reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

a u nas dzisiaj piękna jesień, choć kilka razy zbierało się na deszcz. Korzystając z wolnego i do tego bez dziecka wczoraj wyprałam dywan, a dzisiaj wzięłam się za kuchnię. Może błysku nie ma, ale wzięłam się w końcu za miejsca, które zazwyczaj sobie odpuszczam. A jak brzuch będzie większy, to będzie jeszcze ciężej się za to zabrać. Z praniem i prasowaniem w końcu wyszłam na prostą. Muszę jeszcze męża zagonić do umycia okien. Szczęśliwy raczej nie będzie ;-)
A teraz mam jeszcze godzinkę do powrotu chłopaków do domu, to sobie odpocznę :-D
 
reklama
darinia, ja słyszałam, że jak wychodzi wynik ponad normę, to każą powtarzać badanie, bo mógł się wkraść jakiś błąd. Trzymam kciuki, żeby było wszystko w porządku.
 
cześć Dziewczyny.
Siadam na chwilę bo muszę niestety leżeć:-(. Czuję się już trochę lepiej. Biorę fenoterol 12 razy na dobę i do tego izoptin, ale czuję się po tym nieciekawie:-(. wszystko mi się trzęsie, serce lata...:-(ale skurcze powoli ustępują. Oby było dobrze.
pozdrawiam Was wszystkie ciepło:-)
 
kobitki ja tylko na chwilkę, bo sił brak:-:)-( zaprawiliśmy się nieźle.. ja się w katarzysku topie, ale najgorsze jest to, że Bartusiowi też z nochala ciurkiem leci:-:)-:)-( synio już śpi.. ja czekam na mężusia.. ciekawe jaka nas noc czeka...

asze leż kochana i bądź dobrej myśli:-):-) na pewno będzie dobrze:-):-)
darinia ja gdzieś czytałam, że czasem znacznie lepiej wychodzą wyniki przy 75g glukozy... nie martw się na zapas.. pewnie będziesz musiała powtórzyć badanie, ale mam nadzieję, ze wszystko będzie ok:-):-)
 
JA TEŻ SIĘ DOCZEKAŁAM :-) . NARESZCIE!!!:-D Juz się martwiłam że może coś nie w porządku, ale jest ok. Dziś czułam go w dolnej cześci brzucha :-). Najpierw po lewej stronie, potem zrobił sobie przerwę i dalej juz na środku :-). Na początku miałąm wrażenie jakby jakieś bąbelki pękały mi w brzuchu :-).

Odnośnie szkoły rodzenia.... Chcielibyśmy zapisać się bo słyszałam że warto no i po tym co napisałaś PrzyszłaMamusiu to nabrałam jeszcze większej chęci. Jeśli to nie tajemnica to napiszcie mi ile kosztują takie zajęcia? A może jest ktoś z Bydgoszczy kto orientuje się czy w "dwójce" tez jest taka szkoła?
 
Doris, dziekuje serdecznie za wyjasnienie. Ja niestety jestem zielona w kwestjach prawnych, a z nasza zakladowa ksiegowa nie ma szans pogadac na ten temat (wierna zakladowi :crazy: i nie doradzi).
Nie omieszkam stukac do Ciebie jak bedzie mnie cos tam jeszcze gnebic :-)
 
reklama
Dodam jeszcze, ze bylam dzis zapytac o szkole rodzenia i tak obecnie kurs jest w polowie, a ze az tak bardzo sie nie spieszy, Pani zapisala nas dopiero na grudzien.
Z tego co mowila, to zajecia trwaja 10 tygodni, sa raz w tyg. w srode - godzinka wyklad i godzinka cwiczenia :-) A co do oplat, to zbieraja niby po 50 zl (jako cegielka na szpital, czy cos takiego), ale niektorzy daja mniej, niektorzy wiecej.
Co do szczegolow, trzeba bedzie poczekac do grudnia ;-)

No i ide w piatek na glukoze, zobaczymy co wyjdzie :baffled:
 
Do góry