reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Uff ja gorąco i duszno...
Dzisiaj Jola dostała strasznego ataku kolki... takiego krzyku u niej nie słyszałam od szczepienia:-( ale wtedy uspokoiła się przy jedzonku... a teraz nawet to nie pomagało:szok:
No ale sama jestem sobie winna skoro skusiłam się na szarlotkę i ciasto z truskawkami... oj te cierpienie córeczki nie warte było grzechu:-(

Ninja, ale zazdroszczę... nawet tych kleksików:-p
i widać, że Tymonkowi nie przeszkadzają upały...:-)

Mrowa, zobaczysz tydzień szybko zleci... szczególnie że od środy zapowiadają deszcze i burze:tak:
 
Beti biedna Jolcia widocznie cos jej nie podpasiło:-(
Ninja to miałas "dzien dziecka" nic nie robiłas;-):-D
najgorsze jest to ze nonstop pyta sie czy moze wyjsc na pole:-(
Beti mam nadzieje ze u nas na ppołudniu tez poleje przynajmniej mi zal nie bedzie ze siedzimy w domu:-p
dziewczyny sorry ze ja taka samolubna:-:)zawstydzona/y:ale wierzcie mi nierzycze nkomu siedziec w domu w taka pogode:baffled::-(
 
od dwóch dni siedzimy całą rodzinką na dworku:tak:wreszcie mój blady mąż wystawił swoje ramiona na słonce i tak się beidy spiekł ze ohoho:happy2:ale żeby nei było cały czas spędozny na dworku siedział przed laptopem:nerd:
Marcel się chyba przyzwyczaił do upałów i fajnie mi śpi w wózku albo na huśtawce(tfu tfu) Oliwia dziś była na wsi u mojej babci wiec praktycznie cały dzień byliśmy we trójkę.Opaliłam się już ślicznie i jeszcze kilka dni i będe czekoladka:-D(sukienka na nastepne wesele i buciki kupione heheh wiec trzeba nabrac kolorków)
teraz Marcel śpi Oli dogorywa , Łukasz znów przed kompem (ale wyjatkowo mnie to nei złości bo kasiorkę dzięki temu stuka) a ja sączę Karmi i nadrabiam (choć to trudne).:laugh2:
z okazji DNIA DZIECKA naszym bb - smykom rzeki mleka, zdrowych brzuszków i wesołych rodziców, którzy spełniaja marzenia, a straszym bratom i siostrom zdrówka i radosci no i zeby młodsze rodzeństwo nie dokuczało za bardzo:blink:
 
Hej! Wczoraj nie mogłam się tu dostać, wyświetlał mi się jakiś błąd 504????:baffled::wściekła/y:
Nikoś, Jola, Iza, Zosia wszystkiego naj, spełnienia waszych dziecięcych marzeń:-):-)
WSZYSTKIM DZIECIACZKOM Z OKAZJI ICH SWIęTA DUżO ZDRóWKA, SZCZęśCIA I MIłOśCI:-):-)
Zuzia śpi w łóżeczku!!!:rofl2::rofl2: W dzień był straszny upał więc nie spała prawie wcale, na stadionie były zawody strażackie i atrakcje na dzień dziecka więc musiałam z Milo iść, a gorąco okropnie:-), wczoraj Milo napuścił wody do basenu i od wczoraj już sie kąpie:tak: a woda lodowata, no cóż zahartuje się:tak:
Niekat mój tez przed kompem - kosztorys robi, ale od jutra ma urlop ( zwalnia sie z pracy i zaczyna od lipca prace na swoje konto):tak: więc będę miałą w domu trochę pomocy. Cały czas szukam czegoś na wakacje i jakoś na razie nic nie znalazłam:wściekła/y::wściekła/y:
Ninja ale masz dobrze z tym Tymonowym spaniem:happy2::happy2:
 
Mrowa to masz przechlapane:-(..niewiem czy bym tyle w domu wytrzymała...ale jak mus to mus:baffled::no:..Oby szybko przeszła ospa..Zdrówka!:yes:
niekat "czekoladko"pewnie ślicznie wygladasz taka opalona;-)..to fajnie wam mineła niedzielka:cool2:..a mąż przy kompie.?.no cóz ..powiększa rodzinny budżet;-)
Mi tez wczoraj tak się chciało piwka,że sobie pozwoliłam na małe..:-pa co!
beti moze za dużo zjadłaś tych pyszności...próbuj tak po malutkich kawałeczkach..bo widać że Jolusia bardzo szybko reaguje na nowości...Precz kolka!precz!:growl:
ninja Tymonek śpi jak moja Tośka..tylko kocyk i mimo że upał..spi jak aniołek:-):cool2:
asze to szukaj cos na wakacje,szukaj..bo to juz coraz bliżej:happy:...A my pewnie w tym roku rezygnujemy z wyjazdu:-(..no chyba że gdzies bliżej,krócej i taniej:baffled:jeszcze zobaczymy:confused:
No i gratulacje dla Zuźki..spasowało jej nowe miejsce spania:-)Oby tak dalej! .A Miło....niema jak na bosaka po wodzie (to nic ze lodowata..):-D
A my wczoraj pierw ogladać krzaczki i drzewka..bo jesteśmy w trakcie robienia działeczki koło domu,,,Później bylismy na imprezie "dni miasta"..to tatus zaliczał z Alexem karuzele,ciuchcie..itp.A mała spała sobie słodko..nie przeszkadzła jej głosna muzyka
Dziś znów bedzie upalnie..sama niewiem co tu na dzis wymysleć by mały się nie nudził...
 
reklama
Ufff... dziś znów upał.. ..
Niekat - zazdroszczę opalenizny, bo my też całe dnie na dworzu, ale pod namiotem ogrodowym :baffled: (takim wieeeeelkim) - nie chce mi się wychodzić na słońce - a pod namiotem kojec, ławki, stolik, gazetki, książki, laptop i opieprzam się cały dzień :-p:-p:-p
Niestety, codziennie ok. 16.00 musimy się zmywać bo zaczynają latać meszki :wściekła/y: U Was tez są?
 
Do góry