reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Ja do Tymona nadal wstaję ok 6 razy w nocy bo dziad jeszcze 3 razy potrafi zjeść i ze 3 się obudzi "ot tak".

U nas niestety to samo wiec wieczorami dlugo nie posiedze i czasu starcza mi wlasciwie na poczytanie jednie...:-( U nas prob przepajania jeszcze nie bylo ale kpilam Zosce smoka i myslalam, ze sie nabierze bo bardzo ladnie go ciagnela po kolacji ale w nocy niestety glebokie rozczarowanie ... bo smok co prawda byl ale i jeszcze wiekszy ryk po nim :-( Nawet mi sie probowac nie chce ponownie.

Kasik milo, ze starszy zaczyna Ci sie rozgaywac. Wiem jak to ciesz bo moj tez pozno zaczal. Do dwoch lat to wlasciwie milczal a rozgadal sie zupelnie niedawno i teraz trudno juz go czasem uciszyc ;-)

A co do przedszkoli to tez zaczelam ostatnio sprawdzac mozliwosci. U nas o tyle trudniej, ze czesta zajecia sa w nich prowadzone w dialekcie a tego to Julkowi i Zosce chcialabym oszczedzic. Jak maja byc wrzucone w obcy jezyk to niech juz to bedzie pozadny i czysty niemiecki.

No i wybaczcie, ze tak ogolnikowo :-(
 
reklama
Hej kobitki:-D nie dam dzisiaj chyba już rady odpisać na wszystkie posty...Padam z nóg,ćwiczyłam dzisiaj 20minut na orbitreku i jestem padnięta:-D Jutro postaram się nadrobić,wybaczcie:-( kurcze wiecie co wam powiem...Anulka dzisiaj skończyła 10 miesięcy a ja nawet nie mam pojęcia kiedy to zleciało...Normalnie czas leci jak z bicza strzelił...ehh buziaki dla was i maluszków.Widzę że u większości ciężkie nocki...Dziewczyny trzymajcie się,z czasem napewno maleństwa dadzą wam pospać.Siły i wytrwałości życzę:-) buziaki:-)
 
dla Zuzi i Julczki buziaczki :-*****

Kasik to kamien spadł ci z serca ze Arek sie rozgaduje:tak:
Mrsf to miałas dzien na najwyzszych obrotach;-):-pwidze z eimiona masz juz wybrane dla kolejnych potomków;-) a jak starania ida?;-):-D
Giza zdrówka dla was:happy2:


ja tz dołacze do tych co często musza wstawac:wściekła/y: Kondzik budzi sie sredniu z 6razy na cyca a nawet częściej i jak tu sie wyspac:confused::confused::confused::confused::confused:
 
Buziaczki dla Julki, Zuzi i zaległe dla Ani

Kasik spokojnie jak Arek pójdzie do szkoły to już na pewno będzie gadał jak najęty i zdążysz już zapomnieć że się o to martwiliście. :tak: I bystry jest jak już literki poznaje :-)

Ninja, Mrówa ja też mam tyle pobudek co Wy. Baśka ostatnio to najdłużej śpi dwie godziny pod rząd. W nocy oczywiście, bo w dzień to dwa razy po godzinkę. Ja się chyba z nią wybiorę do jakiegoś lekarza tylko nie wiem jakiej specjalności. :confused:

Giza ja też właśnie tę przychodnię państwową to mam na osiedlu a do tej prywatnej to jadę do centrum Poznania około 12 km, więc jak są korki to nawet godzinę. No ale tam też mogę się rejestrować na ten sam dzień a mogę na za miesiąc, jak mi pasuje :-) Mam nadzieję że szybko wyzdrowiejecie.:tak:

MrsF taki napięty grafik :szok: dobrze że chociaż są weekendy, bo byś sie zapracowała na śmierć. Wszystkiego Najlepszego dla męża! A bliźniaki coraz częściej się rodzą, więc szanse chyba macie... W każdym razie plany masz godne podziwu :-) Ja jeszcze Baśki nie zapisałam do przedszkola, bo będziemy się w tym roku przeprowadzać i na nowym miejscu jest jedno przedszkole chyba na kilka wsi :dry: a najgorsze że Ala będzie musiała to przedszkole tutaj opuścić, a tak jej się podoba.

