reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witajcie kochane:-)
Jutro pewnie do was nie zajrzę, bo mam mnóstwo roboty w domu i jedziemy na 15 na Wigilię do teściowej, więc...

Wiele łask od bożej Dzieciny na cały rok, wielu wspaniałości na stole, świąt w zgodzie i radości bez niestrawności:-p:-D (sama wymyśliłam);-)

Ninja
, zdrówka dla Prezesika... biedak ma przekichane z tymi pleśniawkami i gardłem na święta:no::-(
jak siedziałam z mała w szpitalu to miałyśmy bardzo wilgotną i zimną salę.. i to celowo! woda się lała po ścianie i podłodze, a kaloryfer był zakręcony.. podobno dla zdrowia...
Dla zdrowia czy dla oszczędności na koniec roku:crazy:
Skaba, to i Bartka wzięło na koniec roku:-( najgorsze, że pewnie zostanie uziemiony do końca roku:no:
Siwona, ja tez poproszę o jeden taki dzień jaki Michałek dał Wam :tak: No ale u nas nie jest tak źle: dwie drzemki jedna 45 minut, a druga 2 godziny i do tego nocka 12 godzin z przerwą:rofl2:
Na szczęście dostałam @
właśnie mam PMS:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dziewczyny to ja się o geniusza staram a mi o tydzień wcześniej @ się pojawiła.
A święta miały być białe:confused::baffled::-p:-D ja też mam:blink:
Ewa, ale fajnie, że udało Ci się z tymi paznokciami... ja też bym chciała, ale nie ma z czym, bo jak już urosną, to się zaraz rozdwajają albo łamią:-(
Ale zauwazylam ze powoli zaczynaja jej schodzic górne jedynki ale chyba jeszcze nie czasna nie:confused::confused::confused:
A kiedy:confused: Kaya starsza od Joli a właśnie po dolnych wyszły jej górne i to prawie oba naraz szły, wiec bądź czujna:tak:
Dusia, ale fajnie, że wreszcie zima, ale z wiadomości to mówiąo strasznych sniegach i zamieciach:no:, weć żeby do was nie dotarło:tak:no i smaka mi na robiłas z tym tiramisu, a ja musze trochę popościć:-D
Jutro mi zostanie tylko podłogi umyć i kurze pościerać oraz zapakować prezenty.
Dobrze, ze mi przypomniałas Anetko:-), bo jeszcze nie mam zapakowanych:-p
No i miejmy nadzieję, że Filipek poczuje się lepiej, żeby wizyta w szpitalu nie była potrzebna:-( biedaczek:-(
Niekat, biedny Marcello:-( no ,a było tak dobrze bez tej wysypanej buzi... 3majcie się świątecznie i ciepło:tak:

Buziaczki dla kolejnych miesięczniaków na święta: Antosi, Tosi i Marcella oraz Milenki, Zuzi :* :* :* :* :*
 
reklama
No to i ja życzę wam wszystkim
ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA,ABY TE PIERWSZE(CHYBA U WIĘKSZOŚCI) ŚWIĘTA Z NASZYMI MALUSZKAMI UPŁYNĘŁY NAM WSZYSTKIM W SPOKOJNEJ I RODZINNEJ ATMOSFERZE.
WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĄ AGNIESZKA,ANIA I MĘŻUŚ;-)
 
Hej:-)
Padam na pysk, właśnie skończyłam pakować prezenty. A Zuzia dzisiaj była nie do wytrzymania. Te zęby ją zamęczą, choć wydaje mi się, ze jedna się już przebiła, ale nie chce mi dać sprawdzić:tak:. Na noc dałam jej p/bólowy.
Skaba zdrówka dla Bartka:tak:, uściskaj go mocno.
Anetka jak Filipek?? Lepiej? Byłaś u lekarza?
Dusia piękną zimę macie:-)
Beti no w końcu sie pojawiłaś! Myślałam o Tobie:tak: Wiesz czemu.;-)
Wszystkim marcóweczkom i ich rodzinkom:


W Bożego Narodzenia dni urocze,
Niechaj szczęściem serce gra,
Niech zdrowie dobre was otoczy,
I na dni przyszłości trwa.

Niech te święta przyniosą wam Boże łaski,
spokój, radość i dostatek wszelki,
A Nowy Rok niech spełni marzenia ukryte na samym dnie serca.

Życzy asze z rodziną
 
A u nas w domu jest obraz(kopia tego jasnogórskiego),wymyślają ci księża ludziom na Święta:crazy:A ja śpię na siedząco niemal...:szok::szok::szok:szok biedaczyska małe ale się pochorowały...oby nam tu szybciutko wyzdrowiały!:tak:
No i pogoda się powaliła zamiast u nas śnieg to u Dusi zasypało...
Jakbym jutro nie zajrzała to...
Życzeń, które Wam życzę, na razie nie wyliczę
więc podaję pierwsze z kraju: by Wam żyło się jak w raju,
by w Wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki,
by przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości,
i u wszystkich był tak mocny by pozostał całoroczny!


BoboVita - Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa
 
Marteczka super ta kartka!

Ja tez wam dziewczyny dzisiaj zloze zycznie bo moge nie zajrzec jutro.

Ze szczerego serca w ten piękny czas,
gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas,
życzę miłości
bez trosk i złości,
pokoju na świecie
i wszystkiego czego tylko zapragniecie,
niech Wam się spełni, radości doda i niech będzie biało,
żeby się szczęście zawsze do nas uśmiechało!
Zyczy Dusia z mezem i Michalkiem!!!
michaleklcx9.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko na chwilkę ..mam tyyyle roboty..a Piotrek juz w pracy...Niby ma wcześniej wrócic.ale jeszcze u teściowj na zewnątrz choinke ubrać..bo juz wczoraj nie zdążył..Za to ja wczoraj pakowałam prezenty ..też do póżna..bo udało mi się pojechać(sama!:szok:)..
wieę wszystkim marcóweczkom:
Radosnych świąt Narodzenia Pańskiego..dużo miłości..szcześcia..wzajemnego zrozumienia...
pyszności na wigilijnym stole...
i rodzinnego ciepła....
Zyczy ewa z rodzinką..


Oraz Marcelkowi na 9ty m-c buziaczki od Tosi;-)..A Tosieńce na 10ty słodkości;-)..
 
110ylqt.gif

W tym magicznym, świątecznym czasie przyjmijcie najlepsze życzenia
zdrowia, szczęścia i miłości orazwesołej, ciepłej i rodzinnej atmosfery.
Oby pędzące życie pozwoliło cieszyć się z rzeczy błahych,
umykajacych nam w natłoku zajęć i obowiązków dnia codziennego,
a jednocześnie tak ważnych.
Niech wszystko co nie rozwiązaneznajdzie szczęśliwy koniec,
a to co ma nas spotkać,niech będzie na miarę naszych sił
i możliwości!

z całego serca życzy - skaba z rodziną
 
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
Przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
Żyje własnym pięknem,
A Nowy Rok obdaruje Was
Pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia.
Wszystkim Marcówkowym mamusia ,dzieciaczka i ich najblizszym
Befatka1982 z rodzinka

http://kartki.interia.pl/odbierz?kod=3312134778691233
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry