reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Hej
Sabincia to całe szczęście ze jesteś pod kontrola myśle ze do końca życia twoja mama bedzie pamiętac w końcu to były jej dzieci:-(
ja teraz jestem bardziej wrażliwsza na kżywde dziecka niż przed urodzeniem jak jest jakis dokument lub program o dzieciach krzywdzonych lub biednych to leca mi grochy :-(
Skaba no to teraz luzik i wypoczywaj:tak:
 
reklama
a wiecie co nie spodziewałam sie takiego odezwu ze strony obcych ludzi że oddadza krew dla mojej mamy :-)
dużo jest chętnych z forum:-)
dziękuej wam dziewczyny za wsparcie i pomoc jesteście kochane:-)
 
Mrówa super wiedzieć,że są jeszcze"prawdziwi ludzie"na tym świecie,nie!Od razu człowiekowi lepiej jak wie,że nie jest sam z problemem:-).Ja też się cieszę,że dziewczyny są takie pomocne:tak:
 
Mrowa - jak czytalam jak ludzie sie dopytuja gdzie maja oddac krew i wogle wszystko o Twojej mamie to ryczalam. Ciesze sie ze sa jeszcze LUDZIE.
 
O kurde a ja wziełam juz 2 a wciągu całej ciązy juz chyba 3 :zawstydzona/y::szok::zawstydzona/y::szok:
Dzwoniłam do mamy to mi poradziła polopiryne.Kurde ale głupia jestem ze nie przeczytałam ulotki.W miedzy czasie byłam u GP i okazało sie ze jeszcze mam zatoki chore(czaszka mi pęka) przepisał mi leki idiota wie ze w ciązy jestem,a na ulotce ze nie mozna.No i co nie wezme a kasa w błoto:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kurde zeby tylko mojej dzidziuni nic nie było nie biore juz nic nic wiecej.:sorry2::sorry2:
Dobrze ze tu zajrzałam dzieki dzieczyny
 
Ok ja spadam laseczki nie moge nawet w monitor patrzec czaszka mi pęka i mam doła przez tą polopiryne .(zeby tylko było ok)Dzieki jeszcze raz.
3majcie sie ciepluyko i miłego wieczorku zycze
buziaki papap
 
reklama
Befatka, jeśli wzięłaś tą polopirynę raz czy dwa, to nie powinno się nic stać. A dla spokojnego sumienia więcej nie bierz. Poza tym na wielu lekach jest napisane, że w ciąży nie należy brać, ale jeśli komplikacje choroby mogą być groźniejsze niż te po zażyciu leku, to lekarze je przepisują.
 
Do góry