reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Ja na chwilunie bo odwiedzin ciag dalszy
CHCIALAM CI WERONIKAA POGRATULOWAC :-):-):-) DASZ RADE KOCHANA u nas z 2 bywa roznie ale to jak wszedzie czego sie nie robi dla dzieci i wiesz podwojna radosc!!!:-):-):-)
I chcialam jeszcze napisac ze jutro spotykamy sie z niekat:-):-):-) wiec postaram sie jutro wieczorkiem jakies wspolne foty wrzucic buzki i oj zdrowiejcie nasze maluszki kochane:tak:
 
reklama
Sto lat dla dzisiejszych zolenizantow Kondzika, Marysi, i Filipka!!!
Niedlugo bendziemy skladac zyczenia naszym bobasom na roczke, ale to leci.

Weronika- Jeszcze raz Gratulacje!!!

PM- gratulacje dla Tosi pierwszych kroczkow. No i super ze wyjazd sie udal, tez bym gdzies sie wyrwala w jakas podroz haha

My dzisiaj leniu****emy w domu caly dzien, tak jakos pochmurno i nic sie niechce robic, ale za to bardzo cieplo na dworze 13 stopni. :-) Michalek nadal ma katarek i jest troche marudny ale mam nadzieje ze szybko przejdzie no i maz i ja tez przeziebieni wiec mamy maly szpital w domu.
Oby reszta marcowych dzieciaczkow juz wracala do zdrowia.
 
Dziękujemy za życzonka na kolejny miesączek i dołączamy się do życzeń dla naszego imiennika i dla Marysi i Kondzika!!
Nas też dopadły choróbska - ja już drugi dzień w łóżku z prawie 40 stopniową gorączką:no::no: i mężulek też zaczyna narzekać. Narazie nasza iskierka jeszcze dzielnie się trzyma - oby tak dalej!!:tak::tak:
Tak więc zdrówka dla wszystkich marcówek i ich pociech!!!
Weronika - raz jeszcze serdeczne gratulki!!!
Mykam dalej do łózia, bo coś cherlać zaczynam bez kołderki:crazy:
 
Dusia ,siwona-zdrowka dla was i waszych rodzinek:tak:
i ups ale zmoke walnelam gdzies mi umknal dzisiaj ten nasz Kondzioszek:zawstydzona/y: przepraszam:zawstydzona/y:
KONDZIKU DLA CIEBIE TEZ WSZYSTKIEGO DOBREGO NA KOLEJNY MIESIACZEK:tak:
 
Byłyśmy właśnie u lekarza:-( stwierdziła nam że ta gorączka jest od ząbków i kaszel też ale mnie tu coś śmierdzi...Wątpie żeby ten kaszel był od zębów bo jest taki jakby z oskrzeli taki mocny dosyć:-(zastanawiam się czy nie iść jeszcze raz jutro do zwykłej przychodni...gorączkę ma 38.2 dość kiepskim termometrem mierzoną...Jak sądzicie?
 
wpadam na chwilkę
kasik niekat- bawcie się dobrze:-)
weronika - biedna Nelka dużo zdrówka niech już nie choruje:-(
siwona - dla Ciebie też zdrówka trzymaj się i nie daj się;-)
 
Jak tam u was kobiety??Ja mam dosć..w nocy robiłam Anulce okłady na kark i czoło a i tak niewiele pomagało...gorączka ok39...Mam już dość,lecimy zaraz na kolejną wizytę u lekarza,zobaczymy co nam nasza lekarka powie...Trzymajcie kciuki,plis:-)
 
Hej
Michałku i Kubusiu buziaki na kolejny miesiaczek :-*****

dziekujemy za życzonka :happy:
Weronika kochana dasz rade:tak: bedzie dobrze a my zawsze bedzimey cie wspierac:tak:
PM fajnie ze zajrzałas i ciesze sei ze urlopik sie udał zdrówka dla ciebie i gratulki dla Tosi juz niedługo sama zacznie chodzic zobaczysz:tak:
Kasik Niekat udanego spotkania:happy:
Siwona zdrówka dla was :happy:

a my tez dzis sie byczymy w domciu ;-) zaraz mamy wizyte duszpasterska i mela sie cieszy strasznie:-D
 
reklama
Hej dziewczyny!

Buziaczki dla Solenizantów na Kolejny miesiąc. Już niedługo będzie roczek :-) My mamy chwilowo problem z netem a i weny mi jakos brakuje.


mrowa my tez sie byczymy bo trzeba korzystac poki jest okazja :-)

kasik niekat zazdroszcze spotkania :-) Moze kiedys i nam sie uda poznac osobiscie :-)


Weronika wszystkiego najlepszego kochana, i niech ci te 9 miesiecy minie w spokoju i radosci. Napewno bedziemy cie wspierac a ja napewno zazdroscic bo nam sie tym razem nie udalo a chcemy miec jeszcze jedno dziecko i zeby byla mala roznica wieku. No my sie musimy jeszcze "pomeczyc" ;-)


siwona zdrowiej szybciutko bo sylwester za pasem :-) buziaki :-*

agunia smigaj z mala do lekarza.

Wiecej nie dam rady odpisac bo maz mnie przegania - bedzie neta robil bo cos wywala :-(

Dla wszystkich Obijajacych sie dzis - JESTEM Z WAMI :-)
 
Do góry