reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Hello
Witam prosto z łóżka:-D, korzystam póki mogę. Teściowa wzięła córcie na spacerek a ja się położyłam aby się pod kurować. Mam tylko nadzieję, że na Tosie nie przejdzie. Głos mam o 5 tonów niższy także mówię śmiesznie :-D. Czosnkiem wali mi w całym domu, bo pomysłów na leczenie brak. Póki co to stosuję calcium+vitaC i sos mocno czosnkowy :-D:-D:-D. Ale rano wstałam ogarnęłam siebie, Tosiaczka i mieszkanie i teraz z czystym sumieniem mogę sie położyć.
Zdróweczka dla wszystkich złapanych w sidła chorósbka. No i jak zwykle zapomniałam wczoraj o maluszkach kończących kolejny miesiączek (przepraszam:zawstydzona/y: buziaczki dla Was :-**). Buziaki dla maluszków na kolejne miesiące :-*****
 
reklama
100 lat dla Wszystkich solenizantów!!!!!!!!

DZIĘKI babeczki za gratulki!

PM -
to wyjazd się udał, super że wypoczęliście a i do 13 w łóżku :szok: tylko pozazdrościć:tak::-)
Anetka - to bierzcie się i Wy do "roboty" ;-) będzie mi raźniej:-D:rofl2:

Wy się obijacie a ja mam już dość, ciągle sprzątam a tego nawet nie widać:baffled: jeszcze musiałam lecieć kupić tłuczek do ziemniaczków bo nie wiem jakbym obiadek zrobiła:nerd:
i już doopa z mojego pisania bo Brzdąc mi łazi po pokoju i wspina się po ścianie i musze co chwila odchodzić od kompa :dry:
Może wieczorem dam radę więcej coś skrobnąć :zawstydzona/y:
 
Buziaczki dla Solenizantów !!
padam dziś wybierałam kafelki do łazienki :-(wybór jakie kto chce ale co zrobić z moją łazienką jak to takie małe :wściekła/y: w końcu coś wybrałam i od poniedziałku zaczynamy ;-) jednej strony super bo w końcu jakoś będzie wyglądać z drugiej to zły moment na remont i będziemy musieli jakoś się z organizować;-)
PM - kochana dużo zdrówka :-)
 
U nas nadal bardzo źle:-( gorączka przechodzi tylko na chwilkę:-( nasza lekarka potwierdziła,gorączka od ząbków a kaszelek od zalegającego katarku bo jej cieknie z noska.Straszna maruda z niej,ja już nie mam sił...Uspokaja sie tylko na rękach:-( idę się troszkę zdrzemnąć w obawie przed nocką:-) wczoraj wyglądało tak: usnęła o 24,pobudka od 1.20 do 2.30 potem kolejna pobudka o 4 i obudziła się o 7.30 i non stop płacz:-( oby jutro było lepiej,trzymajcie kciuki.Spróbuję coś wieczorem jeszcze skrobnąć do was:-)Buziaczki dla kolejnych solenizantów.
 
Witam właśnie wróciłam z pracy i trochę podczytuję Was
darinia nie chcę cię straszxyć ale w tamtym roku ja też miałam tylko łazienkę remontować a rozprzestrzeniło się na połowę mieszkania-powodzenia i współczuję bo na samą myśl o remontach to mi się "cementem"odbija;-)
weronika ty się moja droga oszczędzaj i nie szalej tak z tym sprzątaniem i zgadzan się z dusią ze raz dwa pozbędziesz siępieluch:tak:Gratulki raz jeszcze!
siwona pm zdrówka kobitki!!!
mrowa i jak tam-Mela po wizycie zadowolona?;-)
kasik niekat pewnie popijacie kawkę teraz-udanego spotkania!!
dorotaaa i jak po chrzcinach?
OCZYWIŚCIE NAJ NAJ DLA DZISIEJSZYCH I OKOŁODZISIEJSZYCH MALUSZKÓW!!!
 
weronika my sie staramy dosc czesto a tu doopa bo juz drugi miesiac sie nie udalo. Chyba troche zluzuje poprostu i co bedzie to bedzie bo z Fifim szlismy na żywioł i niech teraz tez tak bedzie :-)

darinia ja mialam remont łazienki z pol roku temu. Nie zycze nikomu miec malego niemowlaka i remontu jednoczesnie. Tak mnie wszystko denerwowalo ze szok, co posprztalam to sie nanosilo, wszedzie pelno gadzetow remontowych wiertarki mlotki itd Mam dosc remontow. Dwa tygodnie bylam bez pralki i cieplej wody. ja jestem chyba uzalezniona od cieplej wody i pralki i prysznica :-) Życze Ci żeby szybko sie skonczyl remncik a efekt byl doskonaly :-)
Zdrówka chorowitkom. u nas dzis spokojny dzien i do konca roku z mezem mamy wolne wiec moze wyjdzie jakis Geniusz :-)
 
Mamma zadowolona a jakze mogło byc inaczej ksiedzu dała pierniczka;-)
a jak tam wasze remonty wymalowaliście pokój?
Darina chyba nikt nie lubi remontów:sorry2:oby szybko sie skończył:tak:
Weronika tak to juz jest na swoich 4 katach;-) ja nonstop cos sprzatam podnosze a skutku niewidac:-p:-D
PM to wypoczywaj i kuruj sie:tak:
 
Ja już nie wiem jak mam pomóc małej:-( dostaje nurofen,o 17 dałyśmy jej z mamą czopka paracetamol i nadal ma temperaturkę:-( nie wiem nawet jak wysoką bo nie daje sobie zmierzyć ale jest bardzo ciepła...aż się boję nocki...ale naszczęście ma przebłyski dobrego humorku i teraz krzyczy z łóżeczka gagadada:-)no i jak narazie apetyt ma...
A tak odnośnie dzidzi...ja bym chciała już drugą ale nie stać nas na to...Jak będziemy juz mieć kredyt na mieszkanie to może wtedy się postaramy bo teraz to na wynajmie odpada drugi maluszek.;-)
 
reklama
ale tu chorobowo :-(
Babeczka dostała kropelki do oczu i nosa. Zakrapianie oczu to horror po prostu. Ale już po pierwszej dawce widać było poprawę, więc mam nadzieję, że szybko to wyleczymy. Z dobrych wieści, to w końcu Mila przekroczyła 8kg i jest troszkę powyżej 10go centyla.
Agunia, jeśli nie uda Wam się zbić temperatury, to jedźcie do szpitala, no ale musisz jej zmierzyć dokładnie temperaturę. 38 stopni to dla takiego maluszka nie jest problem i poniżej nawet nie powinno się podawać leków na obniżenie temperatury. Ale jeśli jest więcej, to już nieciekawie. Jeśli mierzysz temperaturę w pupie, to musisz odjąć pół stopnia z tego, co pokazuje termometr. No i możesz podawać na zmianę nurofen i paracetamol, ale ważne jest dawkowanie i przestrzeganie odstępów między kolejnymi dawkami.
Darinia, mam nadzieję, że remont pójdzie sprawnie i szybko. No i efekt będzie taki, jak sobie wymarzyłaś.
 
Do góry