reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Hej
Ninja i Kasia to gratuluje ze poczułyście swoje bejbiki super uczucie :-):tak:
Skaba niestey nie trafiłas z diagnoza bo siedizałm na klopiku i raz z jednej dziury leciało raz z drugiej:-p:no: ale dziś juz jest dobrze :-):tak: to już druga taka akcja w tej ciązy:eek::-p
 
reklama
ello! oj dzisiaj to pewnie pustki będą.. ja też się zastanawiam nad przerzuceniem się do rodziców.. jakoś tak mi smutno samej...

ninjacorps, kasia_s gratuluje kopniaczków:-):-):-) to naprawdę powód do radości:-):-) no chyba, że się ma takiego piłkarza czy boksera jak ja.. rzuca się cały jak szalony.. mąż mi mówił, że nawet jak się do mnie w nocy przytulał to czuł ko0pniaczki.. dobrze, że mi to w spaniu nie przeszkadza... jeszcze..:-):-):-)

Jeśli to nie tajemnica to napiszcie mi ile kosztują takie zajęcia? A może jest ktoś z Bydgoszczy kto orientuje się czy w "dwójce" tez jest taka szkoła?

w naszym szpitalu do niedawna szkoła rodzenia była bezpłatna, a teraz zbiertają po... 4 zł:-):-):-)

Hej
Skaba niestey nie trafiłas z diagnoza bo siedizałm na klopiku i raz z jednej dziury leciało raz z drugiej:-p:no: ale dziś juz jest dobrze :-):tak: to już druga taka akcja w tej ciązy:eek::-p

uuu to kiepski ze mnie znachor:-:)-:)-( bo każdy myśli o tych dziurach, które są mu bliskie... a że mnie raz leci z dziur nosowych, a za chwilę znów lecę siusiu to i diagnozę szybko postawiłam:-):-):-) w każdym razie mam nadzieję, ze już po... a leżanko i coś na poty w łóżeczku to na każdą chorobę dobre.. tylko zależy co się na te poty zastosuje;-);-);-)

no to miłego dnia i do wieczorka:-):-):-)
 
a zapomnaiłam napisać ja płaciłam za szkołe 300 zł bo chodziłam do prywatnej a przy szpitalu jast bezpłatna ale u nas właściwie to w szpitalu nic nie naucze totalna olewka:no::baffled: i nieżałuje wydanych pieniędzy:tak::-)
 
Hej, nie zaglądałam od rana, bo sobie myślę,że nikogo tu dziś nie ma- a jednak nie..

Gratuluję mamuśkom kopniaczków! Super!

mrowa-żyjesz?
 
No to i ja sie musze pochwalic, ze czuje ruchy dzidziusia i taka radosna caly dzien jestem.
Wczoraj tez przez to nie moglam zasnac, dzis od rana byla cisza az nie zaczelam grac w Play Station (czasami mi sie zdarza) i chyba podnioslo mi sie cisnieneie krwi...no i kopniaczki gotowe :-) niesamowite uczucie!!!

Dusia08 gratulacje, 6ty miesiac...to juz zaczyna coraz powazniej wygladac.
 
reklama
TEZ GRATULUJĘ WSZYSTKIM KOPNIACZKÓW!!!!!
Właśnie przed chwilą wstałam bo tak mnie złapało spanie po tej 'wycieczce'na cmentarz:tak:Jutro mamy gości w domu i wypadałoby coś podszykować,ale jak zwykle mam lenia.:rofl2::rofl2:
Trzymajcie się dziewczynki i do potem..............
 
Do góry