reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

No i ja sie przypominam hehe
Siwona strasznie mi przykro z powodu tesciowej
Agunia -przepiekna ta Wasz Aniutka teraz dobrze ja bylo widac:-)
A torcik fuj.. slodycze sa be-zartowalam ;-);-)ale musze sobie takie fazy wkrecac bo inaczej jest ciezko. J sie ze mnie nabija bo w godzinach wieczornych chodze ogladac jedzenie tzn .otwieram lodówe ogladam co bym tu zjadla , szybko zamykam i uciekam.Tak potrafie kilka razy.Musze poszperac w necie moze to juz jakas choroba:crazy::-D:-D:-D:-D:-D:-D
MrsF-milego masazu nie tylko ramienia;-);-);-)I zapraszam do mnie na takie polerowanko jak Cie kiedys znowu najdzie hihihi.Mam 1 nieuzywany pokój do ogarniecia.
A moja Kajuska chyba jeszcze nie zauwazyla ze maco miedzy nózkami;-)fakt nic jej nie plywa w wannie prócz zabawk wiec nie ma za co ciagac hehe
Dorota gonie na zamkniety
Moja baba sie obudzila mykam
 
reklama
Witam!
W końcu wczoraj dostałam @ i jest ciut lepiej z moimi nerwami, ale wczoraj to była masakra. Myślałam, że wyjdę z siebie i to bez jakiegoś konkretnego powodu:wściekła/y:. Zamknęłam się w łazience i po dłuuuugiej kąpieli trochę przeszło. Zuzia chodzi coraz lepiej, potrafi juz się zatrzymać i zmienić kierunek a najlepsze jest to, że jak siedzi to nie umie sama wstać więc raczkuje(!!) do miejsca gdzie może się czegoś chwycić. Bardzo się cieszę z tego powodu:-)
Niekat w prostych włosach wyglądasz zajebiaszczo!!! Bardzo mi sie podoba Twoja nowa fryzurka!!:tak: I cyce też, chociaż na moje nie narzekam:rofl2:
Agunia ślicznie Ania wyglądała, torcik też fajny. jak się samemu zrobi to zawsze lepiej smakuje:tak:. A co do biustu to masz duży a schudnięcie za bardzo nie pomoże - nie obraź się ale uważam że masz źle dobrany stanik - zajrzyj na stronę LOBBY__BIUŚCIASTYCH:) - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl tam dziewczyny Ci pomogą, ja tez tam zagladam:tak:
Siwona przykro mi z powodu teściowej.
MrsF zwolnij trochę bo sie wykończysz tym tempem:tak:, nie bierzesz sobie za dużo na głowę?? Podziwiam Cię jak sobie dajesz radę z tyloma rzeczami:tak:
Darinia witaj znowu i wpadaj częściej!! dawno Zuzi nie pokazywałaś!:tak:
Befatka moja też nie zauważyła aby coś miała między nogami:-D
 
Tosieńkom, Marcelkowi i Zuzi dużo słoneczka :-):-)

Ciekawe co z Stefanną, Skabą, PM???:confused::confused::confused: O Sabinci nie wspomnę a Nikoś juz za chwilę ma roczek...
 
A torcik fuj.. slodycze sa be-zartowalam ;-);-)ale musze sobie takie fazy wkrecac bo inaczej jest ciezko. J sie ze mnie nabija bo w godzinach wieczornych chodze ogladac jedzenie tzn .otwieram lodówe ogladam co bym tu zjadla , szybko zamykam i uciekam.Tak potrafie kilka razy.Musze poszperac w necie moze to juz jakas choroba:crazy::-D:-D:-D:-D:-D:-D
to jak juz znajdziesz to mi podrzuć linka bo i ja na to cierpie:-D;-):-D:rofl2::-D
 
hej
Agunia super foty.
Mrsf to zagladnij do mnie jak juz wpadłas w wir sprzatania;-)
Siwona bardzo mi przykro z powodu teściowej:-:)-:)-(
Asze to rodzinka odetchneła z ulga ze dostalas @;-):-D

