reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Hej dziewczynki.
ja wozek tez juz mam dostalam od siostry ona tez ma malucha ale troche starszy 2.5roku takze jej juz nie potrzebny :-) a co do badan to ja chodze do panstwowego i nie place za badania ale przesada chodzic do panstwowego i placic za nie to po co te skladki:no: moj dzidzius daje juz popalic ostatnio tak sie wypiol ze nie moglam sie wogole ruszuc a moja starsza corcia obrazila sie na mnie i poszla w nogi spac.
 
reklama
kasiu miałam identyczny kolorystycznie wózek jak Oli była malutka:tak:tyle że z Deltima.odzyły miłe wspomnienia bo dzis Oliwia wyciagneła dwa albumy ze zdjeciami ze swojego wczesnego dziecinstwa jeśli mozna tak nawzac jej niemowlęctwo;-)każde zdjęcie musiałm jej opowiedac osobno:sorry2:lubie takie chwile i szczególenie teraz kiedy wiem ze juz niedlugo znów będe miała w domu takiego bobaska małego co lezy i macha nózkami i pacha sobie łapki do buzi i nuka sobie podtrzymuje żeby nie wypadł - heheh az mnie wzruszenie ogarnia:sorry2:
 
Cześć,
Ja wózka nie mam, ale podoba się nam xlander model xa. Na szczęście ten wydatek należy do teściów, a jeżeli chodzi o resztę zakupów to nic jeszcze nie mam. Moja siostra rodzi koniec grudnia poczatek stycznia i dużo ciuszków odziedziczę po jej maluszku.
 
ale pustki:szok::szok::szok: widać, ze się marcóweczki rodzinnym życiem delektują:-):-):-) pewnie od jutra nam forum ożyje.. :-)

co do zakupów to ja nic jeszcze nie mam.. tzn. nic nowego, bo sporo rzeczy zostało po Bartusiu (między innymi wózek:-)).. i pewnie za szybko niczego nie nabędę... ale to nie ze względu na przesądy.. po prostu najpierw chcę przygotować kącik dla malucha, a potem zajmę się ubrankami.. no i może gdybym wiedziała jakiej płci jest moja kruszyna to przyspieszyłoby decyzję..

moje małe tak szaleje, ze już czasem nie mam siły... wczoraj obudziłam się w nocy i w zaden sposób nie mogłam zasnąć, bo brzuch mi podskakiwał.. w końcu poszłam do lodówki,.. zjadłam udko z kurczaka i dwa banany i dopiero poskutkowało.. wstyd się przyznać, ale aż mi się płakać chciało..
 
a i jeszcze powiem, że w piątek robiłam generalne czystki w pokoju mojego syna.. przeraziłam się ile mały człowiek potrafi nagromadzić (a właściwie rodzice za niego nagromadzili:-)) w ciągu dwóch lat... jak przyjdzie drugi bobas to nam całkiem dom opanują:-):-) ale już pokój odgruzowany i można go od nowa dopełniać - mąż się śmiał, że przygotowuję miejsce na mikołajowo-świąteczne prezenty... oj będzie tego znowu...

niekat oj ja też miałam ostatnio faze na zdjęcia... i też nie moge się doczekać tego małego człowieka:-) i tych zapachów.. pieluszek.. oliwek itd. itp... tylko mnie wyrzuty sumienia troszkę dopadły, bo na przyjście Bartka to przygotowywaliśmy się na wszystkie możliwe sposoby - cały pokój dla niego.. mnóstwo sprzetów i sprzęcików.. edukacja ciążowa, porodowa i poporodowa.. a teraz:zawstydzona/y::zawstydzona/y: łóżeczko wstawimy do sypialni.. ochlapiemy troszkę ściany i tyle:zawstydzona/y: ale chyba taka kolej rzeczy..
 
Monika A - ja też upatrzyłam sobie x-landera xa :tak:, szczególnie, że jest niski to może nie będę wyglądać jak nastolatka przy nim.

Przestawiłam się ostatnio na spanie do 13 :eek: a zasypianie 2-3 . Mądra to ja nie jestem za bardzo, no ale książki najfajniej czyta się wieczorami :sorry:.
Wczoraj usnęłam o 4.30 - do 24 byliśmy u znajomych, po powrocie bzykanko, jeszcze dwie godziny gadaliśmy, potem spać, ale coś nie mogłam zasnąć, to znów małżona obudziłam na bzykanko i dopiero usnęłam - normalnie w tej ciąży diabeł we mnie wstępuje :sorry::-p;-):laugh2:

Aha - mam już kilka ciuszków, ale wkleję je jutro do właściwego forum.

Pa!
 
ninja szalejesz:-p ja na razei w sprawie bzykana mam lekką przerwę bo przypałetała sie infekcja pisiuni i musze to dziadostwo najpierw wyleczyc żeby męzusia nie zarazić:eek: ale męczy mnie to juz trochę:-p;-)na szczęscie zostały nam inne formy sexiku:sorry:
poza tym cały weekend spedzilismy bardzo rodzinnie bo praktycznie wyłączajac czwartek w trójkę:tak:było przemeblowanie domu (kącik dla maluszka w naszej sypialni juz czeka tylko trzeba odświerzyć warstwa farby), było granie po kilka godzin w Heroes IV było przytulanie i całowanie była zabawa z Oli i w ogóle było sielsko i anielsko i tak cholernie nie chciało mis ei dziś rano wstac że do teraz mnie skręca:wściekła/y:
jesli chodzi o rózne natężenie przygotowań na przyjście dziecka to chyba rzeczywiscie taka kolej rzeczy.Ja tym razem nie obkupuje sie gazetami jak poprzednio bo wg mnie w wiekszości i tak bzdury i sprzeczne info tak znajdę, za to bardziej emocjonalnie podchodze do samegod ziecka w moim brzuchu... bardziej sie o nie martwię i wiećej o nim myślę.Bardziej praktycznie podchodze do spraw okołoporodowych i fakt ze juz jest Oli z nami zmienia tez podejście.:sorry:
 
Cześć!

Cholera, moja suka ma cieczkę - masakra, niby łazi w majtkach ale w nocy mi pościel pobrudziła :szok: no i muszę całą kołdrę wieźć do pralni :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: . A jeszcze 2 tygodnie zostało.... Tak więc zamiast spać do 12, musiałam ruszyć już o tej porze dupsko ( w sumie to czuję się wyspana :confused2:).

Miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
co do wózka - firma Deltim juz się u mnie sprawdziła z Oli a ten X-lander wygląda ciekawie wiec mozę i ja sie na niego zdecyduję:tak:;-):-)
 
Do góry