reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

anetka, mój M tak zakład rajtuzy Błażeja i udaje zająca:-D Ta Twoja okolica to faktycznie niebezpieczna:angry: Może by tak z dzielnicowym pogadać żeby się częściej pokręcili pod oknami:confused:
 
reklama
Witam!
Ale się objadłam, ze ledwo się ruszam:dry:, a na wagę to co najmniej miesiąc nie wejdę:-p. Zuziaczkowi w końcu przebiły się te górne jedynki i rzeczywiście katar przeszedł jak ręką odjął:-). Święta były udane, spokojne i rodzinne. Dzieciaki zadowolone z prezentów, Zuzia na początku najbardziej zajęła się lalą, a potem to już nie wiedziała czym, za dużo na raz:-).
Anetka dobrze, ze Filipkowi już lepiej, wyzdrowieje to apatytu nabierze, nie martw się:tak:
Mrówa gratulacje dla Kondzika:tak: Zuzia już też próbuje ale trzyma sie jeszcze mebli:-)
Buziaki dla Milenki i Zuzi:-):-)
 
Z tym nie wchodzeniem na wagę to popieram:-)waga powinna być wogóle zakazana;-)a w szczególności po świątecznych łakociach;-)Kto popiera;-)?A ja jak miałam całe święta piękne i spokojniutkie tak dzisiaj mam już dość...znów teściowie itd...Mój stwierdził że jak tylko się stąd wyprowadzimy to zmieniamy numery tel.i im już nowego adresu nie podajemy,nie chcemy ich już znać,tak będzie lepiej,chyba najlepsze wyjście z całej sytuacji:-)Mam nadzieję że nie będziemy tego żałować...Ehh a wsumie sprowokowała nas do tego teściowa,powiedziała że mój powinien się wymeldować,i że jak sam tego nie zrobi to ona się za to weźmie...dobrze wie że jak to zrobi to on nie ma prawa mieć konta w banku,kredytu a i pewnie z pracy go wyrzucą...Ale damy sobie radę,jakby coś to moja mama go zamelduje i kij im w tyłek,jeszcze im pokażemy że nie są nam potrzebni prawda??Powiedzcie że dobrze robimy bo się troszkę boję że kiedyś możemy żałować...ale my już oboje nie dajemy rady psychicznie...Po co Anulce wiecznie wkurzeni rodzice prawda?...No to już nie zanudzam:-)Buziolki od naszej trójeczki:-)
 
Buziaki dla solenizantów Tymona Filipka i Dominika:happy:

Anetka mam nadzieje ze dzisiaj juz lepiej z Filipkiem:tak:
szkoda ze taka mała wigilia była:-(
qrcze to az strach wyjsc z własnego domu:no::wściekła/y:
 
mrowa dziekuje za troske :-) Filipkowi lepiej - juz drugie mleko pochlonal od rana :-) Chyba mialyscie racje ze bedzie nadrabial. A dzis mu zrobie na obiad ziemniaczki z mieskiem i marchewka to napewno poczuje sie lepiej bo on to uwielbia :) juz szykuje podwojna porcje :-)
 
Dziękujemy za życzenia,Święta nawet super minęły.Na wagę nie wchodzę choć może powinnam żeby wreszcie się ocknąć z tego marazmu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zdrowiejcie dzieciaczki nasze kochane-u mnie chyba się zaczyna cóś-Jasiulencja kaszle i katarzyni i całuje Gabi więc morał z tej miłości znany jest:baffled:Spada gotować obiad ale nie chce mi się jak nie wiem;-)
Miłego weekendku!!!!
 
hej hej!! my od wczoraj juz u siebie.. było fajnie, ale niestety rozchorowaliśmy się wszyscy i sił na świętowanie nie było.. w drodze powrotnej zajrzeliśmy z Mary do lekarza i kolejną reklamówke leków przytachaliśmy.. ale dziś wygląda to dość optymistycznie;-)

a spotkanie planujecie z dzieciorkami czy bez.. bo z Mary to u mnie bez szans.. sama może bym wpadła..

anetka ojjj tez macie przeboje z tymi choróbskami.. oby to wreszcie był koniec!!

gratuluję pierwszych kroczków!!
u nas tez nieśmiałe próby są, ale to jeszcze nie to;-)
 
Witam poświątecznie:-)

Gratulki dla Kondzika:tak: zaraz zacznie sam chodzić, ale ten czas szybko zleciał:tak:

Buziaczki dla chłopców: Dominika, Tymona, Filipka :* :* :*

Marteczka, zgadzam się z Tobą... teraz święta to już nie ta sama atmosfera:-( fajnie, że Zuzia dostała paczkę prezentów:tak:
Anetka, Fifi nadrabia zaległości... prawidłowo, chłopak przygotowuje się do sylwestra:-D fajnie, że udało sie być na święta razem:-)
Skaba, miłego spotkania... pozdrowenia dla dziewczyn:-)
Asze, Agunia, popieram nieużywanie wag:-p

Spadam, bo muszę cos przygotowac na obiad... dobrze, że cosik zostało ze świąt:-D Papatki
 
Witajcie mamunie ja narazie nie pisze bo caly czas mamy gosci a dzisiaj my idziemy w odwiedzinki:-) zdrowka dla wszystkich chorych oj az sie zle robi jak czytam ze swieta szpitalne itd buziolki dla maluszkow a i dziekuje za zyczonka i wszystkiego naj dla TYMONKA I FILIPKA:-):-):-)
skaba-no wlasnie ja tu czekam na jakies umawianie a tu cisza:baffled: ja jestem chetna i wasnie za chwilke napisze do niekat czy gdzies sie widzimy czy mnie odwiedzi bo z Bytomia to ma bliziutko jesli masz ochote to i bez Mery szkoda no ale co zrobic niech zdrowieje jak najszybciej:tak: jak zgadam sie z niekat bo nie wiem jak reszta dziewczyn to dam ci znac oki:confused:
to uciekam szykowac obiadek i uciekamy w odwiedzinki jeszcze raz buzki dla wszystkich
 
reklama
Ja to bym was chętnie poznała ale za daleko:-( szkoda,może następnym razem jak gdzieś bliżej będziecie się umawiać to jakoś się dokulam busami...
 
Do góry