Kondzik dzisiaj spał po 8:rofl2: własnie niedawno wstał:tak:i teraz sadzi klocka:sorry2::-p
 
Sto lat dla wszystkich miesięcznych Jubilatów! Już niedługo zaczna sie roczki :-)

Zgłaszam się zasmarkana, kaszląca, z gorączką. Leżałam wczoraj plackiem, podeszła do mnie Irenka, przytuliła i powiedziała: wsiśtko będzie dobzie, moja mała :-D Tak to ja mogę chorować ;)

Poczytałam tylko kilka ostatnich postów, bo koniecznie chcę napisać ze dwa zdania, a tu albo czytanie, albo pisanie bo młody za chwilę sie obudzi.

niekat,
śliczna fryzurka! mi podobaja sie obe wersje, może dlatego że podobnie jak MrsF zawsze marzyłam o lokach :) Biust marzenie, jak ja bym chciała taki mieć, buuu... (a tu powoli zaczynam wracać do mojego AAAAA...)

agunia, torcik apetyczny a Anulka śliczna!

mrowa, Jac uwielbia się ciągnąć za wszelkie wystające elementy :) Cóż, facet...

Befatka, ja też oglądam jedzenie, ale u mnie to nie siła woli tylko marzenia, że jak skończe karmić cycojada to będę mogła to wszystko pożreć :tak: bo póki co drakońska dieta. Tyle że jak zacznę się opychac to znowu waga skoczy.

siwona, życzymy zdrowia Twojej teściowej. Może jeszcze uda jej się wrócić do lepszego stanu.

Wszystkim chorującym życzymy szybkiej rekonwalescencji!

U nas też jakaś ciężka ta zima. W piątek byliśmy na pogrzebie kolegi, 35 lat, chorował długo i tak na prawdę nie wiadomo na co. Zostawił żonę i 5-letnia córeczkę.
O chorobach nie wspominam nawet. My ciągle zasmarkani, kaszlący, nie mogę zaszczepić młodego bo ciągle jest zasmarkany albo ktoś obok choruje. Wczoraj moja przyjaciółka kończyła 30 lat, dzwoniłam do niej a ona płacze, bo jej 3 tygodniowy synek ma zapalenie oskrzeli. Póki co są w domu, ale wisi nad nimi szpital. W przedszkolu dziś są tylko Irenka i Rozalka, reszta leży w domu. Mój mąż sobie chlapnął gruntem do ścian w oczy i od wczoraj chodzi jak czerwonooki kret. Ech, byle jakos przetrzymać do wiosny!

A u nas działania mieszkaniowe idą pełną parą, licze na to że za trzy tygodnie sie przeprowadzimy. Powoli się pakujemy, wywieźliśmy już kilka kartonów książek. Skąd my mamy tyle rzeczy?:szok:

Sciskamy wszystkie marcowiątka z lutowo - kwietniowymi przyległościami :)
 
ej dziewczyny ile wg Was powinnam odczekać z pobieraniem krwi Marcela od zachorowania na ospę??jak mam to liczyć w ogóle?? od zachorowania czy od doapnięcia ostatniego strupka?? czy od ostatniego wysypu??nie wiem kurde sama:-(nie chciałabym znów rpzekłądac wizytu alergologa a mamy 10 lutego i wg tej daty jutro powinnam mu zrobic badania zeby były wyniki na czas.....
 
no nic - juz sie dowiedziałam że musze odczekać 2 tygodnie od wyleczenia:-(czyli jeszcze z miesiąć.... cholera - musze znów przełozyć wizyte:crazy:
 
reklama
asze-Coś ty,nie obraziłam sie;-) Mam ogromny problem z doborem stanika,przyznaję,te dla mamy karmiącej nosze po domu,ale wtedy mam biust prawie na podłodze:-D musze się chyba do triumpha wybrać,fakt,drogo jak cholera ale może znalazłabym coś dla siebie...Muszę poczekać aż jakiś większy przypływ kaski będzie;-) Co do forum,zaraz tam zajrzę,może coś ciekawego się dowiem;-) dzięki:*
 
Do góry