reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
dokładnie ja tez nie jestem za obrusem , moja mama jak moje siostry były małe i tez miały takie pomysły kupiła świetną rzecz do mocowania obrusu na rogach naprawdę to był dobry zakup
 
Darina ja tez tak mam ale wydaje mi sie ze to nie skurcze tylko dzidziolek sie wierci bo mu niewygodnie jak mama przed kompem siedz za długo:-);-)
Ks111 witaj wsród Marcóweczek:-)
 
Moja kumpela ma na dziś termin czeka na synka,ale siedzi dalej w domu i nic sie nie dzieje.Własnie mi napisała ze piecze sernik zebym wpadała heheh. Ciekawe czy zdązy go zjesc:-):-)
 
Witam wtorkowo,
dziś byłam u gina, zasugerowałam usg a on, o dziwo sie zgodził :) Obejrzeliśmy malucha, zdrowy jak rybka, całkiem spory jak na 30 tydzień bo waży 1750g, to 90-ty centyl. Na ostatnim usg w 22 tygodniu nie należał do wielkoludów, więc urosło mu się dość znacznie. Miałam nadzieję że uda się potwierdzić płeć męską, a tu niespodzianka - oczywiście maluch kompletnie nie chciał współpracować, ale z tego co było - albo nie było widać to dziś pan doktor skłaniałby się ku babeczce. Wcale nie dziwię się jego wahaniom bo wiem, co zazwyczaj wyczynia moje dziecko w czasie badania :)

Dziś przyszła do nas koleżanka którą mam przeszkolić w technicznych rzeczach, cieszę się bo to oznacza że za trzy tygodnie zmykam na L4 :))))) Już się nie mogę doczekać. Ciężko mi już, krzyże bolą, a w domu tyyyle roboty...
 
remeny super że z dzidziolkiem wszystko ok i że zdrowo rośnie. A co do płci to niezły numer:-D czyli nie wiesz co tam nosisz pod serduszkiem.
ja idę w sobotę na USG i mam nadzieję, że tym razem dzidzia bedzie współpracować:tak:
Wytrzymaj te trzy tyg a potem laba i odpoczynek!!!:-):tak::-D
 
Ja idę w piątek do gin zobaczymy jakie zrobiliśmy postępy sterta badan zrobiona i strasznie chciała bym wiedzieć co i jak a w ogole mam pytanie czy któraś z was miała robione juz KTG?
 
reklama
Dlatego jestem przeciwniczką obrusów w domu gdzie jest małe dziecko - moment i może dojść do katastrofy:no:
My też nie używamy obrusów i nie lubię jak u kogoś są a idziemy z Przemkiem. Teraz to już specjalnie nie ciągnie, ale czasem przy zabawie blisko stołu może zahaczyć.
Witam wtorkowo,
dziś byłam u gina, zasugerowałam usg a on, o dziwo sie zgodził :) Obejrzeliśmy malucha, zdrowy jak rybka, całkiem spory jak na 30 tydzień bo waży 1750g, to 90-ty centyl. Na ostatnim usg w 22 tygodniu nie należał do wielkoludów, więc urosło mu się dość znacznie. Miałam nadzieję że uda się potwierdzić płeć męską, a tu niespodzianka - oczywiście maluch kompletnie nie chciał współpracować, ale z tego co było - albo nie było widać to dziś pan doktor skłaniałby się ku babeczce. Wcale nie dziwię się jego wahaniom bo wiem, co zazwyczaj wyczynia moje dziecko w czasie badania :)
Remeny, to teraz masz znowu 50% szans na chłopaka. Jak to mój lekarz mówi, 100% to jest jak już się dzidziek urodzi ;-)
Asze, biedny Milo. Korzysta z pobytu z mamą. A Przemkowi przeszło.
Jutro za to idziemy na badanie uszek. Trzymajcie kciuki, żeby już było wszystko w porządku, bo chętnie skończyłabym te wędrówki po laryngologach.
 
Do góry