reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
niekat dobrze będzie,tym razem to już pewnie cię zbada na wszystkie strony-po pierwsze że cię nie zna a po drugie generalnie nasza ciąża już nie jest mała;-);-)
 
Czesc!
Wlasnie wstalam nie dawno. Weekend strasznie szybko zlecial nawet nie wiedzialam kiedy. Ale w ten weekend zrobilam powazny zakup kupilismy nowy samochod i jest bardzo zadowolona jak narazie :-)
Za tydzien ide do gina ale chyba nie bendzie mi robic usg a chciala bym jeszcze zobaczyc mojego syneczka. A nastepne mam na 24 Grudnia troche dlugo :wściekła/y:

Co do wozkow to mi tez sie bardzo podoba X-lander xa tylko ze u nas nie ma takich fajnych wozkow. Ale brat sie wybiera na swieta do Polski to mam nadziejej ze mi kupi i przywiezie.
 
Podzielam zdanie, że ten x-lander całkiem fajnie wygląda. Trzeba go będzie na żywo podotykać.
Co do zakupów, to na razie zamówiłam kombinezonik i śpiworek na allegro i czekam na paczki.
A weekend minął trochę rodzinnie, trochę w domu, bo pogoda kiepska. Ale wczoraj poszliśmy całą rodzinką na basen i było bardzo fajnie. Dziecko po godzinie pływania stwierdziło, że jeszcze basen jest czynny i nigdzie nie idzie, ale jakoś w końcu dał się wyciągnąć z wody.
Dusia, a jakie auto kupiliście? My też się przymierzamy do zmiany i mamy kilka aut na oku. Ale zakup to już na następny rok pewnie zostanie.
Brzucho coraz większy i coraz cięższy. No i zaczyna się ruszać, co widać gołym okiem. Wydaje mi się, że Przemko po czasie fascynacji dzidziusiem znowu się zrobił o niego, a właściwie to na razie o ten ruszający się brzuch, zazdrosny. Chyba nie radzi sobie z ogarnięciem tego wszystkiego. I chce zamieszkać w moim lub taty brzuszku. Do marca jeszcze pewnie mu się kilka razy nastawienie zmieni.
 
jedną z takich kobiet jest moja kolezanka z pracy :tak: po porodzie wpadła w głęboki szok tak sie nastawiła na dziewczynke i niestety jej synek musiał przez pierwsze tygodnie "chodzic" na rózowo:laugh2:;-)tak to jest z dziewczynkja nigdy nie wiadomo - u chłopca to jasne : widac siusiaka i już a ud ziewczynki zawsze mozę sie podwinac albo ukryć:laugh2::sorry:

No to chyba tak bywa czasami :-) Moja kuzynka miała córeczkę i drugiego chciała synka, no i niby na USG był synalek, a tu przy porodzie druga córa:sorry:!!! A jaki szok dla niej:sorry::sorry::sorry:
ale słyszałam też że dziewczynka jest bardziej pewna, bo u chłopca to pępowina może się pomylić czy coś w tym stylu a u dziewczynki jak nie ma nic na zewnątrz to ponoć pewniejsza:-) ale jak widać wersje są różne:-D
 
moja Oli juz całkiem przeszła do porzadku dziennego nad tym że jest dzidzius w brzuszku tylko czasem musze przypominac że na razie mieszka w moim a nie jej brzuszku;-)ale juz zdarza jej sie że jak coś sobie plauje to już uwzględnia jego istnienie:-p
nasze nowe autko kupilismy juz jak byłam w 9 tc wiec juz nie jest takie nowe ale duzo wieksze od starej Fiesty a w dodatku to najbepieczniejsze auto świata - Volvo:tak:
no róznie sie mówi o tej płci:-pjak kto sobie umysli:laugh2:zalezy tez od dokąłdnosci USG.Do mojej wizyty zostało zaledwie 4 godzinki:tak::rofl2:
 
Ja mam X-landera ale wersja sprzed 2,5 roku(możliwe że teraz jakies gadżety dołożyli).Jestem zadowolona choć ciężki niesamowicie(ale pewnie jak każdy):laugh2:
 
Miłosz ma już całkowitą świadomość że mama ma w brzuchu dzidziusia,trochę się boj dotykać jak ono skacze ale chyba mu to przejdzie,
dziś robił liste co w sklepie trzeba dla dzidziusia kupić - różową wanienke, wózek, pieluchy
a wzresztą widze jak się odnosi do 6 miesięcznego siostrzeńca, głaszcze go po główce daje smoka nawet ostatnio jak z nimi siedziałam mówi do mnie
- mama ty usiądź przy komputerze a ja się zajmie Michałkiem
spryciaż
 
reklama
Giza - Jak dostaniesz te paczki z ciuszkami to prosze o zdjecie :tak: A samochod kupilismy Honda CR-V 2008 o taki


Co do wozkow to fajny jest nowy z peg perego no raczej bendzie dopiero chyba w grudniu czy w styczniu. Peg perego skate wpadl mi w oko o to on

 
Do góry