama
Mazdaga gratuluję serdecznie drugiej córeczki!!!
Ale niespodziankę nam zrobiłaś:-)!
Czekamy na fotki i relację z porodu - marzenie:wink:!
 
Do góry