reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witajcie dziewczyny trochę sie nie odzywałam bo jakoś tak wyszło:zawstydzona/y:
U mnie na razie po staremu, mała daje znać o sobie. Niestety od kilku dni mam taki problem że macica zaczęła mi się z niewiadomych powodów stawiać:-( Wizytę mam teoretycznie w przyszłym tyg ale chyba pójdę do swojego wcześniej niech sprawdzi szyjkę i ewentualnie przepisze Fenetrenol (czy jakoś tak).
Co do zakupów to wstrzymane z wiadomych powodów no a poza tym poczekam do 28 tyg. Mamy też problem z wybraniem imienia bo nie podoba nam się kompletnie nic:eek: Wczoraj już przegladałam imiona średniowieczne słowiańskie rosyjskie i dalej nic:crazy: że też nie ma dla dziewczyn fajnych imion.
Co do badań to ja niestety też robę wszytkie prywatnie. Wiecie to zalezy od tego jaką umowę placówka ma podpisaną z NFZtem. Kiedyś w standarcie było że cytologia raz na rok była bezpłatan a teraz w większości i za to się płaci. Za toksoplazmozę skierowaną przez gina z NFZtu też płaciłam. A w niektórych nawet za usg w czasie ciąży się płaci.
Pozdrawiam
 
reklama
Hej ja tez witam widzę że wiekszosc marcówek zadowolona po długim weekendzie;-):-) wyszalała sie :-D
Ninja to miałaś dziś atrakcje z rana:-p
Skaba ja tez całkiem ianczej podchodze do tej ciązy bo duzo wiem już napewno wiecej niż w pierwszej;-):-)
Milla witaj :-)
 
witam
ja jakoś obolała cały bok prawy mnie boli łącznie z z tyłkiem takie drętwienie ból, nie wiem co to może być czy to przez zmiane łóżka?
 
witam
ja jakoś obolała cały bok prawy mnie boli łącznie z z tyłkiem takie drętwienie ból, nie wiem co to może być czy to przez zmiane łóżka?
całkiem mozliwe - moze to nowe jest twardsze:tak:przyzwyczaisz sie.Ja ostatnio budze sie zdrętwiała - zawsze ten bok na którym leże jest prawie bezwładny, a w nocy czesto budzę się i musze np przenosić reke druga ręka bo nie mam czucia:eek:
 
witam
a ja własnie wróciłam po glukozie 75g i dwóch godzinach czekania . Jutro wyniki więc cały dzień będe się zadręczać myślami :-( do tego kobieta chyba nie umiała pobierać krwi bo trzy razy mi sie wbiła i nic aż mnie mocno zabolało jak ruszała igła ( brzydkie ślady zostały) więc skończyło sie na kłuciu palca:wściekła/y::angry:
W piątek byłam u gina opowiedział mi historie kobiety której na trzech badaniach usg wychodziła dziewczynka a w czasie porodu okazało się że to chłopak więc ograniczam zakupy w różowe i w kwiatki ;-)
]
62090a4222.png

glitteryourway90d0b5c5vn7.gif
[
 
W piątek byłam u gina opowiedział mi historie kobiety której na trzech badaniach usg wychodziła dziewczynka a w czasie porodu okazało się że to chłopak więc ograniczam zakupy w różowe i w kwiatki ;-)
][
jedną z takich kobiet jest moja kolezanka z pracy :tak: po porodzie wpadła w głęboki szok tak sie nastawiła na dziewczynke i niestety jej synek musiał przez pierwsze tygodnie "chodzic" na rózowo:laugh2:;-)tak to jest z dziewczynkja nigdy nie wiadomo - u chłopca to jasne : widac siusiaka i już a ud ziewczynki zawsze mozę sie podwinac albo ukryć:laugh2::sorry:
 
Witam po weekendzie,ja dzisiaj idę do gina,coś czuję że zakończy się żelazem bo robiłam badania i wszystko(tzn.Hb,krwinki czerwone)mam w dolnej granicy.
Co do przygotowań do ;nowej'sytuacji rodzinnej to mężul zrobił właśnie generalkę w pokoju dla dzidzi.Zakupiliśmy farby,żyrandokl,dywan i zacznie się jazda(zwłaszcza że będziemy też robić remont w łazience).Meble będę miała z Jaśka pokoju(bo ma takie typowo niemowlęce)a on dostanie nowe.Właśnie czekamy na łóżko dla niego,już się biedny nie może doczekać kiedy będzie spał w straży pożarnej(kupiliśmy mu do spania łóżko-wóz strażacki)Także czeka mnie niezły sajgon w domu!!
 
reklama
mamma80 ale fajne lózko kupiliscie Jaskowi:tak:synek koleznaki ma takie:tak:
u nas za mało miejsa zeby zrobic odobny pokój dla nowej dzidzi i przez pierwsze meisiace bedzię Motylek spał z nami w sypialni (zreszta Oli tez tak miała bo jej pokój wyremtowalismy dopeiro na jej roczek).ale jest przygotowany kacik (dosłownie) szerokosci łóżeczka akurat i pamietam ze było to dla mnie bardzo wygodne.tylko dokupimy jeszce komode z szufladami dla bobaska bo póki co nie bedzie gdzie dac ciuszków a na komodzie będzie chyba przewijak (albo na lóżeczko kupimy taki)...jeszcze nie wiem do konca jak to wszytsko bedzie wygladało:-p
tez mam dziś wizyte:tak:mam nadzieje ze tym razem będzie mu sie CHCIAŁO zrozbic USG:-p troche sie martwie czy będa mnie znów wazyć bo od zeszłego tygodnia przybrałam troszki i nie chciałbym znów zbierac cięgów żem grubas:crazy:
 
Do góry