reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Dziewczyny, ja Tymona już nie karmię 4 miesiące a stanik cały czas 75d :confused: A schudłam do wagi przedciążowej, czyli 48-9 kg. Udało mi się trafić jeszcze 2 sztuki staników mojego ulubionego modelu z HM bo już go wycofują. Kurde ciężko mi dopasować sobie stanik i jeszcze wycofują. Już nie wspomnę, że 75d to w ogóle wszędzie ciężko dostać :dry:
 
reklama
uwielbiam staniki z H&M i mam w tej chwili swój najukochańszy na sobie srebrny, gładki i taki jak kocham:-Dale jak szukałam go ostatnio to już nie znalazłam a chciałam inny kolerek:-(
agunia olej triumpha!poszperaj po sieci bo sa firmy kóre specjalizuja się w wiekszych rozmiarach i znają sie na tym!a sa tansze :-p
 
Remeny zdrówka:happy: to Irenka dba o mamusie:tak::happy:
Asze moja kolezanka tez jest tam zalogowana i jak skończe karmic to ma mi pomóc dobrac biustonosz;-)zeby uwydatnic moje rodzynki:-p
 
agunia torcik wyglądał ślicznie !:tak:..i napewno był przepyszny!:tak::tak:
Fajnie że chciny się udały..i wyglądaliście ślicznie:tak:,oczywiście Aniołek naj..naj..:tak:..
Asze ciekawe czy tak przed każdą@ człowiek będzie miał takie nerwy:crazy:..,bo ja też tak miałam teraz..:wściekła/y:
niekat popieram koleżanki..ślicznie wyglądasz w prostych:tak:..ale i w lockach ci ładnie:tak:..ładnej dziewczynie to we wszystkim ładnie:tak:..(a ja zawsze chciałam mieć kręcone włosy:-()
remeny zdrówka !.. no i fajnieże już niedługo się przeprowadzcie..
siwona bardzo mi przykro z powou teściowej:-(..napewno mąz bardzo przeżywa..,częściowo znam ten ból..(jak moja teściowa dowiedziała się o raku i musieli odjąć jej płuco)..
ninja to ty niezła laska jesteś:tak:,też bym chciała tyle ważyć..no..chociaż 58!:baffled:
A staniki z h&m też mam..ostatni zkup ..taki ciemno zielony..ładniutki:-)
U nas trochę lepiej..Tośka mi dziś spała do 8.30!:szok:..tylko o 5tej wypiła całe mleczko z butelki..i spała:tak:.
Ale ogólnie to nadal jeszcze mało je..dziś narazie było danio(duże) .i cała zupka 200g..zobaczymy co później..
ale juz śmiga po schodach..w expresowym tempie:-D,a najbardziej jej pasuje jak nikt na nią nie patrzy..to wejdzie ..siądzie na górze..i mammma!:tak:
Za to ja wczoraj zrobiłam sobie dzień dla siebie!..cały dzień poza domem! do poł.z Alexem na zakupy...z filiżankami do babć(spóźnione)..jak wrócilismy to już obiadek był zrobiony..zjadłam..i tym razem tylko z moją siostrą do Rz-wa..na sklepy:-D..Tośce wzięłam w H&M te kapciuszki\skarpetki.....
Piotrek stwierdził ,ze czesciej muszę gdzieś wybywać..bo po całotygodniowym siedzeniu w domu..to zaczynam być niedozniesienia..dobrze że sam do tego doszedł:tak:..No i wieczór też był baardzo udany..pierw winko..film..i suuper masaż;-):zawstydzona/y:
..no i dziś lepiej sie czuję...
 
Witam wszystkie dziewczyny i dziękuje za miłe powitanie;-)jestem tutaj po raz drugi.Bylam na tym forum jakies 2 tyg temu chyba a potem to jakos tak czasu zabrakło.Dziecko zajmuje prawie cały mój czas a jak tylko siąde do kompa to ona tez chce na klawiaturze pisac :)Teraz moja Juleczka się rozchorowała i mój facet też wiec mam dwoje dzieci na głowie:happy:
A jak wasze dzieciaczki sie czuja w tym czasie panującej epidemi grypowej.?
Mam nadzieje ze dobrze i mam pytanie czy macie jakieś pomysły żeby ulżyć dziecku w chorobie,bo mi jej tak strasznie zal kiedy widze jak ona sie męczy:-(
 
Martunja zdrówka dla Julci:tak:chyba nie ma patentu na to zeby dziecku ulzyc a szkoda:-(
Ewa to musisz częściej wychodzic z domu :tak: bedziesz i ty zadowolona i rodzina;-)fajnie ze zakupy udane:happy: i co najwazniejsze poprawiły humor:rofl2:
Kondzik tez uwielbia schody jak tylko widzi ze bramka otwarta to juz go nie ma:-p i nauczył sie schodzic tyłm ze schodow:szok:
 
mrowa1 dziekuje za pozdrowienia i szkoda ze niema żadnego złotego środka na poprawienie nastroju chorym maluszkom....coś tam tatus próbuje zabawić dziecko i pozdrawiam Ciebie i twoja pociechę :-)
 
reklama
Do góry