reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Ona ma cały czas gdzieś tak 38.5 w okolicy...nie wiem czy mnie w szpitalu nie wyśmieją że z ząbkującym dzieckiem zawracam gitare...ehh mam nadzieję że coś się poprawi...już raz sie przebudziła z krzykiem a o 22.30 zasnęła...bidulka widać że się męczy,oczka ma takie nierzytomne,jak się wtula to taki flak z niej że tak to powiem...ma przebłyski super humorku i wtedy gaworzy,bawi się i potem nagle płacz jest niesamowity,wtula się we mnie,pociera oczka i tak mogłaby cały dzień a jak ją kłade to przeraźliwy krzyk jest:-( jestem załamana:-( to nasza pierwsza choroba wsumie tak poważna bo wcześniej to jak miała lekką gorączkę po jednej dawce nurofenu przechodziło a tu od wczoraj ją to g....trzyma...ale zauważyłam że jej kieł się przebija a ponoć to najgorszy ząbek....
 
melduję że kawka u kasik była pyszniutka!!!no i te pierniczki:tak:okazało się że babka jest super w co zresztą nie wątpiłam ani rpzez chwilkę;-)juz jestesmy umówione na wakacyjne spotkanko a moze uda się zgromadzić wiecej bb - mamusiek bo takie zloty bardzo polecam - tematów rpzeciez nam nie braknie do rozmów;-):-)
weronika śniłas mi sie kochana z brzusiem a byłaś taka rozpromieniona że aż miło było patrzeć:tak::-)
 
Witam!
Czytam, ale nic nie pisze bo mam podły nastrój, dostałam @, czuje się fatalnie, dawno nie było tak źle:baffled: Zuzia zdrowa, katar wrócił na jeden dzień ale po kropelkach przeszło. Mam nadzieję, ze nie wróci. Teraz moje duże dziecię spaceruje z małym a ja piję kawkę:happy:, zaraz idziemy do sklepu, trzeba coś kupić bo małżon ma dzisiaj urodziny:-), pogoda sliczna, słoneczko świeci, mróz trzyma, oby wybił wszystkie tałatajstwo fruwające w powietrzu!
Bardzo Wam dziewczyny zazdroszczę spotkanka, oj chętnie bym was poznała na żywo:-)
Wszystkim chorowitkom dużo zdrówka!!!
Weronika dasz radę!!! jesteśmy z Tobą!!
Skaba jak dzieciaki?
Ninja jak Tymon? Lepiej?
Spadam bo dzieciaki wołają, coś mi krótka ta wolność była....
 
Asze buziaki dla ciebie :-******* głowa do góry i złoż męzowi zyczenia ode mnie na urodzinki :tak::happy:
Niekat powiem szczerze ze niewatpie w to ze jestescie super dziewczyny;-):-D:rofl2:
Giza a jak dzisiaj Milenka?


Kayu i Martynko buziaki dla was na kolejny miesiaczek :-******
 
Dziewczyny doradźcie...ja juz nie mam sił:-( podaje małej nurofen,paracetamol w czopkach i owszem spadła jej temp.na noc a teraz znowu rozpalona siedzi:-( ja już nie wiem jak jej pomóc...czyszcze jej nosek a ona za chwilkę cała zasmarkana:-(
 
Agunia najlepiej skontaktować się z lekarzem:tak:
Mrówa dzięki:-), od razu mi lepiej:-)
Wszystkim solenizantom dużo zdrówka i słoneczka:-)
 
Zdrowka i radosci dla Kayusi i Martynki:-)
niekat-dzieki wielkie :-):-):-)
asze- zycze ci dzisiaj usmiechu na twarzy i wszystkiego naj dla mezulka:-)
Ja jeszcze wczoraj poslalam m do apteki po pulmex i Domis nawet spoko bo katarku prawie nic nie ma ale Arecki to taki smarkaty ze hej ale krzyczec ma sile wiec nie ma jeszcze tak zle:-D
 
reklama
przez te wolne dni od pracy ciągle mam wrażenie że dziś sobota :-)
dziękuję za wsparcie z remontem wiem wiem ciężko będzie ale już na moją łazienkę nie mogę patrzeć całe szczęście że rodzice zaprosili nas do siebie na czas remontu a że mieszkamy 5 minut spacerkiem od nich nie będzie tak źle;-) chyba:sorry2:
niekat kasik - super że spotkanie się udało :-) a dzieciaczki na zdjęciach wyglądaja zadowolone
asze- życzenia dla meża:-)
rodzinka zrobiła sobie drzemkę to lecę poprasować
zdrówka dla choróbek trzymajcie się ciepło :-)
 
Do góry