reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Jacku wszystkiego najlepszego!!!
Niekat śliczna sukienka szkoda że bez zawartości:tak:
Ninja u nas nie ma za duzo meszek, więcej komarów za to:crazy:
Skaba super, że wszystko sie udało, czekamy na fotki:-):-)
Zuzanna w nocy spała w łóżeczku:-D do 3.30, potem wzięłam ja do siebie na karmienie i tak zasnęłyśmy już do rana:-D
Mężulo ma urlop i właśnie pojechał z Milo kupić mi zmywarkę!!:-D Wreszcie!!!:rofl2::rofl2:
 
a mi Kondzior daje popalic:no::wściekła/y: nonstop by na raczkach chciał byc zero spania i cyc co 1h:no:
mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dobrze ze Mela wyrozumiała :happy2:
i jak na złósc kupiłam sobie taki malusienkie ziemniaki na obiad no i musze je skrobac:-p:no:
zupe i mieso przygotowywałam z Kondziem w chuscie:-pinaczej sie nie dało bo wrzask teraz siedzi na kolanach:baffled:
 
Skaba - super że się imprezka udała :-)

Nelcia już dziś po 3-ech kupkach :-):cool: a i bączki odchodzą jak za dawnych czasów .. juppi :cool2::-)
 
Witam wszystkich,
na szczęście nocka przespana... kupka była w nocy i rano po 8... ach, jak przyjemnie... teraz Jola sobie śpi na dworze w wózeczku... troszkę niespokojnie, ale zawsze trochę odpocznie:-D:tak:

Niekat, no to nie zazdroszczę Twojemu mężowi opalonych ramion... A nie ma z tym problemu, bo zawsze opala się na brązowo, a ja na raka:-p:-D (odwrotnie niż u Was)
Sukieneczka śliczna i szkoda, że nie dałaś do obiegu siebie w niej...

Asze, świetnie, że mała przyzwyczaja się do łóżeczka... po prostu i ona i Wy potrzebujecie swojego, własnego miejsca do spania...
To teraz życie nocne nareszcie w pełni?:-p:laugh2:
A zmywarka to wspaniała rzecz... więcej czasu dla siebie i rodzinki...
w końcu po tylu latach stara się wysłużyła:-p:-)

Ewa, na pewno coś wymyśliłaś i synek nie będzie się nudził... przecież dzień dziecka niektórzy mają cały rok:tak::-)

PM, no to fajnie, że malutka taka mamusina, potem to będzie córeczka tatusia...:laugh2: u Joli też zobaczyłam dzisiaj kilka krosteczek po truskawce:zawstydzona/y:

Skaba
, świetnie że chrzciny się udały i przyjątko w stylu wielorodzinnym również...
jakoś czytam Wasze opisy i zawsze zaskakuje mnie stwierdzenie, że dziwicie się iż Wasza pociecha taka grzeczniutka... już nie mogę się doczekać Joli chrzcin...:-p

Mrowa, bidulko... źle znosi Kondzik to siedzenie w domu i upały... przynajmniej Milenka wyrozumiała córeczka... już niedługo kochana:tak:

WSZYSTKJIEGO NAJ DLA JACUSIA :-D
 
własnie wróciłam z Oliwią z miasta.Byłyśmy autobusem (uff jaki upał) po torcik urodiznowy bo moja córcia dziś konczy człe 4 LATKA:tak:teraz na prędziaka gotuję męzowi obiad bo sie nei wyrobiłam wczesniej... o o już przyjechał:szok:
 
sorry ze tak ni z gruszki ni z piertuszki ale pilnie potzrebuje adres tej apteki gdzie mozna zamowic szczepionki ?
kuzwa nie ma w poznaniu infanrixa !!!!!ma byc w lipcu
zaraz mnie szlag jasny trafi .
 
reklama
Weronika, świetnie, że wszytko wraca u Was do normy... a przypomnij jeszcze co stosowałaś na te choler.. kolki

Beti
- no mam nadzieję, że to już po kolkach, oby a co stosowałam ... kropelki "Esputicon" ale one ponoć to średnio działają. Kładź dzidzie jak najwięcej ba brzuszku i tyle :-(


Jacusiu - najlepszego a i Oliwce na 4 -te urodzinki buźka :-*
 
Do góry