reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

weronika przykro mi z powodu dziadka(*)(*)(*)-a co do tego zdarzenia to być może właśnie tak jak piszesz
doristo fajnie że jestes usatysfakcjonowana tym co zaproponowali w pracy:happy:
pmja też bym powtórzyła to badanie
beti dzięki za życzenia:tak:
ewa ja mam teraz okres strasznie regularny-zawsze tego samego dnia miesiąca
anetka no to rzeczywiście wam się przytrafia niezle;-)
asze fajnie masz z tą koleżanką:happy:

a my juz prawie wychodzimy z tych nieszczesnych chorób-od wczoraj Gabi juz o niebo lepiej:tak::tak::tak:
 
reklama
co do bóli głowy to ja mam od 3 dni:-:)-:)-:)-:)-:)-(
Doris super ze przystali na twoje warunki:tak::-)
Weronika mnie sie wydaje ze to mógł byc dziadzio i przyszedłs ie z wami pozegnac :tak: buziaki na 200-tke;-)
a sucha buźke moze miec od ogrzewania i suchego powietrza aj sama mam teraz gorsza skóre na twarzy niz zwykle mimo stosowania kremów :-( Kondzik zreszta tez:dry:
Niekat mam nadzieje ze jak marcello załapie ospe to przejdzie łagodnie:tak:mi lekarka mowiła ze u małych dzieci (Kondzik miał wtedy 2-3 miesiace) ospa przechodzi strasznie:-( mi pwoiedziała ze najlepszy wiek to 3-6 lat i u nas sie to sprawdziło:tak: ale wiem ze sa wyjatki i trzeba sie tego trzymac;-)

Buziaki dla Gabryni :-*************


a Kondzik mnie dzis obrzygał :wściekła/y::no: i załapał katarek:-(
 
Weronika, współczuje, jeśli tylko kogoś nam zabraknie to czujemy taki smutek i pustkę, a z tym garażem to Ci sie pewnie wydawało bo tęsknisz za dziadkiem i chciałabyś by przyszedł sie pożegnać :)

niekat tak to niby jest że młodsze lżej pzrechodzą i pewnie u nas też by tak było gdyby nie zapalenie oskrzeli u Ali, dostała antybiotyk co całkowicie osłabiło jej organizm, nie mamy ani jednego wolnego miejsca na ciele bez kropki, nawet w buzi ma. Ale u nas już tylko lepiej bo mamy za sobą swedzenie i drapanie się :)

No i są różne zdania, kąpać nie kąpać, sama nie wiedziałam nie kąpałam, a dziś lekarka powiedziała żeby włożyć do wanny namydlić i spłukac prysznicem, a na głowie smarować spirytusem, by nie psuć włosków od pudru płynnego

No i nasłuchałam się tych opowieści o ospie, że niby jak dobrze nie przejdzie dziecko to potem może jeszcze raz przechodzić, albo złapać nie daj boże półpasiec, ech nie wiadomo w co wierzyć , jeśli ktoś by mi powiedział czy szczepic na ospę to jak najbardziej jestem za , wtedy dziecko lżej przechodzi i drugi raz nie choruje.

Ala mimo wszystko jest pogodną dziewczynką stająca na głowie hihi bardzo lubi muzykę, i nawet tańczy :)
A jak wasze dzieciaczki z muzyką ?
 
Ja wpadam tylko powiedzieć, że padam:baffled: Chłopaki nie chcą mi ostatnio spać, Emi przeżywa apogeum lęku separacyjnego, a Błażej od dwóch dni wpada po południu w taką histerię, bo dostaje już drugi dzień karę za dokuczanie bratu:wściekła/y: Kończy się na tym, że Kudłacz piszczy w kącie, a Kurduplo solidaryzuje się z nim i mamy stereo:angry:
Zdrowia życzę dla Was Kobietki i dla dzieciaków:tak:
Widziałyście to ogłoszenie na górze?:szok:
Dziś w wiadomościach mówili, że w trakcie samego finału wośp z pośród zbadanych przy tej okazji dzieci we Wrocławiu aż 12 dzieci trafiło do kiliniki od ręki z rozpoznaniem nowotworu:-:)szok:

Idę spać popiszę z Wami jak będę w lepszej kondycji:sorry2:
 
Amie, dawno nie zaglądałaś. Cieszę się, że do nas wróciłaś. Może teraz na dłużej?
Kra, ja badałam Przemka w ramach badań przesiewowych sponsorowanych przez McDonalda Fundacja Ronalda McDonalda Ostatnio jak byli we Wrocławiu, to Milenka była za mała, ale i z nią się wybieram. Szkoda, że nie wiedziałam, że teraz WOŚP robił takie badania. A jak byłam z Przemkiem, to wiem, że kilkoro dzieci z jego żłobka dostało wtedy skierowania do specjalistów, bo były jakieś nieprawidłowości. Więc zdecydowanie warto zbadać dziecko.
 
weronika- wyrazy wspulczucia
[*]

mrowa- oby bol glowy przeszedl. Tez tak mialam w tamtym tygodniu az mi nie dobrze bylo i tez chyba tak przez 3 dni i takie dziwne zawroty glowy, niewiem odczego to. Ale przeszlo. Moze cie zawialo??? albo poprostu migrena.

