reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Masz wizytę umówioną? Może to tylko "rozpęd" ciąży, spróbuj w poniedziałek znowu zrobić betę.
Mam wizytę na 5.08 dopiero. Nie wiem czy umawiać się asap czy czekać na samoistne poronienie. Nie mam żadnych plamien. Z jednej strony wolałabym uniknąć szpitala, a z drugiej to ostatnie zabiegi robilam u swojego lekarza w dniu jego pracy w szpitalu, a on jest bardzo delikatny.
 
reklama
Mam wizytę na 5.08 dopiero. Nie wiem czy umawiać się asap czy czekać na samoistne poronienie. Nie mam żadnych plamien. Z jednej strony wolałabym uniknąć szpitala, a z drugiej to ostatnie zabiegi robilam u swojego lekarza w dniu jego pracy w szpitalu, a on jest bardzo delikatny.
Pewnie za chwilę wypowiedzą się bardziej obeznane w temacie, ale ja bym poczekała (jeśli to możliwe) do poniedziałkowej bety. Ona może trochę rozjaśnić.
 
Mi pokazuje dziewczynkę, ale ani sąsiadce ani psiapsi się nie sprawdził, więc liczę, że mój też się pomylił... 🙈
High Five Hell Yeah GIF by PlayStation
 
Najchętniej żarłabym słone, kiszone albo dobrze doprawione ziołami. Do słodkiego mnie zupełnie nie ciągnie, leżą trzy czekolady na kredensie, a mi nawet przez myśl nie przejdzie, żeby je zjeść. Ciast i ciasteczek na własnych imieninach nie jadłam poza galaretką z owocami :D Stary zaciesza (tak, już teraz), że będziemy mieli syna w takim razie i ochoczo oferuje, że się poświęci i zje te czekolady. Powiedziałam mu o badaniach, które już teraz dadzą odpowiedź, wspomniałam o ich cenie, to już jednak poczeka te parę miesięcy na opinię z USG :p
haha ja przy synu jadłam słodkie mega, paczki najbardziej, a przy dziewczynach tylko wytrawne także ten..
 
Dziewczyny a co powiecie na taką kreskę wyszła w ciągu 5 minut ale nie z porannego moczu robiłam godzinę temu.
Mi trochę wygląda jak kreska fabryczna czekam na wyniki bety będą dopiero po 17 😏
 

Załączniki

  • IMG_20240719_141301.jpg
    IMG_20240719_141301.jpg
    356,6 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry