reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

I ja rowniez jestem w tej samej sytuacji co ninjacorps, a najlepsze jest to, ze jak dostalam na samym poczatku liste badan od swojej gin, poszlam zapytac w przyszpitalnym laboratorium ile beda kosztowac. Okazalo sie ze beda prawie o 50 zl drozsze niz te same wykonane w prywatnym laboratowium!!
Masakra ..... a mowia ze sluzba zdrowia jest bezplatna :wściekła/y:
 
reklama
A co do lekarzy i sluzby zdrowia, chcialam (tuz przed zajsciem w ciaze) zrobic sobie badanie na wykrycie toksoplazmozy. W tym celu udalam sie do swojej rodzinnej z prosba o skierowanie, powiedzialm oczywiscie ze planujemy dzidzia i ze mam w domu kota (dodam, ze w tym czasie moja kolezanka - rowniez wlasnicielka kotow - trafila z tego powodu do szpitala bo to "cudo" u niej wykryli, lezala 2 tyg ). Na to Pani Dr powiedzila ze mi NIE DA skierowania, zebym sobie badania zrobila prywatnie!!! :wściekła/y::wściekła/y:
Zapierniczaja nam tyle kasy na te zakichane skladki a i tak musimy za wszytko placic!! Co za kraj!! :crazy:
 
Ninja i Weronika tez bym sie wkurzyła:wściekła/y::no: ale mi mój rodzinny dał teraz skierowanie na badanie hormonów tarczycy więc myślę ze nie było by problem,ów z innym badaniem;-) w końcu mamy prawo dostać skierowanei na badania:eek::baffled::crazy:
Marzena ja pomalutku kupuję ciuszki a wózka nie kupujemy;-)
 
ja jeszcze przed ciażą źle sie czulam i pożłam ro rodzinnej po skierowanie na morfologie i takie tam - nie dała:baffled:zreszta ona zawsze mnie traktowała jakbym była symulantką.Badania zrobiłam prywatnie i poszłam z wynikami do innego lekarza - okazało sie że mam anemie.heheh :angry:
wózka na razie nie kupujemy - najwczesniej w lutym bo nie miałabym nawet gdzie go trzymac w tej chwili:-p
 
Ja mam bardzo sympatyczna lekarke rodzinna i pewnie gdybym poprosila to dala by mi skierowanie, ale to co czytam o tych Waszych podnosi mi cisnienie!!!

brak slow na te wredlizny !
 
Cześć Dziewczyny!
Mój Maluszek cały czas w ruchu. Daje o sobie znać rano, najdłużej około 16-17 a póxniej jeszcze wieczorem:-). Zawwsze gdy mójmaż przykłada rękę do brzucha daje Mu kopa. Śmiejemy się że jest trochę zazdrosny o Mamusię:-D.
Co do tyhc badań to ja nie chodze prywatnie więc nie mogę się za bardzo wypowiadać, ale uważam że to świństwo:wściekła/y:!!! W końcu skoro płacimy te składaki (nie zależnie od tego czy korzystamy z nich) to powinniśmy mieć prawo do darmowych badań. Powinni Was po rękach całować że nie wykorzystujecie wszystkiego z NFZ!!!
Ja musiałam zapłacić tylko za badania poziomu tarczycy (TSH) ale tylko pierwsze bo jak miałąm skierownie od endokrynologa to juz dwa kolejne badania zrobili mi za free.
 
Wózek juz mamy, ale dostaliśmy go w spadku więc sami nie wybieralismy czy tylko głęboki czy inny. Spróbuję dołączyć zdjęcie, ale nie wiem czy mi się uda:sorry2:
 

Załączniki

  • DSCN4552.JPG
    DSCN4552.JPG
    740,9 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Do góry