kra- no to wesolo masz z tymi swoimi kudlaczami i kurduplem haha

Doris- to super ze wracasz do pracy! No i ze dostaniesz tyle pieniedzy co chcialas, super!
 
mrowa jak dziś główka?pewnie po przespanej nocy mineło!:tak:
kra to masz wesoło:tak:,no ale jakos trzeba sobie radzić z dwójką:tak:
amie witaj ponownie!
niekat też myślę że lepiej jakby Marcello przeszedł tę ospę..A i miałabyś z głowy;-)
doris no i przystali na twoje warunki..super!To teraz powrót do pracy:szok:;-):-D
U nas narazie ok.,Tosia jeszcze czasem zakaszle w nocy..ale poza tym to ok.
Ksiądz niby miał wczoraj do nas dotrzec,ale nie dotarł..więc dopiero w sobote ma dokończyć..To i nawet dobrze..bo (mam nadzieję) że Piotrek też będzie w domku:tak:
No i juz bym sobie choinkę rozebrała..
A co do tych badań.(WOŚP)..to faktycznie..:no:..,lekarze rodzinni wiele objawów bagatelizuja..niestety:-(. Szkoda ze nie mieszkam koło Wrocławia,bo też pewnie zgłosiłabym sie z Alexem na takie badanie..Bo wątpię że gdzieś bliżej mnie coś takiego zrobią:-(.. Tak sobie myślę ,że moje dzieci..(jak i ich tatuś) mogą być w jkimś stopniu obciązeni..,bo babcia ma nowotwór..,dziadek też miał..(tj.rodzice Piotrka)..Brrrrr! ale wolę już o tym nie myśleć...
Tosia ucichła..pewnie zasypia...obniżyłam jej w turystycznym na sam dół,bo jak stanęła na jakiejś zabawce,to miałam wrażenie że zaraz wyleci:szok:..
Dziś mam auto..to pewnie jakis wypad do którejś z babciów;-)
 
hey!dzis Marcel obudził sie w nocy o 00.45 i tak sie tłukł i marudził ze Łukasz nie wytrzymał i poszedł spac na kanape do drugiego pokoju.... z przeklenstwami na ustach niestety:-(no ale najgorsze było przede mną...nerwowo ledwo wytrzymywałam i pare razy cisnienie mi się podniosło niebezpiecznie bo co juz myslałam że przysypia to on wstawał stekając jak stary i chwile siedział po czym rzucał się na mnie i wtulał w obojczyk z rozpędu albo na poduszkę...perpetuum mobile normalnie:no:nie wiedziałam co mu dolega.Niby cały dzien nie robił kupki ale nie widziałam żeby bolał go brzuszek i w sumie miał miękki.Podejrzewałam ząbki górne bo smoka wypluwał i wkładał sobie do buzi na zmianę.przy tym wszytskim nie był szczególnie rozplakany.Widac było że jest spiący ale jakoś nie mógł zasnac, wyciszyc się.otworzyłm okno bo sobie pomyslałam że może mu duszno... przewinełam pieluszkę (zdąrzyłam zapiąć rzepy w pieluszce i szybciutko odłozułam go do łóżeczka z niezapietym body bo mi się zrobiło słabo i myslałąm że fiknę:szok:)ehhh ta noc była beznadziejna.Zasnał w koncu nad ranem z twarzą w poduszce i w poprzek łózka.Ja zdązyłam odpłynąc a tu tel mi dzwoni na pobudke do pracy:wściekła/y:Marcela nie wzruszyło i podejrzewam że pospi mamie do 9.00:shocked2:
jutro za to biorę wolne do piatku (jutro badania a w czwartek alergolog ) i będę spała ile sie uda.Na razie jestem blada że wszyscy pytaja mnie o samopoczucie a kawa juz druga przede mną stoi:cool:
 
hej kobietki! Co dzis planujecie? ja wybieram sie na badania no i dom troche ogarne. Pranie tez mi sie nazbieralo.Flilpka od wczoraj noga boli bo utyka i nie chce stawac na niej. pewnie zle stanal albo na jakiejs zabawce jak stal to mu noga ujechala. Zobacze czy mu przejdzie a jak nie to nas ortopeda czeka. Maz dzis za praca maratonik znow robi. Buziaczki dla marcowiatek i Zdrówka :-* Miłego dnia Wam życzę :-)
 
reklama
Hej kobitki:-) jak tam dzień mija??U nas dobrze...Ania wariuje jak zwykle...wczoraj zaliczyła upadek prosto na główkę...:-( normalnie zawału przy niej dostanę;-) Dzisiaj ma dojść do mnie orbitrek do ćwiczeń:-D także będę szaleć:-D hihi kurcze ale ten czas leci...Równiutkie dwa miesiące nam zostały do roczku...Starzeje się normalnie;-)hihi Buziaczki dla was...Kurcze żadna z was naprawde nie wie kiedy pity powinny dojść???????Pytałam o to kilka dni temu...albo wczoraj albo jakoś tak:-(
 
Do góry