reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
A co do spotkania to ostatnio chyba napisalam ze 27 pomylilam sie chodzilo mi o 29:zawstydzona/y: wiec jak tam niekat i inne chetne gdzie i kiedy:confused: buzki ida nyny a po swietach nadrobie zaleglosci
 
Witajcie Kochane Mamuśki!:-)
Wpadłam się pożegnać, bo jutro wybywamy do moich rodziców i wrócimy dopiero w niedzielę wieczorkiem.;-) Mam nadzieję, że uda nam się trochę wypocząć i odespać zaległości...:sorry2:
Jeśli chodzi o spotkanie to ja dopiero mam czas na tygodniu, ale jestem baaardzo chętna i dostosuję się do tego co ustalicie!

Jeszcze raz życzę Wam ciepłych i radosnych chwil w gronie najbliższych, a Wszystkim chorowitkom dużo zdrówka!!!:happy2::happy2::happy2:

Dobrej nocki, papa
 
Hej kobietki !
My właśnie wróciliśmy ze szpitala z kolejna partia leków. Filip nadal chory ale jest ciut lepiej bo płuca i oskrzela już czyste.Chyba nie dam rady się z Wami spotkać dopóki Filip nie wydobrzeje :-( Mam nadzieje że szybko mu przejdzie bo od trzech dni nie jadł mleka podje troszkę obiadku ale to wszystko. Jak będzie spotkanko a Filipek wyzdrowieje to postaram się zjawic bo chętnie Was poznam :-)
 
A no i zapomniałabym o życzeniach :-(


Dużo szczęscia eeeeeeee..... to banalne
Dużo seksu aaaaaaaa..........to normalne
Dużo kasy yyyyyyyyyy..........nie wiem skad :p
ojjj po prostu Wesołych Świąt :-)
 
Wczoraj mi wywalało posty z życzeniami, przedwczoraj z żalami, więc dziś spóźnione
Wszystkiego dobrego na te Święta Bożego Narodzenia!

Ewuniu - Tobie spełnienia wszystkich marzeń z okazji imienin!
U mnie z potrawami i prezentami, jak u Gizy, Emi najbardziej polubił opłatek i LEGO Błażeja:-DA gratów (zabawek) dostali tyle, że mogłabym urządzić cały pokój dziecięcy, tylko samymi prezentami:angry:
Zdrówka dla dzieciątek - spadam dalej świętować;-)​
 
No to ja tyż się przywitam:-)I się pochwalę!!Ania dzisiaj przeszła wzdłuż kanapy do mojego bez moich dłoni,trzymajac się kanapy!!!!!!Nawet nie wiecie jaka szczęśliwa jestem...Pamiętacie jak trafiłam do was,jak martwiłam się że mój skarbuś nie siada a tu chodzic zaczyna...Normalnie duma mnie rozpiera:-D:-D Buziolki:-*
 
reklama
Witam świątecznie:-)

Giza, Kra, Joli też smakował opłatek..:-D. no i prezenty ciotki (pet shopy)... :-D no, ale swoimi też nie gardziła... najbardziej jej podeszły: grający-uczący (podskakuje w rytm melodii), świecący misio, no i samochodzik...

Anetka, zdrówka dla Filipka:-) dobrze, że obeszło si.ę bez pobytu w szpitalu i płuca i oskrzela bez zmian:tak:

Przyjemnego dalszego kolędowania... ja już mam dzisiaj przesyt... co nie oznacza, że nic jutro nie będę jadła:-p
 
Do góry