reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

hej
Kasiu katarek i akszel mzoe byc przy zabkach ale tez warto sprawdzic czy tez sie cos nie rozwija:-(
Iza ja bym napewno zadzwoniła do sanepidu i nawet państwowej inspekcji handlowej :tak:
My w jednym sklepie mieliśmy takiego nawiedzonego klienta który złośliwie zadzwonił do PIH-u i przyszli na kontrole ale nic nie znaleźli bo było wszystko ok:tak:

dobra zmykam zaraz i zabieram szkraby na polko:-)
 
reklama
MrsF - kobieto wypocznij troche bo padniesz!!!!:szok:
Mamma- o kurcze - zdrówka dla dzieciaczków a zwłaszcza dla Gabi:wink:
Beti - poszłaś na całość!!! Takie posty to tylko od Ciebie moga wyjść :-):rofl2:
Asia - no nareszcie się odezwałaś, gdzie nam przepadłaś na tak długo:confused::confused: Basia odważna babka, moja to raczej ostrozna, boi sie tyłka ubić :-D:-D
To kiedy starania o trzeciego Bejbi?? i zazdroszczę braku @ choć i teraz na najbliższy czas też sie z nią pożegnałam ;-):huh:
Anetka - no to super, na reszcie dobre wieści, a choć podwyżke dadzą :confused::evil:

właśnie sie dowiedziałam że dziadek zmarł o 12 :sad::sad::sad:
nie dam rady odpisać więcej
 
Weronika przykro mi z powodu Twojego dziadka.
My na razie chyba jednak poczekamy ze staraniami do przeprowadzki, a potem to tez nie wiem czy tak od razu mi się uda zajść, z Baśką się udało po trzech miesiącach prób :tak: a rzekomo im jest starsza kobieta tym trudniej.

Befatka mam nadzieję że Ci się poprawi nastrój, ja też ostatnio cały czas przybita chodzę...

Iza mi się jeszcze taka sytuacja nie zdarzyła, tzn. z artykułami dla dzieci, kiedyś za to kupiłam jogurty z dobrą datą ważności i miały pleśń niebieską :baffled: ale nic nie zrobiłam w tej sprawie

Anetka 20 dni wolnych... szczęściara z Ciebie :-)

Ninja właśnie na tym zdjęciu to była figura poporodowa, teraz mam 10 kilo mniej, Baśka mnie skutecznie ostatnio odchudza.

Mrówa to Kondzik wypróbowuje mamy cierpliwość? ;-)
 
Co tam u was kobitki??Ja dzisiaj drugi dzień na dietce:-) mam nadzieję że szybko to wszystko zgubię,choć wiem że czeka mnie ogrom pracy nad sobą...:-(
 
reklama
:blink:Hej!
U nas wszystko ok, dzieciaki na szczęście zdrowe, dokazują aż miło, tzn, bardziej Zuzia:-) Milo ma już swoje zajęcia więc mnie tak nie absorbuje, właśnie czyta HP i Zakon Feniksa, co robi prawie cały dzień:-). Była u mnie dzisiaj siostrzenica, zajęła się Zuzią więc nadrabiałam porządki. A po południu byłam u kumpeli - pojechałam wózkiem a Małżon musiał po mnie przyjechać tyle mi ciuszków naszykowała po swojej Meli:tak:, Co najmniej pół roku nie muszę nic kupować, a potem pojadę po następną partię:-), co nie oznacza, że nie będę zaglądać na allegro:zawstydzona/y::-p:rofl2:
Weronika bardzo mi przykro
[*]
[*]
[*]
Asia zazdroszczę figurki, mogłabym mieć taką jak Ty na zdjęciu:-)
Anetka super wieści:tak::tak:
Beti szacun:-) chyba nikt nie ma wątpliwości co do ilości królowych???:rofl2:
Befatka buziaki:-) na poprawę nastroju:tak:
MrsF kobieto jak Ty wytrzymujesz w pracy taka niewyspana??:confused:
Buziaki dla okołodzisiejszych solenizantów:-):-)
A niedługo zaczynamy świętowanie roczków!! Ale to zleciało....
 
Do góry