reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

kurcze ze tez nie mam głosnikow w pracy... moge tylko sie domyslac o czym mowa w tym filmiku;-):-) (nie widziąłam go wczęsniej)
 
reklama
To znowu ja, dzisiaj czuję się świetnie i jakoś bardzo wylewnie.

Giza - leżałam na Brochowie, położne bardzo miłe ale lekarze to "święte krowy". Najbardziej zawiodłam sie na mojej ginekolog dr. Danucie Klimczak od dzisiaj odradzam ją wszystkim. Pozostali lekarze poprostu koszmar opierdzielili mojego Ukochanego, że co chwilę wypytuje jakie są rokowania i co się ze mną dzieje, a był w szpitalu zaledwie dwa razy w tygodniu.

Ale teraz już jest ok.
A propos nowego gina to jak narazie jestem zachwycona potrafił mnie pocieszyc i roztoczyc pozytywną wizję przyszłości.
Porodu z nim też chyba nie ma co się obawia bo z tego co zdążyłam się dowiedzie to ma do niego podobne podejście jak ja. Pozwala urodzi kobiecie w jakiej pozycji jest jej wygodnie a nie na łóżku porodowym dla wygody położnej. Opowiadał jak był w Afryce gdzie kobiety rodzą jak chcą, jak jest im wygodnie i jak czują, że jest im najlepiej. Pomyślałby ktoś, że Afryka taka biedna i zacofana a rodzą tam w bardziej ludzkich warunkach niż my.

Ok narazie wszystk, pozdrawiam.
 
dziś pierwszy raz ktoś mi ustąpił miejsca w autobusie nawet miłe to uczucie :-)
poszłam spać po północy a o 6 już pobudka teraz szybko zorbie obiad i mała drzemka
mamma80 - ja mam to samo jak zmieniam bok podczas snu

idę trochę odpocząć bo padam
pozdrawiam


 
Odespałam poranną pobudkę Przemka. Zaraz idę po niego do żłobka i jedziemy do znajomych.
Ania1982, o brochowie różnie słyszałam. Najważniejsze, że jest już ok i że znalazłaś dobrego lekarza.
 
Ania1982 - trzymaj się , będzie dobrze!

Mrowa
- mój małżon odda krew w piątek bo ma wtedy wolny dzień (ja to zawsze robiłam odwrotnie- oddawałam krew jak miałam coś do załatwienia i nie szłam do pracy :-D ale on nigdy nie wykorzystuje przysługującego mu z tej okazji dnia urlopu.:confused:)

Byłam dziś na zajęciach w szkole rodzenia i mam jeszcze jutro i pojutrze - taki intensywniejszy kurs , hahahahaaha, co bym zdążyła do przeprowadzki skończyć ;-)
 
reklama
Do góry