Cicha a Julek ma na codzień kontakt z niemieckojęzycznymi dziećmi i rozumie wszystko? Ja planuję Alę zacząć uczyć niemieckiego jak będzie miała 4 latka, bo teraz to się nie potrafi skupić jeszcze. A jak pójdzie do szkoły to będzie mieć pewnie angielski, bo chyba teraz we wszystkich podstawówkach u nas od angielskiego zaczynają.
 
Ninja, Mrówa ja też mam tyle pobudek co Wy. Baśka ostatnio to najdłużej śpi dwie godziny pod rząd. W nocy oczywiście, bo w dzień to dwa razy po godzinkę. Ja się chyba z nią wybiorę do jakiegoś lekarza tylko nie wiem jakiej specjalności. :confused:
Ja też nie wiem jak się nazywa taka specjalność ale wiem, że to musi byc lekarz co nakopie Nygusom do tyłka, żeby spały, hahaahahahaahaha :-p
Trochę mi ulżyło, bo już myślałam, że tylko moje dziecko takie udane z tym spaniem... :sorry:

Giza - to społeczne przedszkole. Innego u nas na wsi nie ma ( a i tak 3 km do niego bedę miała - no ale dziadek bedzie woził i odbierał ;-))
 
ja juz pisałam na "kotku.." MArcel ma ospe i pewnie to było powodem jego nocnych rzucanek któe tak miedzy anmi w mneijszym stopniua le ejdnak powtórzyły się i dziś w nocy.... łukasz to nawer sie nie kłądł ze mną tylko do razu kanapę sobie poscielił.... krostki ma na razie w małych ilosćiach ale w miejscach ze aż się rumienić trzeba przy smarowaniu:-pja na razie do konca tyognia w domu siedzim.
Wczoraj powiedział do babci - baba obama:-Di tak już zostało;-):-):-p
 
No ja na szczescie wstaje tylko 2razy dziewczyny wspolczuje wam ja bym chyba oszalala moj sie budzi tak o 1 a pozniej o 6 i spimy pozniej do 8-9.
A mialam sie zapytac ile razy wasze dzieciaczki spia w dzien bo moj tylko raz idzie spac o 12 i spi do 15 a pozniej juz 18-19 na noc czasami cos mu odbije i wstanie o 21 tak jak wczoraj ale poszedl grzecznie spac o 23
 
MrsF- to bylas troszke zabiegana. Imiona juz sa dla wszystkich juniorow. Wiec staracie sie juz???

Dziewczyny wspolczuje wam tego wstawania tyle razy w nocy :szok: Ja to bym chyba puzniej spala caly dzien. Ja juz myslalam ze maly zacza przesypiac nocki no ale znowu od czasu do czasu sie obudzi ale to raz w nocy i tak mi ciezko rano wstac a co dopiero tyle razy co niekture z was wstaja. Podziwiam was kobitki!
A w dzien to moj spi tak 2 albo 3 razy. Wstaje przewaznie 6:30-7 no i tak o 9 juz jest spiacy to spi tak pol godziny-godzine no i puznije jak pujdzie kolo 1 to tez tak z godzine pospi, i puznije kolo 5. A jak o 1 nie pujdzie spac tylko kolo 3 to juz puznije o 5 nie idzie.

Maly sobie drzemie a ja szukam jakiegos przepisu na tort urodzinowy dla niego. Bo tak sobie wymyslilam ze sama mu zrobie tort urodzinowy. No ale boje sie ze nie wyjdzie, wiec najpierw wyprubuje na meza urodziny bo ma 15 lutego :-)
 
reklama
Ale cos czuje ze Ula, Tomek, Elizabeth i George juz sie powoli skradaja na ten swiat ;-):-D

Hahaahah,a ja myślaąłm, że tylko ja miałam taki film, że wiedziałam, że bedzie Tymon jak nawet jeszcze mojego męża nie znałąm :-D:-D:-D:-D:-D:-D. Za 2 lata będzie chyba Bruno. :-)


Dusia - ja już się przyzwyczaiłam - ale jak wstaje więcej niż 5-6 razy to mnie to wkurza...

Dorotaa - Tymon śpi od ok. 11-12 a potem od ok. 16-17.
spać na nockę idzie o 20-20.30. Wstaje o 07.00-07.30
 
Do góry